Desktop Μελών

@gapan Συγχώρεσε τον Maddog, απλά "τσιμπάει" εύκολα. ;)
 
@Shock: Απλά ακολουθώ τον Ηρακλή, τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

Κάθε φορά που θα εξαπολύει την αντί-Win καραμέλα του, εγώ θα απαντάω.

@gapan: απάντησα σε αυτό εδώ. Αφού θεωρείς ότι το thread δεν αφορά αυτό που έγραψα (δίκιο έχεις εδώ που τα λεμε...), τα παράπονα στον "συναγωνιστή".

\ είπε:
αντως μια ματια σε οτι εχει ποσταριστει σε αυτο το thread δειχνει και την διαφορα φιλοσοφιας. Στα windows το πετυχημενο desktop ειναι παντα απλα μια αποθηκη συντομευσεων. Σε αλλα λειτουργικα - με περισσοτερες δυνατοτητες - το πετυχημενο desktop ειναι μια πολυ διαφορετικη ιστορια.
 
Γιατί βρε παιδιά μου καλά! :)

Εδώ το θέμα μιλάει για desktops! Ας μείνουμε στα desktops, please! :)

Please?!
 
@Shock: Απλά ακολουθώ τον Ηρακλή, τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.Κάθε φορά που θα εξαπολύει την αντί-Win καραμέλα του, εγώ θα απαντάω.
Αρα θα απαντας επι προσωπικου και οχι επι του θεματος.

Και αφου αποκαλεσες τους συνφορουμιτες σου με τις δεκαδες συντομευσεις - μη εμπειρους χρηστες - νομιζεις οτι μου εκανες τα μουτρα κρεας. Keep trolling.
 
herco είπε:
Ηρακλή μου, Γιατρέ μου και λοιποί. Δεν πρόκειται.

Όπως είπα, υπάρχουν αρκετά vs θέματα εδώ - δεν χρειάζεται να ισοπεδώσουμε ακόμα ένα.

Τα offtopics θα διαγραφούν.

Ευχαριστώ.
 
Τα offtopics καθαρίστηκαν.

Παρακαλώ να μείνουμε στο θέμα. Ευχαριστώ!
 
Περασαν δυο χρονια για να δουμε τιποτα καινουργιο.

 


Capture.jpg


 
Πω αμαν με αυτο το VR!! :p

ps. Hardcoriλα στο μεγιστο με angry birds και cut the rope στις συντομευσεις :diablotin:
 
Τρια τυρακια εβαλα και στα τρια μεσα επεσες.


Εγω δεν κανω διακρισεις ,ο καλος ο gamer ολα τα αλεθει και ολα τα εχει.


 


 
Φρεσκοεγκατεστημένο...

bOENM9g.jpg
 
Λιτο και ομορφο το wallpaper,αν δεν ειναι windows εγω παντως λειτουργικο δεν αναγνωριζω.
 
Το λειτουργικά είναι λίγο μπερδεμένο..

Είναι Lubuntu με MATE για γραφικό περιβάλλον.
 
Ωραιο,προχω πολυ για μενα!
 
k8FUsim.jpg
 
Λιτοτητα στα εικονιδια λογω κρισης,κατανοητο,lol.
 
κρατάω τα αναγκαία ,αν δω μια ταινία πχ σβήνεται δεν έχω λόγο να την κρατήσω ,μουσική ακούω ονλάιν οπότε από θέμα αρχείων μόνο τα απαραίτητα ,φορμάτ δεν έχω κάνει ποτέ και είναι σαν καινούργιο μετά από 4 χρόνια χρήσης το λάπτοπ ,συνήθως μια μικρή αταξία γίνεται στο φάκελο λήψεων αλλά και εκεί ανα βδομάδα μπαίνει μια τάξη ,γενικά το λάπτοπ το έχω περισσότερο για τις ανάγκες της δουλειάς και μετά ως διασκέδαση .
 
Ubuntu 12.04 (12.04.4 στη πραγματικότητα, όπου το 4 στο τέλος είναι κάτι σαν 4ο service pack, αν μιλήσουμε με όρους Windows), με το messaging menu ανοιχτό, έτσι για το θεαθήναι.

attachment.php


Το wallpaper μπορεί να βρεθεί στο καλύτερο wallpapers site στα internets.

ubuntu_12.04.4_040414.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίο θέμα. Ορίστε και το δικό μου desktop που υπάρχει πάνω από χρόνο στο pc μου. Είναι ο διακαής μου πόθος, η απόκτηση ενός Nissan 200SX (και μην ακούσω για 180sx ή S13 κτλ. στην Ελλάδα είμαστε), όχι απαραίτητα κόκκινου χρώματος, για άπειρες ώρες drifting. Μην το βλέπετε ωραίο και τακτοποιημένο. Αυτό έγινε για τις ανάγκες της φωτογράφισης. Συνήθως έχω πολλά πεταμένα στην επιφάνεια εργασίας για...γρήγορη πρόσβαση.

my desktop.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα