Consoleholic (Η συλλογή μου)

telios_s είπε:
Φίλε daytime dreamer,το gay factor????χεχεχεΦίλε lionheart, δε μαζεύω amstrad,amiga και ό,τι έχει σχέση με computers.Ό,τι είχα το έδωσα πριν μερικούς μήνες όπως και μία σακούλα με δισκέτες που έφυγε και αυτή.Μόνο ό,τι έχει σχέση με κονσόλες μαζεύω. Όσον αναφορά για τον pitsunami, τον σέβομαι σαν συλλέκτη και έχει μία πάρα πολύ καλή συλλογή με development kit.

Δηλαδή λέτε να κάνουμε καμία έκθεση κάποια στιγμή στο μέλλον?
Τα δικά σου μηχανήματα αρκούν για μια έκθεση απο μόνα τους σίγουρα!
 
Παντως αν ο pitsunami πουλήσει τπτ αλλο απο κονσολίδια περιμενω να μου στειλει pm καμια λίστα.(ειχαμε πει και για το segacd αλλα δν την ελαβα)

Btw το navisaturn του telios_s είναι χαρμα οφθαλμών. Οσο και να κανω scroll τις φωτογραφιες για να δω ολα τα κομματια της συλλογης του το ματι μου

παντα καρφώνεται εκει. :flower: ερωτας μεγαλος! Μπραβο και παλι απο μενα!
 
συγχαρητηρια Στελιο!! φοβερη η συλλογη σου! ...επρεπε να ειχαμε βρεθει σπιτι σου οταν καναμε την ανταλλαγη...

καλη συνεχεια.!!
 
Φιλε GDK οταν ξαναρθεις Αθηνα με το καλο,το κανονιζουμε..Να εισαι καλα..
 
Πλάκα κάνεις...:=Ο

Τι να σου πω; Να της εκατοστήσεις; Αφού το 100 το έχεις πατήσει σίγουρα..:Ρ

Να της χιλιάσεις και να της χαίρεσαι λοιπόν.
 
Ευχαριστω Statusgr.Η SNK φιλε CountRaven ειναι η δευτερη αγαπημενη εταιρια videogames για εμενα(μετα την Nintendo βεβαια).Και το aes ο παραδεισος τον 16bit. Γιαυτο και συλλεγω τα παιχνιδια του μανιοδως οποιο και να ειναι το κοστος..
 
Στέλιο απλά καταπληκτικός. Δεν είναι μόνο το μέγεθος της συλλογής, αλλά κυρίως η ποιότητα των κομματιών! Ανέβασες τις φώτο κ σε ξένα φορουμ για να δεις αντιδράσεις;
 
Νομίζω ότι κατάλαβα το λάθος μου να πετάω τα κουτιά και τα manuals απο κονσόλες παιχνίδια.

I'll never do it again.

EDIT: 2 JAGUAR CD? WTF MAN!

Ποιος είσαι ο Bill Gates;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν ξέρω αν θα ξαναδούμε τόσο μεγάλη συλλογή στη Ελλάδα. Ακόμη και Panasonic Game Cube αλλά και τηλεόραση με ενσωματωμένο Super Famicom έχει ο Στέλιος!!!Πραγματικά μπράβο του. Εκτός ότι είναι πανάκριβα μερικά είναι και πολύ σπάνια.
 
Πίσω
Μπλουζα