Bravestarr (1987)

Επειδη μολις το διαπιστωσα...

-Μα καλα ρε πουλακι μου ΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ+ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ το ειδες κι εσυ; :eek:

Καλιο αργα παρα ποτε... :D -

...οτι το link που δινω

στο ποστ #40 δεν ειναι ορατο σε μη χρηστες του facebook

οριστε ολοι οι χαρακτηρες του BRAVESTARR ;)

Κι εδω κατι που εχω φτιαξει με τα χερακια μου... :cool:

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φοβερό το καπέλο! :cool:

Βravestarr: με διαφορά από τα πιο cool cartoons της εποχής. Aκόμα και σήμερα έχουν μείνει σε αρκετά άτομα ατάκες όπως "Δύναμης της αρκούδας! (-κούδας! -κούδας! -κούδας!)". Aν θυμάμαι καλά, ο ηθοποιός που έδωσε την φωνή του στον Bravestarr στην ελληνική μεταγλώτιση είναι ο ίδιος που έκανε και τον Lucky Luke στις μεταγλωτίσεις του '90 (που παιζόταν και στο Star). Tα λέω σωστά ή κάνω λάθος;
 
από την filmation και αυτό και αυτός είναι και ο λόγος που έχει πολλές ομοιότητες με το masters of the universe, ο ήρωας έχει υπερδυνάμεις, το άλογο του μεταμορφώνεται όπως ο τίγρης του he-man , υπάρχει η κοπέλα δίπλα του όπως η tylla, Υπάρχει ο κακός που μοιάζει αρκετά με τον σκέλετορ αφου είναι και αυτός κοκαλιάρης κτλ... επίσης σχεδιαστικά μοιάζουν πάρα πολύ και κυρίως οι περιβάλλοντες χώροι
 
Bravestarr


παιδικο το οποιο περπατησε ποιο πολυ σε video παρα στην τηλεοραση εκει ετυχε να παιξει στο super channel και στα τοπικα καναλια
 
Tι μου θυμισες μ αυτο το βιντεο, συγκινηθηκα...

Παιδια, ΒΟΗΘΕΙΑ!!

Εχω το πληρες σετ αυτοκολλητων, αλλα δε μπορω να βρω πουθενα το αλμπουμ για να τα κολλησω..

Υπαρχει περιπτωση να βοηθησει κανεις?

Ευχαριστω προκαταβολικα..
 
viking4a είπε:
Tι μου θυμισες μ αυτο το βιντεο, συγκινηθηκα...
Παιδια, ΒΟΗΘΕΙΑ!!

Εχω το πληρες σετ αυτοκολλητων, αλλα δε μπορω να βρω πουθενα το αλμπουμ για να τα κολλησω..

Υπαρχει περιπτωση να βοηθησει κανεις?

Ευχαριστω προκαταβολικα..
δυσκολο Βασιλη να το βρεις

ειναι απο τα πιο σπανια
 
κριμα... :cry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τον σεριφη και τον 50-50 το αλογο δλδ τον ειχε σε φιγουρες φιλος μου που του τους ειχαν φερει απο την αμερικη... θυμαμαι ακομα οτι τα "μπουτια" του σεριφη ειχαν κρυφες θηκες και εβγαζε οπλα ηταν απιστευτος!! το αλογο δεν ηταν και τοσο καλο ηταν στο μεγεθος του τιγρη του he-man αλλα οταν γινοταν "αθρωπος" ηταν ψιλοπατατα και οχι απο τις γλυκοπατατες που ειταν ωραιες :p :p:p απιστευτα παιχνιδια!!
 
κρυφες θηκες?? δεν ειχε κρυφες!!! μονο ενα εξαρτημα που απλα εβαζε το οπλο του σε εμφανες σημειο!!!
 
viking4a είπε:
Tι μου θυμισες μ αυτο το βιντεο, συγκινηθηκα...
Παιδια, ΒΟΗΘΕΙΑ!!

Εχω το πληρες σετ αυτοκολλητων, αλλα δε μπορω να βρω πουθενα το αλμπουμ για να τα κολλησω..

Υπαρχει περιπτωση να βοηθησει κανεις?

Ευχαριστω προκαταβολικα..
Το ίδιο πρόβλημα έχω και γω!!

μόνο που τώρα πρόσφατα που τα ξαναείδα 1 μου λείπει!! (είναι διπλό ένα άλλο) :mad:

Θα πρέπει να το ξαναπάρω το σετ.
 
κατι μπλε τμηματα στα μπαντζακια του θυμαμαι ρε φιλε καλα ορκο δεν παιρνω... πανε πολλα χρονια... αλλα το θυμαμαι τοσο λαθος να κανω? :what::sweat:
 
Galoob είπε:
... και τον 50-50 το αλογο....
Τον Thirty-Thirty (30-30). ;)

Galoob είπε:
κατι μπλε τμηματα στα μπαντζακια του θυμαμαι ρε φιλε καλα ορκο δεν παιρνω... πανε πολλα χρονια... αλλα το θυμαμαι τοσο λαθος να κανω? :what::sweat:
Να και η περιφημη φιγουρα... :)

attachment.php


Πηγη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
stayros είπε:
Τον Thirty-Thirty (30-30). ;)


Να και η περιφημη φιγουρα... :)

http://
attachment.php


Πηγη
καλα το σκισα ε??? χαχαααααααααααα μιλαμε για brain freeze απειρου καλους!!! tomahawk-albums-bravestarr-picture7148-thirty-thirty-standing.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edited by admin]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν δεχομαστε αγγελιες στο γενικο φορουμ φιλε Βασιλη. Υπαρχει ειδικο σημειο για Αγγελιες (Χαριζονται, Ανταλλασονται μονο, Οχι Αγορες, Πωλησεις) με συγκεκριμενο κανονισμο.
 
Ωχ τωρα το ειδα admin, σορι..

Ειμαι φουλ απελπισμενος, δεν υπαρχει καμια λυση απ ο, τι βλεπω..

Τζαμπα ολο το σετ χαρτακιων που εχω ρε να παρει!!!
 
Πίσω
Μπλουζα