Camel Trophy & Cutty Shark crossing...Οι Ολυμπιακοί αγώνες των 4x4

Ωραια εμπειρια Σπυρο!!! :thumbup:

Ακομα πιο ωραιο ομως το αβαταρ σου... :D


off topic mode on

Μηπως να γινοταν ο τιτλος "Camel Trophy & Cutty Shark crossing...Οι Ολυμπιακοι αγωνες των 4x4"?:what:

Ετσι καλυπτουμε και τα δυο θεματα. :)

off topic mode off

 

 

 


EDIT


 


Μωρε μπραβο ταχυτητα.... :eek: ...δεν προλαβα να το πω και εγινε στο φτερο!!! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
off topic mode on

Εκτος απο το Greek Playmobil Friends

θα ακολουθησει και Greek Playboy Friends ???

To παρων οfftopik θα αυτο-καταστραφει σε......

:p :diablotin:

off topic mode off
 
Nemo είπε:
off topic mode on

Εκτος απο το Greek Playmobil Friends

θα ακολουθησει και Greek Playboy Friends ???

To παρων οfftopik θα αυτο-καταστραφει σε......

:p :diablotin:

off topic mode off
off topic mode off

Δεν ειναι κακοoooo.... :D :p ...μια χαρα μου ακουγετε... :diablotin: :diablotin:

off topic mode off
 
GregoryGR είπε:
Αυτο που περιγραφεις, ισουται με ονειρικη εμπειρια!!! :eek:
Αυτό που περιγράφει, ισούται με μια προσκοπική κατασκήνωση (αν έχει flying fox και jeeps, είναι ανιχνευτών - βαθμοφόρων! ;) )
 
DINO είπε:
Φυσικά έχω φυλάξει και τη θήκη και τα όλα του...Αναμείνατε φωτογράφηση...

stayros είπε:
Ιδού το original ρολογάκι μου που δουλεύει κανονικότατα:

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Και εδώ μια μούφα που είχα πριν από το αυθεντικό και που φυσικά "τα'φτυσε" νωρίς...

attachment.php
 
D@redevil είπε:
Αυτό που περιγράφει, ισούται με μια προσκοπική κατασκήνωση (αν έχει flying fox και jeeps, είναι ανιχνευτών - βαθμοφόρων! ;) )
Δεν εχω παει κατασκηνώσεις με προσκοπους οποτε δεν ξερω να σου πω, αλλα αν εχουν τετοια θα το ξανασκεφτώ! ! Παντως ειναι μια πολυ ομορφη ανάμνηση που εχω και στεναχωρηθηκα που σταματησε, αλλα φαινεται οτι για τα τότε δεδομένα ηταν ακριβο. Παντως το cutty sark γενικα προσπαθουσε να περασει μια εναλλακτική εικονα, οπως μετα που εβγαλε τη σειρα διαφημίσεων με σλόγκαν το "follow your heart".
 
DINO είπε:
Ιδού το original ρολογάκι μου που δουλεύει κανονικότατα
Τελικα ηταν μια μοδα κι αυτο τοτε....θυμαμαι πολλους να φορανε(μουφα ή οχι) και περνουσαμε απο τις βιτρινες και τα βλεπαμε..

Μονο εβλεπα γιατι τρελα με ρολογια δεν ειχα ποτε..
 
Spyros_V_S είπε:
Δεν εχω παει κατασκηνώσεις με προσκοπους οποτε δεν ξερω να σου πω, αλλα αν εχουν τετοια θα το ξανασκεφτώ! ! Παντως ειναι μια πολυ ομορφη ανάμνηση που εχω και στεναχωρηθηκα που σταματησε, αλλα φαινεται οτι για τα τότε δεδομένα ηταν ακριβο. Παντως το cutty sark γενικα προσπαθουσε να περασει μια εναλλακτική εικονα, οπως μετα που εβγαλε τη σειρα διαφημίσεων με σλόγκαν το "follow your heart".
Η εμπειρία (σαν εμπειρία) είναι καταπληκτική για να τη ζήσει κάποιος! :)

Ίσως φάνηκε λίγο "κάπως" το ποστ μου, αλλά επειδή έκανα πολλά χρόνια προσκοπάκι κι έχω κάνει απίστευτα πράγματα εκεί (κάτι orienteering, κατασκευές για να κατασκηνώσουμε (π.χ. σακιδιοθήκες / εργαλειοθήκες / παρατηρητήρια / πύλες / περιφράξεις κτλ), τοξοβολίες, αναρριχήσεις τα κάναμε ως ομάδα προσκόπων: δηλαδή ηλικία γυμνασιού), γι' αυτό δεν μου φάνηκαν τόσο εντυπωσιακά όσο πραγματικά είναι! :)

Αντιλαμβάνομαι όμως ότι για κάποιον που έχει ελάχιστη έως μηδενική εμπειρία με τέτοια activities, είναι εμπειρίες ζωής! ;)

Εξαιρετικό το ποστ σου, όπως και να 'χει & ευχαριστούμε που μοιράζεσαι μαζί μας τέτοιες αναμνήσεις! :flower:
 
Ευχαρίστησή μου να προσφέρω κι εγώ κάτι στην κοινότητα :D

ΥΓ: Παντως κάτι φίλοι πρόσκοποι που πηγαίναν στο Σούνιο (νομίζω) κατασκήνωση, αυτά που κάναν εκεί δεν είχαν καμια σχεση με αυτά που περιγράφεις - κρίμα!!
 
Spyros_V_S είπε:
(...)ΥΓ: Παντως κάτι φίλοι πρόσκοποι που πηγαίναν στο Σούνιο (νομίζω) κατασκήνωση, αυτά που κάναν εκεί δεν είχαν καμια σχεση με αυτά που περιγράφεις - κρίμα!!
Όλα έχουν να κάνουν με τους βαθμοφόρους! :)

Οι δικοί μας στη Βόρειο Ελλάδα ήταν λίγο πιο σκληροπυρηνικοί! ;) Κι ευτυχώς για μας, γιατί έχω απίστευτες αναμνήσεις!!!
 
DINO είπε:
Ιδού το original ρολογάκι μου που δουλεύει κανονικότατα:
attachment.php


attachment.php


attachment.php


Και εδώ μια μούφα που είχα πριν από το αυθεντικό και που φυσικά "τα'φτυσε" νωρίς...

attachment.php
Άλλο ένα εύρημα που συνοδευει το ρολογάκι μου:

DSC00851.JPG

DSC00850.JPG
 
Πίσω
Μπλουζα