Diablo 3 επιτέλους.....

Ευτυχώς, η αποχή από τα pcs με έκανε να μη σκάσω το 55άρι για αυτό το ανοσιούργημα. Γιατί game, δεν το λες, διότι με το game παίζεις εσύ και όχι αυτό με τα νεύρα σου.

Όοοοοοοοταν βγει server emulation για off-line τότε θα το αγοράσω. Νομιμότατα εννοείται διότι τα αντίγραφα τα έχω αποκυρίξει εδώ και μήνες.
 
Και ξανά error 37 εκεί που παίζεις.... ούτε το rare αντικείμενο δεν πρόλαβα να μαζέψω...

Όπως σωστά διάβασα κάπου.


Diablo: Lord of Errors...
 
Εγώ δεν δοκίμασα απόψε να παίξω. Το έχω φοβηθεί. Κάθε φορά που πάω να μπω, και απο κάτι θα συμβεί.
 
Έπαιξα τελικά εχτές, μετά απο δύο διαδοχικές βραδιές με πολλά προβλήματα.

Απο ότι φαίνεται προχτές δεν είχαν γίνει ακόμα patched όλοι οι Ευρωπαϊκοί servers και για αυτό όσοι είχαν βάλει το patch δεν μπορούσαν να μπούνε μέχρι να ολοκληρωθεί σε όλους τους servers to patching.
 
Εγω πάντως απο την day 2 δεν έχω αντιμετοπίσει κανένα

πρόβλημα ... lv40 barbarian σε nightmare και προχωρώ!!!
 
Ρε τι αλλο θα διαβασουμε...

So I didn't tell my wife, but I quit my job last week to farm and sell on the RMAH. Without explicitly stating how much I was making a day - we would have lived VERY comfortably.
However, with the introduction of this new patch I will not be able to farm as fast as I used to due to my damage dropping dramatically. Not only that, but if I do fight things that can be sold - the prices are dramatically decreasing because the itemization is really poor right now. Nobody wants to buy on the RMAH right now.

I will not be able to get my job back and I will not be able to live off the RMAH anymore... Blizzard please fix your game or my life is ruined. My wife will probably leave me.
 
Καλησπερα σκεφτομαι να το παρω θα μπορω να παιξω απ τη πρωτη μερα η θα το πεταξω απ τον 4 οροφο?
 
Χαχαχαχαχα! Exetlaios γραψε το σεναριο!
 
DREDD είπε:
Καλησπερα σκεφτομαι να το παρω θα μπορω να παιξω απ τη πρωτη μερα η θα το πεταξω απ τον 4 οροφο?

Πλέον δεν υπάρχουν προβλήματα (και παίζω πολλές ώρες την ημέρα).

Ναι είναι ωραίο παιχνίδι :)
 
Μετα που καιρος για καμια καινουρια απο κεινες τις εξαιρετικες C64 review ....
 
Nemo είπε:
Μετα που καιρος για καμια καινουρια απο κεινες τις εξαιρετικες C64 review ....

Σ' ευχαριστώ Nemo.

Σε απάντηση του ως άνω σχετικού :) θα ήθελα να σε παραπέμψω εδώ.
 
Όλα τα προβλήματα έχουν λυθεί πλέον. Μπαίνεις κανονικά και παίζεις ότι ώρα θες. Εχτές κατάφερα να προχωρήσω στο ACT III, το οποίο φαίνεται πολύ επικό και κρύο. Ιδανικό για το καλοκαίρι. :)
 
divined παρά τα αρχικά (σοβαρά) προβλήματα που παρουσίαζαν οι servers, το παιχνίδι είναι επικό :) Προσωπικά βρίσκομαι στο 59 level στο επίπεδο Hell και συνεχίζω.
 
Θα το φτιαξει η Blizzard συντομα,δεν μπορει να το αφησει λογω του real money auction house!
 
Το σταμάτησα στο nightmare εγώ. Αν με ξαναπιάσει η κάψα, θα το συνεχίσω.

Τώρα exploits & bugs, θα βγούνε και άλλα. Σε ένα τόσο μεγάλο παιχνίδι, πάντα κάτι θα έχει ξεφύγει στον κώδικα. Η Blizzard όμως είναι εγγύηση, όσον αφορά το patching.
 
Το έχω ψιλο(χονδρο)κάψει το παιχνίδι. Είμαι στο 60 lvl Inferno εδώ και καιρό αλλά δυστυχώς μπορεί κάποιος να παίζει μια εβδομάδα ολόκληρη και να μην αποκτήσει ούτε ένα χρήσιμο item από farming.

Ο μόνος τρόπος για να αποκτήσει είναι τα Auction House και Real Money A.H. κάτι το οποίο είναι αρκετά απογοητευτικό.

Χρειάζεται άμεση διόρθωση.
 
Επίτηδες το έχουν σχεδιάσει έτσι. Είναι πράγματι απογοητευτικό να λιώνεις τόση ώρα, δίχως να πέυτει κάτι καλό.

Πιστεύω ότι τα καλύτερα item είναι και crafted.
 
Πίσω
Μπλουζα