Boing Demo

telos panton, to eida to demo... opos grafei kai kapoios sta sxolia: Haha! Nice, but the original Amigaboing is nicer.

kai den ta kanei ola osa kanei to boing demo...

to barethika to threadaki auto pleon, giati apo thn meria mou exei eksantlithei to thema

:headbangdude:
 
Όντως κουραστήκαμε...

Εν τέλει, να τη χαίρεστε τη μπαλίτσα σας, που έγινε και σήμα κατατεθέν της Amiga (!) (Α ρε Fuji)... )|(

Υπάρχει σαν desk accesory, module player, που παίζει 4voice sampled μουσική στον Atari, και ταυτόχρονα, χρησιμοποιείς κανονικά το desktop (ελαφρώς πιο αργά).

Δε χρειάζεται το Boing, για να δείξει τις δυνατότητές του...

Αλλά από την άλλη.... ξέρω ξέρω.... δεν ήταν δημιουργημένο το '84! :p

PURE 68000 POWER.....WITHOUT THE PRICE!
 
keropi είπε:
telos panton, to eida to demo... opos grafei kai kapoios sta sxolia: Haha! Nice, but the original Amigaboing is nicer.kai den ta kanei ola osa kanei to boing demo...

to barethika to threadaki auto pleon, giati apo thn meria mou exei eksantlithei to thema

:headbangdude:
Όχι!!! Πάνω που ήρθα και εγώ γεμάτος χαρά να σας δείξω ότι στον Atari έχουμε ακόμα και τρύπιες μπάλες!!!!!!!:mad:

Beat this if you can! :cool:

union002pp9.jpg


:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Turrican είπε:
Όχι!!! Πάνω που ήρθα και εγώ γεμάτος χαρά να σας δείξω ότι στον Atari έχουμε ακόμα και τρύπιες μπάλες!!!!!!!:mad:
Beat this if you can! :cool:

union002pp9.jpg


:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
Ευτυχώς που με άκουσες και πήρες το δίκανο. Σιγά μην έκανες τέτοια τρύπα με το τόξο....... :D :D
 
Και ξαφνικά πρωινιάτικα έχω μια όρεξη για ντόνατ...

don3.jpg
 
Μιας και βλέπω θεματάκι για demos,λεπόν,άμα δω σε atari καλύτερο demo απο

που τρέχει σε amiga,τότες θα παραδεχθώ ότι οι atari ήταν καλύτεροι
 
Ναι οκ, απομακρυνε απο το trapdoor τον επιταχυντη και ξανατρεξτο να το δουμε :diablotin:

(Εκτος αν το εχει σε tower οποτε βαλτου πανω και μια καρτα 8800GTS να τρεξει και HALO...:biglaugh:)

Βρε σεις...Atari VS Amiga ειναι ο "πολεμος" , οχι Atari VS Blizzard....
 
Τι να σου κάνω??Κάνε μύνηση στην atari γιατί δεν έχει επιταχυντές :D

Για να δούμε τι θα πει ο ποιητής....

Τα παρακάτω demos παίζουν σε stock 030/040 Α4000.Για να μην πιπιλάτε τους επιταχυντές συνεχώς :D

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα απαντούσα αλλά μετά είδα αυτό....

duty_calls.png


kthnxbye
 
Πίσω
Μπλουζα