Atari Falcon 030 MP3 Replay video

ChrisTOS

RetroJunkie™
Joined
5 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.213
Αντιδράσεις
67
Ena videaki me to falcon na paizei MP3. To arxeio einai ena 128Kbits joint stereo mp3 tou 505 me titlo overdrive. Endiaferon einai to cpu usage... koitakste to :)

(BTW, to replay einai stereo)
 
einai ontos alithino? pos ginetai? afou o 030 den einai toso grhgoros gia mp3 decoding! mhpos xrhsimopoiei kana DSP? tipota chipset?
 
Yep to DSP tou falcon030 ;) Ayto pou tou evale h Atari...
 
kalh fash...

ara einai plhros programmatizomeno e?
 
Xrhsto, ap'oti vlepw xrhsimopoies ton aniplayer. To falcamp einai poly pio kalo gia tetoia xrhsh (afou to exw valei na paizei kai 320kbps stereo arxeio kai den masage tipota ;) )
 
Giorgo, o aniplayer nomizw oti exei kalyterh poiothta. Kai apo oso thymamai to falcamp kanei force mono otan den mporei na antapekselthei enw den yposthrizei kai joint stereo... Katse omws na kanw kai ena videaki apo ayto na to diapistosoume sigoura. I am known to have been wrong about such things :lol:
 
gia rixte kai kana video apo kana 2-3 games pou einai kala ston Falcon na paro mia idea...
 
@ggn

Me falcamp!

@keropi

Kai ta video me ta paixnidia sto allo thema gia ton eayto mou ta kanw? Egw mporw na ta dw opoia stigmh thelw :p
 
dhladh auta einai ta games pou anadiknyoun ton Falcon?
 
Gia paradeigma to running den sou arese? Ante na dw mia 1200 kai me 030 epanw na kanei toso grhgoro texture mapping.
 
den entyposiastika , LOL den paizo racing games...

kana platform trelo me tipota gigantia bosses paizei? apo auta pou exoun to feeling ths tote epoxhs...
 
Ehmmm, to running einai fps...

Alla ok olo kai kati tha vroume gia sena ;)
 
ah, nomiza oti htan to racing...

kalo htan auto texnologika... :D

to DSP ti kanei? boithaei sto texture mapping?
 
Ante poios sth xarh sou... 45 Mb upload kanw :)
 
LOL

endiaferon, thanks!!!!

fainetai poly kalo texnika, classic 90's game :D
 
Tha afhsw kapoion amiga na apanthsei! (Shock where are you?) ;)
 
Πίσω
Μπλουζα