DVDs των ταινιών της FINOS FILM στο περιοδικό Τηλέραμα

Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια και πολύ αξία τους δώσαμε, προτείνω να σταματήσουμε να μιλάμε για αυτό το θέμα. Δεν βγάζει πουθενά
 
Εεεε ναι! Πήρα σήμερα το περιοδικό και το είδα και "επίσημα" όσα σας είπα! Τουλάχιστον υπάρχουν αυτές οι ταινίες και ας μην είναι original...Όντως πολύ αξία τους δώσαμε! Κανένας σεβασμός!
 
Γενικως να πεσουν οι τονοι,αν υπαρχουν τρομερα παραπονα στειλτε email διαμαρτυριας.

Δεν μας υποχρεωνει κανεις να αγοραζουμε προϊοντα , δεν χρειαζονται στεναχωριες για περιοδικα.
 
tonytony είπε:
Εεεε ναι! Πήρα σήμερα το περιοδικό και το είδα και "επίσημα" όσα σας είπα! Τουλάχιστον υπάρχουν αυτές οι ταινίες και ας μην είναι original...Όντως πολύ αξία τους δώσαμε! Κανένας σεβασμός!
Εκτός από αυτές τις δύο της FINOS, έχει και τίποτα άλλες από άλλη εταιρία; ή η επόμενη σειρά έχει συνολικά μόνο δύο ταινίες; Για πες!
 
tonytony είπε:
Εεεε ναι! Πήρα σήμερα το περιοδικό και το είδα και "επίσημα" όσα σας είπα! Τουλάχιστον υπάρχουν αυτές οι ταινίες και ας μην είναι original...Όντως πολύ αξία τους δώσαμε! Κανένας σεβασμός!
οι αλλες 2 ταινιες που τις συνοδευουν ποιες ειναι?
 
Είναι οι 2 τελευταίες ταινίες και ο συνδυασμός είναι


Η 'Αγνωστος - Νύχτα Γάμου



Αντίο Ζωή - Οι Κληρονόμοι



 
tonytony είπε:
Είναι οι 2 τελευταίες ταινίες και ο συνδυασμός είναι
Η 'Αγνωστος - Νύχτα Γάμου



Αντίο Ζωή - Οι Κληρονόμοι



Φιλαράκια, μια χαρά είναι τα πράγματα.

Θα πάω το απόγευμα να πάρω το περιοδικάκι που έχει την τελευταία ταινιάρα (τους Παράνομους) και την άλλη εβδομάδα γιοκ περιοδικάκι. Γιοκ και Τηλεθεατής, Γιοκ και 7ΜΕΡΕΣ και τα ευρούλια στην τσέπη μ.

Μια χαρά για μένα!

Όμως για τα περιοδικάκια τα πραματάκια θα είναι μαύρα, μόλις δουν τις πωλήσεις τους στον πάτο, τότε σίγουρα οι μανατζεράρες θα έρθουν σε καμμιά νέα συμφωνία με τις εταιριάρες και σίγουρα όλο και κάτι νέο θα μας δώσουν.

Εγώ προς το παρόν τα 20 ευρόπουλα που θα μου περισσεύουν από τα περιοδικάκια την εβδομάδα, προτιμώ να τα πιω μπυρίτσες με κανά θηλυκό! Και από Σεπτέμβριο βλέπουμε!

ΑΑΑ, σίγουρα πάντως θα πάρω το περιοδικάκι που δίνει τις δύο ακυκλοφόρητες ταινιάρες του ΒΕΓΓΟΥ παρόλο που τις έχω σε VHS (είναι και οι δύο ταινιάρες, ιδίως ο ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ, που είναι κόπια μιας ταινίας με τον Τσάπλιν).
 
Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί τσαντίζεστε. Αν ήταν τηλεοπτική σειρά και την είχαν κομμένη στη μέση το καταλαβαίνω. Αν η ταινία που ήδη αγοράσατε ήταν ελαττωματική, το καταλαβαίνω. Αν κάποια/κάποιες ταινίες που αγοράσατε έχει υποστεί "περικοπές λόγο κρίσης", καταλαβαίνω να τραβάτε τα μαλλιά σας. Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί τρελαίνεστε από την στιγμή που ούτε αρίθμηση υπήρχε (οπότε δε σου χαλάει κάποια "σειρά ταινιών" που έχεις και καλά λειψή), ούτε υπήρχαν ανακοινώσιμες άλλες. Εντάξει..απάτη αυτή με τις δήθεν "άπαιχτες" αλλά περισσότερο εκνευρίζεστε επειδή κάνατε πενήντα υποθέσεις για το ποιες θα έμπαιναν (τι σας έλεγα πριν, να μην τρελαίνεστε μ' αυτό; ) και τελικά δεν έβγαλαν ΚΑΜΙΑ απ' αυτές! Αν είναι να βγουν, θα βγουν. Την λύση, ωστόσο, την δώσατε παραπάνω. Μπυρίτσες! Και τραβάνε πολύ το καλοκαίρι οι άτιμες! Τις ταινίες αυτές ας τις κρατήσουν στο στοκ τους κανένα χρόνο κι έπειτα ας τις "δωρίσουν" στην ανακύκλωση. Πάμε για Βέγγο τώρα..!
 
Και μη ξεχνάτε: Οι μπύρες να είναι ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ!
 
Η "Μύθος" δε μου αρέσει, όμως, φίλε μου... Καμιά "Άλφα" ή "Fix", μάλιστα! ;)
 
Παιδία για να μην είμαστε και άδικοι '' Η 'Αγνωστος '' με τη μεγάλη ΚΥΒΕΛΗ είναι απο τις σπάνιες ταινίες της finos film , αν και εγω θα ήθελα να μοιραζόντουσαν οι ταινίες '' Αυτοι που μίλησαν με το θάνατο '' , '' Οι γεννάοι πεθαίνουν 2 φορές '' , '' Ο μεθύστακας '' θα ήταν αρκετα καλύτερα μοιραστούν αυτές αντι απο το '' Αντίο ζώη '' .
 
Έχει δει κάποιος την ταινία "Ζήτω η τρέλα" με τον αξέχαστο Θανάση Βέγγο; Είναι ωραία;;
 
Δεν ειναι και από τις καλύτερες του
 
Ξέρει κανείς αν έχουν βγεί οι εξής ταινίες που παίζει ο Βέγγος σε Dvd: 1) Το εισπρακτοράκι, 2) Οι καυγατζήδες & 3) Δουλέψτε για να φάτε (Χαραμοφάηδες) ?? Κι αν τις εχει δει κανείς
 
Δεν ξέρω αν έχουν βγει σε dvd. Τις είχα δει πριν από πολλά χρόνια στην τηλεόραση. Δεν λένε και πολλά πράγματα, ο Βέγγος έχει κάνει πολύ καλύτερες ταινίες.
 
Νέος κύκλος Ελληνικών Ταινιών σε περιοδικά?

Καλημέρα σε όλους. Μήπως έχετε καμία πληροφορία για τυχόν νέες κυκλοφορίες ελληνικών ταινιών (φίνος/καραγιάννης/διάφορες) σε περιοδικά..από αυτήν την εβδομάδα που αρχίζει και μπρος (04/07/11)? Μένω εξωτερικό και κάθε πληροφορία θα είναι χρήσιμη! Ευχαριστώ! :)
 
Τίποτα καινούριο δεν έχει ανακοινωθεί , από κανένα περιοδικό , για καμιά εταιρεία δυστυχώς!...Μας έφαγαν οι τούρκικες σειρές...Ας ελπίσουμε από Σεπτέμβρη πάλι...
 
Σε ευχαριστώ Tonytony!!! Όντως λύσσαξαν με τις τούρκικες σειρές.......
 
Πίσω
Μπλουζα