DC Fans please report here...

theoritikos είπε:
Sonic, έχω την εντύπωση πως έχεις όλα τα pal παιχνίδια! :)
Στοχος μου ειναι να τα αποκτησω ολα αλλα αυτη τη στιγμη εχω 126 απο τα 216:cool:

Θα τα καταφερω που θα παει ομως ξερω οτι θα φτησω αιμα για τους τελευταιους 5-6 τιτλους :)
 
140(A).jpg


141(A).jpg


143(A).jpg


144(A).jpg


145(A).jpg


146(A).jpg


147(A).jpg


150(A).jpg


151(A).jpg


152(A).jpg
 
αμάν το silver το είχα ξεχάσει..φοβερό game
 
200(A).jpg


201(A).jpg


202(A).jpg


203(A).jpg


206(A).jpg


208(A).jpg


210(A).jpg


213(A).jpg


215(A).jpg


Τελος για σημερα εξαντληθηκα:nervous:και επισης θελω να δω τα Σαγωνια του καρχαρια 2.

Παρεπιπτοντως ρε παιδια ειμαι ο μονος που ηδονιζετε βλεποντας ολα αυτα τα εξωφυλα?

Τα λεμε
 
Παρτε και μερικα μπονους για οσους αντεξαν να δουν τη συλλογη μου μεχρι τελους :cool:

Dreamcast.gif


il_dreamcast.jpg


dcdevbox-01.jpg


dcdevbox-02.jpg


Και ενα πραγματικα καλο κοματι

dreamcast_watch_for_happiness.jpg


Αλλα το απολυτο το εφτιαξε ο μαγκας που ειχε φτιαξει το φορητο Jaguar:cool:

portable_dreamcast.jpg


portable_dreamcast_1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο Sonic δουλεύει με Duracel αν πρότεικαι για SEGA και DREAMCAST!!!!

:user::user::user::user::user:

Ψιτ, κοίτα τι περιμένω να μου έρθει

8104_1_b.JPG


Σφραγισμένο φυσικά! :diablotin: :diablotin:
 
Υπάρχει κι άλλο φορητό dreamcast και το έχω μόνο εγω :p :p

treambigqn2.jpg
 
Ε δεν ειναι και τοσο retro... :p :p στο δικο μου φορητο τα ISOs ειναι "χαραγμενα" :biglaugh::biglaugh:

cr49.jpg
 
kapamaru είπε:
Ο Sonic δουλεύει με Duracel αν πρότεικαι για SEGA και DREAMCAST!!!!
:user::user::user::user::user:

Ψιτ, κοίτα τι περιμένω να μου έρθει

8104_1_b.JPG


Σφραγισμένο φυσικά! :diablotin: :diablotin:
Πριν την επομενη συναντηση μας οπου και θα σε δολοφονησω πες μου που το βρηκες σφραγισμενο και ποσο το πηρες!!!!!!!!!!!!:mad: :diablotin:

keeper7k είπε:
Υπάρχει κι άλλο φορητό dreamcast και το έχω μόνο εγω :p :p
treambigqn2.jpg
Αχ το Treamcast:eek: υπαρχει ελληνας που εχει Treamcast.

Ωραια αρα μπορεις να μου πεις απο χρωμα πως τα παει γιατι εχω ακουσει οτι στις pal οθονες παιζει ασπρομαυρα :confused:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά να δηλώσω και εγώ παρών αν και αργοπορημένα ,είμαι ευτυχής κάτοχος 2 dreamcast και φανατικός οπαδός της SEGA ,αν και τώρα τελευταία έχει πάρει την κάτω βόλτα ,πραγματικά μπράβο σας που δημιουργήσατε μια ενεργή κοινότητα για το dreamcast στην Ελλάδα....
 
Η τελευταια συναντηση σπιτι του sonic, μετατραπηκε σε dreamcast battle, με street fighters, toy commander, NBA on NBC

και αλλα τετοια. Το dreamcast γνωρισε παλι δοξες (και ταλαιπωρια) στα χερια των sonic, theoritikos, maddog, mike

που εδωσαν επικες μαχες.
 
Aardvark είπε:
Tα παιδια πισω απο την Homebrew development της πολυαγαπημενης κονσολας δινουν συνεντευξη.
Keeping the Dream Alive: The Men Behind Dreamcast Homebrew [Gamasutra]
Πολύ ενδιαφέρουσα η πληροφορία ότι προσπάθησαν να πάρουν επίσημο license για GD-ROM από την Sega, αλλά αυτή περί άλλων τύρβαζε...

mike είπε:
Η τελευταια συναντηση σπιτι του sonic, μετατραπηκε σε dreamcast battle, με street fighters, toy commander, NBA on NBCκαι αλλα τετοια. Το dreamcast γνωρισε παλι δοξες (και ταλαιπωρια) στα χερια των sonic, theoritikos, maddog, mike

που εδωσαν επικες μαχες.
Toy Commander δεν θυμάμαι να παίξαμε, αλλά και κάτι Rival Schools και San Francisco Rush 2049 σε combat mode τα βασανίσαμε δεόντως.

Και ανακάλυψα στην πορεία ότι ο Sonic δεν ξέρει να χάνει... :p
 
hehe. Επικές μάχες, είχατε βλέπω!

Keep the dream alive!!
 
Αυτο με τα αυτοκινητακια ηταν το san francisco rush? Νομιζα οτι ηταν το toy commander.

Πως φαινεται οτι δεν ειμαι τοσο σχετικος με dreamcast!

Και ο sonic που ειναι σχετικος, εφαγε και το ξυλο του στο street fighter που υποτιθεται οτι το κατεχει.

Καλα για το NBA on NBC δεν το συζηταω, σαν φανατικος του NBA JAM σας αλλαξα τα φωτα.

BOOM SAKALAKA, HI IS ON FIRE!
 
Πίσω
Μπλουζα