Clive Barker's Jericho

5.1 exei averqage score, oxi 3
 
και ξαναλεω...sto prwto online review (pou egine apo to 1up) pire 3 :D

το EDGE του εδωσε 5αρακι
 
Αν κρίνω από το Demo, άλλο παιχνίδι έπαιζε ο τύπος. :biglaugh: Εγώ το ευχαριστήθηκα, άσχετα εάν συμφωνώ με αυτά που έλεγε, για τα όπλα, και το minigame σε στυλ Dragons Lair.
 
Keropi εισαι ντεφορμε!

Εχουμε και λεμε

5.1 AVG Rate

The Average Score for a game on 1UP is an aggregate of the review scores from 1UP and its users. It represents a combination of the opinions of 1UP's professional game reviewers and those of the 1UP community.Games with average scores in the 9-10 range should generally be considered excellent, 7-8.5 good, 5-6.5 average, 3-4.5 bad, and 0-2.5 terrible.
To Editor's Score ειναι αυτο που κοιταμε...αγιστα τγια :D
 
aaaaaaaaAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tora to epiasa... [edited by manos426f] LOL
 
paidia to paizo, sthn arxh einai ligo "bareto" , alla leo entaksei tha ftiaksei meta... argotera o xarakthras sou skotonetai, kai to pneuma tou menei, opote mporeis siga-siga na elegxeis ta alla 6 mellh ths omadas sou....

TRIXES!

tha to paikso ligo akoma kai an den beltiothei tha to kano uninstall! pou einai ta terata kai ta skhnika? to na allazeis xarakthres einai kako, emena den mou aresei... bah pou einai to palio kalo Undying...
 
Έβάλα το Jericho στο 360 (στο pc ούτε κατα διάνοια λόγω low specs). Αίμα, εντόσθια, μυαλά και καλή όρεξη. Οι παρανοικότατες σκέψεις του barker σε όλο τους το μεγαλείο σε 3d. Αν και δεν πολυσυμπαθώ τα fps γενικότερα, αυτό το μπαμ μπουμ συνέχεια το βαριέμαι, το παιχνίδι είναι υπερβολικά ατμοσφαίρικο και μακάβριο. Μπορώ να πω πως ένιωσα το λίγο περίεργα με τους διαδρόμους και τους τοίχους σάρκας και αίματος. Παρ'ολα αυτά ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΑ! Μιλάμε έχει να πέσει το κάψιμο της αρκούδας. Τα γραφικά και ο ήχος είναι τρελά. Δώστε μου σπλατεριά game και πάρτε μου την ψυχή. Θα το λοιώσω αυτό το παιχνίδι αλλά δεν είμαι σίγουρος όταν τελειώσω σε τι ψυχολογική κατάσταση θα βρίσκομαι. Ο θεός μαζί μου.
 
:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Μαριε,βρηκες το παιχνιδι σου σου λεω...!!!

Τωρα,το οτι εμενα δε μου φαινεται και τοσο splatter,θα επρεπε να με ανησυχει..;;; :D :D
 
Έχει και ζόμπι μέσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Μωρε απ'ολα εχει,αλλα παιδες,για μενα πρωταγωνιστης σ' αυτο το game ειναι ,διχως αλλο,τα απιστευτα γραφικα του !!!

Αληθεια,με τι engine ειναι φτιαγμενο αυτο ρε σεις;
 
Πραγματικα Γιωργο..!!

Ειναι απο τα παιχνιδια που σε κανουν να λες ''ναι ρε φιλε,η 7600GT μου δεν ειναι για πεταμα ακομη,τα καταφερνει μια χαρα..!!!''

Χωιρις καμια υπερβολη,το παιζω σε 1024x768 με ολα τα details στο High και το παιχνιδι,εκτος ελαχιστων,στιγμιαιων περιπτωσεων,παει μια χαρα..!!

Η ειρωνεια ειναι οτι και την 7600GT,αλλα και το επιπλεον 1 giga ram,τα πηρα σε μια εποχη που ουσιαστικα δεν επαιζα σχεδον καθολου -να φανταστειτε πριν την 7600GT ειχα μια 6600 και μετα μια 6600GT που δεν τις ειδα να παιζουν σχεδον ποτε!!!-,απλα επειδη τα βρηκα σε εξαιρετικες τιμες (80 ευρω την 7600GT,30 ευρω το 1 giga ram) και τελικα τα βγαλανε τα λεφτα τους..!!! :) :)
 
Οσοι το τελειώσετε πάντως, θα αργήσετε να πάτε για κοκορέτσι :D :D:D:D:D:D
 
Μπα, εννοείται ότι έχουν δει τα ματάκια μας τόσα που δεν πτοούμαστε με τίποτε.
 
Σοβαρα Unreal Engine 3.0 ειναι κι αυτη..;;

Απορω πως καταφεραν οι προγραμματιστες να κανουν τα γραφικα του να φαινονται τοσο πιο ''ζωντανα'' απο τα αλλα games που χρησιμοποιουν τη μηχανη αυτη...!
 
Είδες τελικά ότι αν θέλουν μπορούν να κάνουν θαύματα ακόμα και σε επεξεργαστές παλιότερης γενιάς;

Το παν είναι να μην προσπαθούν να "σπρώξουν" τεχνητές ανάγκες αναβάθμισης μέσω ενός παιχνιδιού. Η γλαρόσουπα κερασμένη στο Crysis πάντως.
 
Στακα,ειπαμε η UT μηχανη ειναι εντυπωσιακη στο ματι.Δεν εχει ομως φωτισμο,physics,mapping (πχ δεν εχει normal-paralax αλλα στρωσεις υφων) που να συγκρινονται με την μηχανη της Crytek...
 
Πίσω
Μπλουζα