Atari Jaguar ραπ

ChrisTOS

RetroJunkie™
Joined
5 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.213
Αντιδράσεις
66
Γυρίζω σπίτι, ανοίγω υπολογιστή, βλέπω τι καινούριο έχω και τρώω την απόλυτη φρίκη ακούγοντας το παρακάτω.


Επιβάλλεται η ανάγνωση του video description...
 
Αν είχανε αυτό το βίντεο για διαφήμιση το 1994 θα ήταν αλλιώτικα τα πράγματα για το Jaguar :p
 
Ο τυπος που εφτιαξε αυτο το πραμα πρεπει να καπνιζε πολλα και διαφορα περιεργα κατα της διαρκεια της δημιουργιας του :p
 
metalcandyman είπε:
Ο τυπος που εφτιαξε αυτο το πραμα πρεπει να καπνιζε πολλα και διαφορα περιεργα κατα της διαρκεια της δημιουργιας του :p
Σιγουρα πρεπει να ειχε/εχει καποια συγγενεια με τον Bob Marley...:biglaugh:
 
Τα πιο χαμένα 3' & 37'' της ζωής μου...
 
έτσι την πατάς...ξεκινάς με τα ελαφρά ναρκωτικά (βλ. στ) και μετά πέφτεις στα βαριά(βλ jaguar) :p

τουλάχιστον αυτός τέτοια πορεία είχε... :D
 
D@redevil είπε:
Τα πιο χαμένα 3' & 37'' της ζωής μου...
Ε, πρέπει να έχεις και κάποιο ενδιαφέρον για το jaguar..

spyros_s είπε:
έτσι την πατάς...ξεκινάς με τα ελαφρά ναρκωτικά (βλ. στ) και μετά πέφτεις στα βαριά(βλ jaguar) :p τουλάχιστον αυτός τέτοια πορεία είχε... :D
Πάντως και σαν αρχιτεκτονική και σαν κοινότητα (κυρίως) η jaguar έχει περισσότερα κοινά με την Amiga παρά με τον ST..

sephirothson είπε:
Αυτο ακριβως!!Τουλαχιστον να εβαζε κανενα τραγουδι απο αυτους που ταιριαζουν και λιγο..
http://www.youtube.com/watch?v=hXFpPHvoXK4
Απλά για την ιστορία, το βιντεάκι το έκαναν οι Reboot με τη χρήση του καινούριου τους προγράμματος, quake, απλά ως δοκιμή. Το τραγούδι πάλι πρέπει να το γραψε κάποιος που ήταν πολύ κακό παιδί, ζήτησε από τον Άη Βασίλη κονσόλα, και αυτός για να τον εκδικηθεί του πήγε το jaguar
 
H μουσική από Pokemon δεν είναι; :what:
 
Πίσω
Μπλουζα