Diablo 3 επιτέλους.....

Νοt bad,10.000$ με το να παιζεις το αγαπημενο σου παιχνιδι,actually θα εκανε καλο θρεντ,Ποιο παιχνιδι δεν θα βαριοσουν να παιζεις κερδιζοντας λεφτα!

 







 
Αν κάποιο φιλαράκι είναι από 60 level και πάνω και θέλει να κάνουμε μαζί κάποιο run σε όποιο act θέλει, ας με κάνει add. Έχω Barbarian 23 lvl paragon.

Το battletag μου είναι Rastan.

Ελπίζω να μην ακούστηκε σαν ερωτική αγγελία :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Alucard είπε:
Αν κάποιο φιλαράκι είναι από 60 level και πάνω και θέλει να κάνουμε μαζί κάποιο run σε όποιο act θέλει, ας με κάνει add. Έχω Barbarian 23 lvl paragon.Το battletag μου είναι Rastan.

Ελπίζω να μην ακούστηκε σαν ερωτική αγγελία :)

Δοκίμασα να σε "προσθέσω" αλλα εμφανίζει μήνυμα του τύπου "το tag δεν είναι σωστό"


 


 
Αlucard, το έχεις "λιώσει" το παιχνιδάκι, έτσι; :)

Aκόμα και ο ίδιος ο "Rastan" θα ήταν περήφανος, πιστεύω !! :D
 
billy είπε:
Αlucard, το έχεις "λιώσει" το παιχνιδάκι, έτσι; :)
Aκόμα και ο ίδιος ο "Rastan" θα ήταν περήφανος, πιστεύω !! :D


Νομίζω πως και αυτό με έχει λιώσει :)

Αναρωτιέμαι ποια θα είναι η άποψή μου για το παιχνίδι μετά από μερικά χρόνια.
 
Gameplay απο την εκδοση του PS3,(η μοναδικη προς το παρον που εχει ανακοινωθει) και απο οτι φαινεται το παιχνιδι ειχε σχεδιασθει εξαρχης με προοπτικη να βγει σε κονσολα η αλλιως where the money is.


Kaι οπως λενε πολλοι "
The PC players were testing a console game all this time"







 
Βλέπουμε και στην πράξη πλέον να πέφτουν και τα τελευταία προπύργια του pc gaming.

Παραδόξος όμως, λένε ότι το 2013 θα είναι η χρονιά που θα επανακάμψει μερικώς το pc gaming. Οι κονσόλες της σημερινής γενιάς δεν τραβάνε πλέον και θα περιμένουμε μέχρι Μάρτιο 2014 για να δούμε το ps4, πόσο για το xbox720. Π.χ. στο Bioshock Infinite τα textures είναι αναγκαστικά χαμηλότερης ποιότητας σε ps3-xbox και το frame rate παίζει. Αντιθέτως, σε pc το απολαμβάνεις πραγματικά.
 
Σε pc του '07 παντως diablo 3 δεν προκεται να παιξεις σε αντιθεση με κονσολα του '07.


Αυτο πρεπει να ειναι λογω της κλειστης αρχιτεκτονικης που λεει και ο Γουαλη.
 
Ο Joshua Mosqueira στελεχος της Blizzard μιλησε κατα την διαρκεια του Penny Arcade Expo (PAX) και σημειωσε χαρακτηριστηκα τα εξης ''Δεν εχουμε κανει σχετικη ανακοινωση προς το παρον αλλα τo Diablo III δεν ειναι αποκλειστικοτητα για τα συστηματα της sony''.

Mπορει να μην το γουσταρω σαν παιχνιδι και δεν ξερω σε ποια αλλα συστηματα θα κυκλοφορησει αλλα πιστευω οτι ειναι κομμενο και ραμμενο για το Wii U λογο του Gamepad.Η E3 ειναι κοντα.
 
Βασικα ακριβως ειπε οτι "We don't have any announcements to make at this time, but we're not necessarily a Sony exclusive."


Οποτε υπαρχει ελπιδα και για αλλες κονσολες περα απο τις 2 της Σονυ.



 
To ιδιο πραγμα λεμε.H ουσια ειναι οτι οπως φαινεται θα το δουμε και σε αλλα συστηματα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν έχω παίξει άλλο παιχνίδι τόσες ώρες.

Manhunt_05-2006.jpg


Manhunt_05-2006.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aardvark είπε:
Σε pc του '07 παντως diablo 3 δεν προκεται να παιξεις σε αντιθεση με κονσολα του '07.
Αυτο πρεπει να ειναι λογω της κλειστης αρχιτεκτονικης που λεει και ο Γουαλη.
Μια χαρα παιζει το d3 σε pc του 07. Με δυνατο spec της εποχης σαφως
 
ρε παιδιά. Το τελειώσα με Hell με Demo Hunter. Ξεκίνησα να παίζω σε Inferno, αλλά έχει ξεφουσκώσει. Αρχίζω και βαριέμαι. Χαράς, το κουράγιο σου Alucard, 100% Paragon. Θέλω 2 μπάρες για το 1ο εγώ ακόμα.
 
Ξερουμε πανω κατω ποτε θα βγει για PS3?
 
divined είπε:
ρε παιδιά. Το τελειώσα με Hell με Demo Hunter. Ξεκίνησα να παίζω σε Inferno, αλλά έχει ξεφουσκώσει. Αρχίζω και βαριέμαι. Χαράς, το κουράγιο σου Alucard, 100% Paragon. Θέλω 2 μπάρες για το 1ο εγώ ακόμα.

Δεν έχω κουράγιο, ψυχαναγκασμός έχει γίνει :D

Α, και να μην ξεχάσω. Σε αυτό το παιχνίδι δεν υπάρχουν γυναίκες από Γαλλία, Ιταλία, Σουηδία και άλλες… τέτοιες χώρες.

Στο public της EU υπάρχουν κυρίως Πολωνοί, Ρουμάνοι, Ρώσοι και συχνά στο general chat ακούγεται και βρισίδι και προσβολές για διάφορες χώρες και την ιστορία τους.

Όσοι πιστοί…
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα