[AS company] Η Μικρή Πριγκίπισσα (1994)

kolomvos

RetroN00b
Joined
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
1
Αντιδράσεις
2
Καλημέρα, ψάχνω εδώ και πολύ καιρό ένα επιτραπέζιο που κυκλοφόρησε τη δεκαετία του '90, τις

Μικρές πριγκίπισσες.



Ήταν με κοσμήματα και άλλα τέτοια κοριτσίστικα, έχει κανείς καμια ιδέα; Το γνωρίζετε;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι, το εχω δει και πριν λιγα χρονια
 
Αν θυμάμαι καλά, η νικήτρια είχε στέμμα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ειχα δει τη διαφημιση στην τηλεοραση αλλα δεν απέκτησα το επιτραπεζιο αυτο...παραηταν κοριτσιστικο για τα γουστα μου... :D

διαφήμιση του επιτραπέζιου ''Η μικρή πριγκίπισσα''

(1994) Διαφημιστικό / Η Μικρή Πριγκίπισσα

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτό το παιχνίδι είναι από αυτά που ποθούσα πολύ όταν ήμουν μικρή και δεν απέκτησα ποτέ.
 
ειχα δει τη διαφημιση στην τηλεοραση αλλα δεν απέκτησα το επιτραπεζιο αυτο...παραηταν κοριτσιστικο για τα γουστα μου... :D
 
Ωραίο παιχνίδι, είχε τη τιμητική του και αυτό όταν μαζευόμασταν όλα τα κορίτσια για επιτραπέζιο.


Βέβαια περίμενα πολλά περισσότερα από το στέμμα.



Από ό,τι θυμάμαι δεν ήταν γυαλιστερό και ασημί όπως φαίνεται στη διαφήμιση, αλλά σε απλό γκρι χρώμα, στο οποίο εσύ έπρεπε να κολλήσεις τα διακοσμητικά "πετραδάκια" - αυτοκόλλητα.



Ίσως κάνω μια παρουσίασή του στο φόρουμ αν ενδιαφέρεστε ακόμα...
 
blackcatgirl είπε:
Ίσως κάνω μια παρουσίασή του στο φόρουμ αν ενδιαφέρεστε ακόμα...
Μιας και δεν υπαρχει, εννοειται οτι την κανεις στο επομενο σου post εδω. ;)
 
Με χαρά, αγαπητέ moderator!

Λοιπόν...

Τίτλος: Η μικρή πριγκίπισσα (1994)

Ηλικία: 8 και πάνω

Παίκτες: 2 έως 4 κορίτσια

Περιεχόμενα: 1 πίνακας παιχνιδιού, 1 κοσμηματοθήκη, 1 ρουλέτα, 1 στέμμα, 4 πιόνια, 4 κολιέ, 4 βραχιόλια, 4 ζευγάρια σκουλαρίκια, 5 δαχτυλίδια, 30 αυτοκόλλητα πετράδια

Εταιρεία: AS company

Το κουτί μπροστά & πίσω:

151393.jpg151388.jpg

Τα περιεχόμενα του κουτιού:

151394.jpg

Το ταμπλό:

151392.jpg

Το στέμμα:

151389.jpg

και οι οδηγίες:

151390.jpg151391.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αψογη! :thumbup:

:thanx2:
 
Εγώ το είχα και η μάνα μ το έδωσε σε παιδάκια... Ακόμα θυμάμαι το κλάμα που έριξα... Αν το βρείτε από κάπου πείτε κ σε εμάς να το αγοράσουμε... Θα ήθελα να το έχει η κόρη μου
 
Γεια σας μήπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να το βρω;
 
Καλησπέρα! Θα ήθελα και γω να ξέρω αν κάποιος βρει κάπου το επιτραπέζιο η μικρή πριγκίπισσα.. Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω!!
 
Γεια σας,με ενδιαφέρει κι εμένα το επιτραπέζιο η μικρή πριγκιπισσα να το αγοράσω αν βρεθεί!!!
 
Τι εμπειρία και αυτή...
Μια φορά το έπαιξα με 3 φίλες μου και τους έφαγα όλα τα δαχτυλίδια, και κοιμούνται τώρα, κοιμούνται στα σανίδια!
 
Πίσω
Μπλουζα