AtarIRC.

ChrisTOS

RetroJunkie™
Joined
5 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.213
Αντιδράσεις
68
AtarIRC. Από τον καλό φίλο lp.

picture.php


Ενας GEM IRC client για όλα τα Atari 16/32. Εδώ τρέχει υπο MiNT.

Ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά:

TABS

Passing of strings

Υποστηρίζει Monospaced fonts.

Word wrap.

Log files

και οτι άλλο μπορεί να θέλει κανείς:

Link me beautiful
 
Πολύ ενδιαφέρουσα η προσπάθεια που ξεκίνησες αγαπητέ ChrisTOS!!! :clap:

Η γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει ανοίγεις ισάριθμα νέα threads για κάθε εφαρμογή που αναφέρεις ώστε να εξασφαλιστεί σε βάθος χρόνου η εύκολη αναζήτηση και πρόσβαση,καθώς και η ευκολία σχολιασμού.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εξαιρετικα αμφιβαλλω για αυτο. Ενα thread αρκει. Αλλωστε δεν βλεπω τον σχολιασμο αρκετα πιθανο μιας και σκοπευω να παρουσιαζω σχετικα καινουρια apps που δεν θα μπορούν να εχουν το: "Α μπραβο, το χρησιμοποιούσα αυτο και ηταν τελειο" ως σχόλιο.

Βεβαια, εννοειται οτι το thread δεν ειναι αποκλειστικοτητα μου και ο καθενας αν θελει μπορει να συμπληρωσει καποιο random software.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χμμμμ!!! Θα το έβλεπα με κριτική διάθεση και δεν θα ενθάρρυνα την δημιουργία τέτοιων threads εδώ ,για τους λόγους που περιέγραψα πιο πάνω.

Μετά απο μερικές σελίδες δεν θα είναι εύκολο για κανέναν να ψάξει και να βρει αυτό που θέλει. :precry:

Αν μπορείς βοήθησε με να φτιάξω αυτήν την ενότητα όπως την έχω φανταστεί και είμαι σίγουρος ότι θα μείνεις πολύ ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα. #)

Το forum θα συνεχίσει να υπάρχει και μετά από εμάς!
 
Θεωρω ότι αυτο που προτεινεις απλα θα γεμισει με πολλα threads που εχουν τον ιδιο στοχο τα περισσοτερα των οποιων θα ειναι ενα post. Αλλα εσυ εισαι ο moderator.
 
Πίσω
Μπλουζα