Candy Candy CELS

Αυτό το σελ το απέκτησα σήμερα!!! :cheers:


Δεν είναι πολύ γλυκούλι???


picture.php


picture.php
 
Πανεμορφο akaliakoukou :clap:

Αλλα δεν θυμαμαι απο πιο σημειο του anime ειναι :wait2:
 
Ναι, είναι υπέροχοι και οι δυό τους!!! :flower:

Εγώ νόμιζα πως είναι από τον καιρό που ήταν στο Λονδίνο

γιατί η Πάτυ κρατάει τη Χιούλη, αλλά μπορεί να είναι και λίγο πριν

φύγει η Κάντυ για τη Νέα Υόρκη... ::)

Η Ακάλια θα μας διαφωτίσει...:augenrollen:
 
Παρά τις απεγνωσμένες μου προσπάθειες, δεν μπόρεσα να το εντοπίσω πουθενά!!!

Βοήθεια κανείς???

Αν και έχω αρχίσει και πιστεύω, πως μάλλον είναι από OVA...
 
Και γω οσο εψαξα δεν βρηκα τιποτα :(

Οταν θα παω σπιτι θα το ψαξω καλυτερα

Παντως ειναι ομορφο akaliakoukou :)
 
Χάρη στην καλή μας Queenofhearts, ανακάλυψα από ποιο επεισόδιο είναι το σελ μου με την Πάττυ και τον Στήαρ!!! :cheers:


Είναι από το επεισόδιο 67, από το γράμμα που έστειλαν τα παιδιά στην Κάντυ, την περίοδο που περιποιούνταν τον κύριο Μακ.Γκρέγκορ!!



[edit]Το βίντεο αυτό δεν είναι πλέον διαθέσιμο λόγω υποβολής αξίωσης πνευματικών δικαιωμάτων από το χρήστη TOEI ANIMATION CO.,LTD..[edit]

 


Πάττυ μου,
:thanx2: :thanx2: :thanx2:

 


:bow:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπραβο QueenofHearts.

Κοντευα να σκασω! Ελεγα δεν μπορει καπου θα ειναι...
 
Τυχερούλα!!!Κουκλάκις ο Στήαρ με το κράνος του... :cheers: Ακάλια μου,πολύ όμορφο και το καινούργιο σου αβατάρ!! :thumbup: (Και μια μικρή παράκληση....Βάλε λίγο ακόμη Λούνα,έχω αρχίσει να έχω στερητικό σύνδρομο :D ...Δεν με λυπάσαι το καημένο; :shake: )
 
Έχεις δίκιο!!!! Αντί να περάσω καμμιά Λούνα, ασχολούμουν με τα εμότικονς, το προφίλ μου και το αβατάρ!!!

Σήμερα θα περάσω Λούνα!!!

Το υπόσχομαι!!!!!
 
akaliakoukou είπε:
Έχεις δίκιο!!!! Αντί να περάσω καμμιά Λούνα, ασχολούμουν με τα εμότικονς, το προφίλ μου και το αβατάρ!!!

Καλά... είναι φοβερά!!!
citrouille.gif
 
δεν μπορω να το χωνεψω ακομα..

μετα απο 2,4 χρονια αναμονης στο e-bay και εχοντας ηδη χασει στο πλειστηριασμο για μοναδικο αντονυ σελ που εμφανιστηκε προς πωληση τον οκτωβριο, μου ηρθε ουρανοκατεβατο αυτο ως δωρο γενεθλιων..

αν μιλαμε για σπανια κομματια..
 
Μα... είναι τέλειο!!! :bow:

Ίσως από τα ομορφότερα που έχω δει!!!

Είσαι πολύ τυχερή (και ξεχωριστή απ΄ό,τι φαίνεται) !!! Με γειές!!! :cheers:
 
Απίστευτο! :clap: :clap:

D2E, θα ήθελα να είμαι από καμιά μεριά να δω την αντίδρασή σου όταν αντίκρισες το περιεχόμενο του φακέλλου... :cheers:
 
Εγώ να ζηλέψω που έχεις (συλλεκτικό!!!) Άντονυ ... :shake: .... :cry: ...ποτέ... :D .
 
Είναι υπέροχο!!!


Καλορίζικο!!!
:cheers: :cheers: :cheers:
 
nessie είπε:
Απίστευτο! :clap: :clap:
D2E, θα ήθελα να είμαι από καμιά μεριά να δω την αντίδρασή σου όταν αντίκρισες το περιεχόμενο του φακέλλου... :cheers:

μωρε δεν θα ηθελες! ευτυχως το ανοιξα σε καφετερια κ απλα το κοιταζα αφωνη για κανα διωρο... πηγαν να με παρουν κ τα ζουμια 2-3 φορες..

το θεμα ειναι πως ηταν δωρο απο την χαβανεζα admin του candyterry forum και η γυναικα το εβγαλε απο την προσωπικη της συλλογη. κανεις δεν ηξερε οτι εχει κατι τετοιο κ ποσο καιρο το ειχε. με γονατισε λεμε.

ημιλυποθυμη σας ανακοινωνω πως πλεον στην συλλογη μου προστεθηκαν αλλα 5 (!!!) anthony cels, 4 με τον anthony μωρο (απο τον εφιαλτη του) και ενα απο το ροντεο!!!

τα περιμενω απο ιαπωνια, με το καλο να φτασουν τα μωρακια μου!!!!!

να ευχαριστησω ιδιαιτερως την καμπια, μια κ λιγο πριν πεσω στην μαχη για τους πλειστηριασμους, κρεμασα το οικοσημο των αρντλευ πανω απο την οθονη του πι σι μου για γουρι.. και αν μου εφερε γουρι λεει!!

επιτελους, μετα απο 2,5 χρονια..

αυτο ειναι το καταπληκτικο με τα cels, ειναι πραγματικα οτι πιο οριτζιναλ μπορεις να εχεις σχετικα με τον αγαπημενο σου χαρακτηρα.. οχι απλα οριτζιναλ, ειναι Ο ΙΔΙΟΣ ο χαρακτηρας με σαρκα κ οστα..

priceless...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συγχαρητηρια D2Ε :cheers:

Το cel ειναι απιθανο :bow:

Σε φανταζομαι να εχεις χαζεψει στη θεα του :hurrah:

Περιμενουμε εναγωνιως και αυτα που αγορασες :clap:
 
ειμαι στην ευτυχης θεση να σας ΠΗΞΩ με τις τελευταιες μου αγορες.. μετα απο τοσο καιρο εγινε επιτελους το απιστευτο, βγηκαν anthony cel προς πωληση!!

φυσικα τα σηκωσα ολα!!! ημουν τρελα τυχερη γιατι για οσα χρειαστηκε να δωσουμε μαχη την κερδισαμε πολυ ευκολα! επισης ΔΕΝ υπηρχε καθολου κινηση εκεινες τις μερες, οποτε τα περισσοτερα τα πηρα αναιμακτα κ σε πολυ χαμηλη τιμη.

δεν χρειαζεται να σας πω ποσο ευχαριστημενη ειμαι.. τα περιμενω ακομα απο ιαπωνια (τα μωρα μου ♥♥♥)

ειναι ολα απο το 24 με εξαιρεση αυτο του ροντεο. κοιταξτε αυτο με την καντυ, ποσο εκπληκτικο ειναι!! ακομα να πιστεψουμε πως καταφεραμε κ το πηραμε, ΤΡΕΛΑ!

garakuta_itiba-img600x512-122702861.jpg


garakuta_itiba-img600x506-122706095.jpg


garakuta_itiba-img600x494-122702861.jpg


εχω παθει ψυχωση με αυτα τα χοντρα μπουτακια σε αυτο το σελ..

garakuta_itiba-img600x485-122754678.jpg


garakuta_itiba-img600x447-122706095.jpg


borsa_rossa-img300x232-1226754983oj.jpg


αυτο ειναι το douga του απο κατω. ειναι κολλημενα, αλλα αναποδα!! πολυ τυχη, παντα ονειρευομουν ενα anthony douga.

borsa_rossa-img400x310-122675498323.jpg


garakuta_itiba-img600x485-122754678.jpg

garakuta_itiba-img600x447-122706095.jpg

garakuta_itiba-img600x512-122702861.jpg

garakuta_itiba-img600x506-122706095.jpg

garakuta_itiba-img600x494-122702861.jpg

borsa_rossa-img400x310-122675498323.jpg

borsa_rossa-img300x232-1226754983oj.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα