Candy Candy CELS

ναιιι! από το Takamura store! :)

λοιπόν...
ElizaCel.jpg
[/img]

δεν χωράει ολόκληρο...λείπει λίγο το κάτω μέρος...γιατί δεν θέλω να το πιέσω πολύ στο σκάνερ!

σε ποια χρονική περίοδο της ιστορίας να ανήκει άραγε;;;

λοιπόν...το φόρεμα αυτό το εντόπισα στην Ελίζα στα επεισόδια 10-20 και κάτι...αλλά ακόμα δεν βρήκα την σκηνή! :(

ElizaCel.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
επιτέλους! :) την βρήκα την σκηνή αλλά καμία σχέση το backround...επεισόδιο 81 (2ο μέρος - στο 4:29) στο νοσοκομείο, εκεί που η Ελίζα κρυφακούει τον τραυματία που νόμιζε ότι είναι ο Τέρρυ!

ep81.jpg


ElizaCel.jpg


ep81.jpgΠροβολή συνημμένου 71893

ElizaCel.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπραβο Stellina! Tα καταφερες χωρις βοηθεια. Πραγματικα το background ειναι ασχετο. Aυτο μαλλον με μπερδεψε και φανταστηκα οτι ειναι τα επεισοδια που η Καντυ ειναι στους Ρανγκαν.

O Takamura ειναι ο καλυτερος που εχω δει, και εχει πολυ ωραια πραγματα.
 
το backround αποτελείται και αυτό από δύο κομμάτια...ένα που είναι ζωγραφισμένα τα βουνά και ο ουρανός...και πάνω από αυτά μια διαφάνεια που περιλαμβάνει τα δέντρα....μάλλον κάποια στιγμή πρέπει να τσεκάρω που εμφανίζεται και αυτό! ;-)
 
Με την ευγενικη παραχωρηση του αγαπητου συνφορουμιτη Turrican και φανατικου καντυκου (και αντονυκου!!!) σας παρουσιαζουμε ενα υπεροχο cel:

cel1vh1.jpg


Αυτη η απορημενη εκφραση της Καντυ, που ισως κρυβει και απογοητευση με κανει να θελω να την παρω αγκαλια και να την παρηγορησω :cry:

Kαι παλι απο τον Turrican, ενα cel με τον αγαπημενο Tom :clap: ...

cel2km7.jpg


Mα δεν ειναι κουκλος το χρυσουλι μου ??? Kαι αυτη η καταπληκτικη στολη cowboy!!! Πεστε μου, δεν ειναι καταπληκτικος? Τι Τερρυ και Αλμπερτ...Τομ και ξερο ψωμι :hurrah:

Μαλλον εδω η Καντυ κανει δουλειες και γι'αυτο ισως αργοτερα πηρε το αιμα της πισω βαζοντας τον Αλμπερτ να κανει ολες τις δουλειες στο σπιτι ;)

cel3rc9.jpg


Το cel ειναι και παλι μια ευγενικη χορηγια του candy-brother Turrican

cel1vh1.jpg

cel3rc9.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@ Domniki, από που μπορεί να είναι το παραπάνω cel;;;; :what:
 
Πρεπει να ψαξω juanita! Aλλα δεν εχω προλαβει ακομα.

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!! Οποιος το βρει το ποσταρει ;) Το ιδιο ισχυει για ολα τα cels φυσικα.
 
domniki είπε:
Μαλλον εδω η Καντυ κανει δουλειες και γι'αυτο ισως αργοτερα πηρε το αιμα της πισω βαζοντας τον Αλμπερτ να κανει ολες τις δουλειες στο σπιτι ;)
cel3rc9.jpg


Το cel ειναι και παλι μια ευγενικη χορηγια του candy-brother Turrican
Το συγκεκριμενο cel ειναι απο το επεισοδιο 108 χρονος 03:05. Στο σημειο που η Candy ανεβαινει στο τραινο για να σταματησει την Μπελ.

Το cel με τον Τομ ειναι απο το επεισοδιο 102
 
Kambia είπε:
Το συγκεκριμενο cel ειναι απο το επεισοδιο 108 χρονος 03:05. Στο σημειο που η Candy ανεβαινει στο τραινο για να σταματησει την Μπελ.
Το cel με τον Τομ ειναι απο το επεισοδιο 102
Μεγαλη :clap: i salute you :worship:

Θα τα ψαξω σπιτι....και θα βαλω ολο το frame :clap:

Θα σου εχω πασχαλινο δωρακι οταν συναντηθουμε στην Θεσ/νικη ;)
 
Ευχαριστούμε πολύ Kambia!!!!Αρα, Domniki μου, η Κάντυ έμαθε απο τον αγαπημένο μου Άλμπερτ πως να κάνει τις δουλειές του σπιτιού!!!! :diablotin: :diablotin: :diablotin:

 


{Ψέμματα!!! :D Είχε φροντίσει νωρίτερα η οικογένεια Βλαμένου (ελεύθερη απόδοση επωνύμου Rangan στα ελληνικά) ώστε να κάνει διατριβή στα οικοκυρικά η Κάντυ μας!!!}

domniki είπε:
....
Θα σου εχω πασχαλινο δωρακι οταν συναντηθουμε στην Θεσ/νικη ;)

Τι;;;; :what: εγώ δεν έχω πασχαλινό δωράκι;;;;
 
Juanita είπε:
Τι;;;; :what: εγώ δεν έχω πασχαλινό δωράκι;;;;
Βρε, εσυ εισαι στην Αθηνα, δεν χρειαζεται να ταξιδεψω 513km βορεια για να σε φτασω να σου δωσω το δωρακι ;)
 
domniki είπε:
Μεγαλη :clap: i salute you :worship: Θα τα ψαξω σπιτι....και θα βαλω ολο το frame :clap:

Θα σου εχω πασχαλινο δωρακι οταν συναντηθουμε στην Θεσ/νικη ;)
Ωωωωωω...!!! Ευχαριστω πολυ :wub:
 
Στο καλό σας,μου ανοίξατε πάλι την όρεξη για αγορά cel!!!Όχι,θα αντισταθώ...:dribble:(πολύ ωραία τα καινούργια σου θεματάκια domniki,εύγε! :thumbup: )
 
Με περηφάνεια και χωρίς προκατάληψη σας παρουσιάζω το πρώτο Candy Cel που απέκτησα πριν από λίγο καιρό.

Το μεγάλο σοκ το έπαθα όταν για αρκετή ώρα το έβλεπα από την πίσω του πλευρά γιατί ήταν -μάλλον για λόγους προστασίας- κολλημένο με την καλή του πλευρά να ακουμπάει στο χαρτόνι...

Βέβαια... δεν είναι και η καλύτερη φωτό της Κάντυ αλλά ήταν η πρώτη μου celαγορά!!!

pilio343dp2.jpg


pilio343dp2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΑΑΑΑ!!!!!!!!! Πριγκίπισσα δεν πιστεύω στα μάτια μου!!!!!!!!! :eek::eek::eek:

Καταπληκτικό Cel!!!

Συγχαρητήρια και εύχομαι να τα πολλαπλασιάσεις!!!! :cool:
 
pilio316ma6.jpg


Ευπειθώς :fever: παρουσιάζω και το δεύτερο Candy cel μου!!!

Γι αυτό, είμαι πολλαπλά υπερήφανη αφού εκτός από την Κάντυ που δείχνει κουκλάρα είναι και ο αγαπημένος και λατρεμένος μου άντρας της ζωής της :D :D:D:D.

Μα δεν είναι υπέροχος;;;;;

pilio316ma6.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βρε 'συ!!! Πες μου ότι αστειεύεσαι!!!!!

Έπαθα την πλάκα μου τώρα!!!!! :dribble::dribble::dribble:

Υπέροχο Juanita....ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!!
 
Juanita! Και τα δυο είναι πολύ όμορφα! :thumbup:
 
Αυτό με τον Άλμπερτ είναι διπλό.

Πίσω από τη διαφάνεια με τα δύο παιδιά :wub: υπάρχει το background ζωγραφισμένο σε χαρτόνι.

Και τα δύο μαζί, δείχνουν υπέροχα... :hurrah: :hurrah: :hurrah:
 
Πίσω
Μπλουζα