Candy Candy CELS

Κόλλησες και εσύ το μικρόβιο Playmolover; :)

Πολύ καλή η πρώτη σου αγορά!! :thumbup: Σου εύχομαι να αποκτήσεις πολλά περισσότερα cels στο εγγύς μέλλον! ;)
 
Ευχαριστώ αλλά αν δεν το πιάσω πρώτα στα χέρια μου δεν λέω κουβέντα....
 
Κατ' άλλα θέλω να λέγομαι και Κάντυ σίστερ...Ούτε μισό σελ δεν έχωωωωω :cry: :cry:...Δεν ξέρω να χτυπάω δημοπρασίες βρε παιδιά... :banghead: :banghead: :banghead: !!!

Μήπως μπορείτε να με κατατοπίσετε... :flower: :flower:;;(...το έχω λίγο αυτό το διχασμένη προσωπικότης...μην δίνετε σημασία) #)
 
Playmolover είπε:
Λοπόν.... το ebay με ενημερώνει μόλις ότι.... την κέρδισα την δημοπρασία...
Και το αντικείμενο;;;;;;

ΑΥΤΟ:

picture.php
Τώρα τα πήρα κρανίο...

'εσύ μου το έφαγες?????
 
akaliakoukou είπε:
Τώρα τα πήρα κρανίο...'εσύ μου το έφαγες?????

Χαχαχα! :D Ακάλια μη στενοχωριέσαι... Πάλι στην Καντοοικογένειά μας πήγε... :p

Στάθη συγχαρητήρια!!! :flower: Είμαι σίγουρη πως όταν το πιάσεις στα χέρια σου θα νιώσεις ένα μικρό δέος αφού αυτή τη συγκεκριμένη εικόνα την έχουν δει εκατομμύρια μάτια σ' όλο τον κόσμο και τώρα ανήκει σε εσένα!!!
 
Συγχαρητηρια playmolover :clap:

Καλοριζικο και με το καλο να μπει στη συλλογη σου. Ειναι πραγματικα συγκινητικο να πιανεις στα χερια σου ενα κομματακι της αγαπημενης μας σειρας!
 
akaliakoukou είπε:
Τώρα τα πήρα κρανίο...'εσύ μου το έφαγες?????
Γιατί δεν το ξαναχτύπησες; Αφού είχες καταφέρει να ξεπεράσεις το overbid του άλλου. Όταν το χτύπησα εγώ (1,5 λεπτό πριν τη λήξη) ήμουν σίγουρος ότι θα έχανα...

Αλλά...

Άσχετο akaliakoukou, χτύπησες την Θεία Ελρόυ ή τον Στήαρ;

Την θεία δεν την χτύπησα γιατί από την χαρά μου που κέρδισα το πρώτο ξέχασα να bidάρω....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Playmolover είπε:
Γιατί δεν το ξαναχτύπησες; Αφού είχες καταφέρει να ξεπεράσεις το overbid του άλλου. Όταν το χτύπησα εγώ (1,5 λεπτό πριν τη λήξη) ήμουν σίγουρος ότι θα έχανα...Αλλά...
Γιατί εκείνη την ώρα ήμουν στη δουλειά!

Playmolover είπε:
Άσχετο akaliakoukou, χτύπησες την Θεία Ελρόυ ή τον Στήαρ;Την θεία δεν την χτύπησα γιατί από την χαρά μου που κέρδισα το πρώτο ξέχασα να bidάρω....
Τη θεία, τον Στήαρ τον έχω.

Αλλά ούτε τη θεία πρόλαβα...

Βασικά το όνειρό μου είναι να αποκτήσω ένα σελ από τον κάθε χαρακτήρα της σειράς... :flower:

Κάποια στιγμή θα γίνει κι αυτό..

Και να μην γίνει... έχω ήδη πάρα πολύ όμορφα σελς και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενη γι'αυτό.... :hurrah:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Juanita είπε:
Είμαι σίγουρη πως όταν το πιάσεις στα χέρια σου θα νιώσεις ένα μικρό δέος αφού αυτή τη συγκεκριμένη εικόνα την έχουν δει εκατομμύρια μάτια σ' όλο τον κόσμο και τώρα ανήκει σε εσένα!!!
Καπως ετσι φανταζομαι τη διαφημιση στο ebay!!! :rofl: :rofl:

Μηπως παιρνεις ποσοστα Χουανιτα;;;; :rofl:

Playmolover είπε:
... χτύπησες την Θεία Ελρόυ; ...
Τη θείααααα;;; :eek: Μπρρρ.... Αυτη τη βλεπεις και τρομαζεις, ετσι οπως σε κοιταει!! Εκτος αν θες να τη δειχνεις σε κανενα πιτσιρικι, για να τρωει το φαγητο του! (Αν και θα κατηγορηθεις για ασκηση ψυχολογικης βιας... χμμμ... )

Βεβαια αν ηταν η σκηνη με το μαγιουδακι, οταν καθησε πανω στην εφευρεση του Στηαρ, αλλαζει το πραγμα!!

Συγχαρητηρια, παιδια, για τις αγορες σας!!!
 
akaliakoukou είπε:
Γιατί εκείνη την ώρα ήμουν στη δουλειά!
Γιατί εγώ που νομίζεις ότι ήμουν; Την ώρα που έληγε όμως η δημοπρασία τους είπα να μην μου μιλάνε καθόλου για ένα πεντάλεπτο και τον λόγο. Μετά με ρώταγαν όλοι αν κερδίσαμε....!

Sorry αν στην χάλασα...
 
Playmolover είπε:
Γιατί εγώ που νομίζεις ότι ήμουν; Την ώρα που έληγε όμως η δημοπρασία τους είπα να μην μου μιλάνε καθόλου για ένα πεντάλεπτο και τον λόγο. Μετά με ρώταγαν όλοι αν κερδίσαμε....!
Sorry αν στην χάλασα...
Περίμενε γιατί νομίζω ότι μου την είπες τώρα.

Θα ανοίξω μια παρένθεση και θα τελειώσει εδώ

Εκεί που δουλεύω εγώ δεν έχω στη διάθεσή μου υπολογιστή πρώτον και δεύτερον όταν δουλεύω ασχολούμαι με τη δουλειά μου και καθαρά με αυτήν.

Αυτά όσο αναφορά το θέμα της δουλειάς και κλείνει η παρένθεση.

Όσο αναφορά τα σελς συμφωνώ κι εγώ ότι είναι ένα κομμάτι της ιστορίας...

Φοβάμαι να τα πιάσω στα χέρια μου... πραγματικά νιώθω ένα δέος όποτε τα κοιτάζω!!!

Και θέλω να ευχαριστήσω ξανά τα παιδιά και συγκεκριμένα την Χουανίτα, τη Δομνίκη και τον Τούρι. Χωρίς αυτούς δεν θα ήξερα καν τι είναι σελ....
 
Δεν το περίμενα τόσο σύντομα και όμως ήρθε... Μου πήρε μισή ώρα για να ανοίξω το κουτί...

picture.php


Προσπάθησα να κεντράρω στο κυρίως θέμα αλλά δεν βγήκε και η καλύτερη φωτό. Όπως και να το κράταγα το cel γυάλιζε. Θα βγάλω καλύτερες. Η διαφάνεια είναι ολόκληρη και λείπει μόνο μία μικρή γωνία από το χαρτί. Είναι φυσιολογικό που η διαφάνεια είναι κολημένη πάνω στο χαρτί;

Όσο για τους κωδικούς του

picture.php


Sorry για το μέγεθος και την κακή ποιότητα των φωτογραφιών.
 
Με γειές με γειές!!! :D

Μην αγχώνεσαι, είναι απόλυτα φυσιολογικό! ;)
 
καλορίζικο. σου εύχομαι να αποκτήσεις σύντομα και άλλα. :)
 
Playmolover, είναι πολύ όμορφο! :thumbup:

Τώρα πρέπει να ανακαλύψεις από ποιο επεισόδιο και ποιο δευτερόλεπτο του anime προέρχεται αυτή η σκηνή!!! :biglaugh:
 
nessie είπε:
Playmolover, είναι πολύ όμορφο! :thumbup:
Τώρα πρέπει να ανακαλύψεις από ποιο επεισόδιο και ποιο δευτερόλεπτο του anime προέρχεται αυτή η σκηνή!!! :biglaugh:
Καμιά πρόταση; Σας θυμίζει κάτι;
 
Σαν να ψαχνεις ψυλλους στα αχυρα...

Κατι θα γινει παντως. Τοσα μυαλα ειμαστε!
 
Χωρίς να θυμάμαι ακριβώς αριθμό επεισοδίου, μήπως είναι λίγο πριν πάει στα νταμάρια (γύρω στο 101 -102 ) που νομίζει πως η κα Πόνυ είναι βαριά άρρωστη και πάει να τη δει;
 
Ήρθεεεεεεεεεε!!!!!

:hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah:
 
Πίσω
Μπλουζα