DVDs των ταινιών της FINOS FILM στο περιοδικό Τηλέραμα

Ποσο αλλαξε ο Παυλος Τασιος μετα τη Φινος Φιλμ, αν θυμηθουμε τις ταινες, Ναι μεν αλλα και Βαρυ Πεπονι! Η νυχτα με τη μερα!

Αληθεια, γιατι στο παραπανω βιντεο αναφερεται ως Τασσος;
 
παιδια ξερει κανεις αν κυκλοφορησε σε dvd η ταινια ομορφες μερες? και αν ναι απο πιο περιοδικο?
 
Περιοδικό Γριφος Θερινο Σινεμα 29. Αν εχει μεινει στοκ ρωτα στο περιοδικο!
 
Τι γίνεται ρε παιδιά με τα τούρκικα σίριαλ; Κατέκλυσαν τα τηλεπεριοδικά. Έλεος!!!!!!! Ακυκλοφόρητες Ελληνικές ταινίες finos films τέλος;;
 
Το Τηλέραμα αναγγέλλει για τις επόμενες εβδομάδες νέα σειρά Φίνος Φιλμ με "ιστορικές στιγμές", δηλ. ταινίες όπου παρουσιάζονται σημαντικές στιγμές της Ελληνικής Ιστορίας. Όταν λέει "νέα", βέβαια, εννοεί ταινίες που είχαν ήδη δοθεί από τον "Τηλεθεατή" παλαιότερα: "Υπολοχαγός Νατάσα", "Οι Γερμανοί ξανάρχονται", "Κοντσέρτο για πολυβόλα", "Η δασκάλα με τα ξανθά μαλλιά", "Το χώμα βάφτηκε κόκκινο", "Παπαφλέσσας", "Επαναστάτης Ποπολάρος", "Εσχάτη προδοσία", "Γκόλφω" (πού είναι οι "ιστορικές στιγμές" στα δύο τελευταία, θα σας γελάσω!). Και, φυσικά, ούτε λόγος για πραγματικά ακυκλοφόρητες ταινίες της Φίνος!
 
παιδία θα μου πείτε ημερομηνίες που θα δώσει την υπολοχαγό νατάσσα , την δασκαλα με τα ξανθία μαλλια και το παπαφλέσσα τις υπολοιπες που λέτε τις έχω
 
''Oι γερμανοί ξανάρχονται'' πότε θα δοθεί;;;
 
Με ποιες ταινίες θα ξεκινήσει την παρασκευή το τηλέραμα γνωρίζουμε ;
 
κυκλοφορησε κανονικα το τηλεραμα με τις ταινιες της φινος φιλμ; ηταν να δωθουν

1. Οι γερμανοι ξαναρχονται

2. Η Δασκαλα με τα ξανθια μαλλια

απαντηστε μου συντομα εαν γινεται
 
kossyfa είπε:
κυκλοφορησε κανονικα το τηλεραμα με τις ταινιες της φινος φιλμ; ηταν να δωθουν1. Οι γερμανοι ξαναρχονται

2. Η Δασκαλα με τα ξανθια μαλλια

απαντηστε μου συντομα εαν γινεται
Κυκλοφόρησε ναι. Τη σειρά δεν τη ξέρω αλλά δε με ενδιέφερε να τη μάθω γιατί είναι επανακυκλοφορία. Πάντως οι 2 που λες κυκλοφόρησαν κανονικά. Με 8,90 ευρώ.
 
Η ποιότητα των ταινιών της finos είναι παρα πολυ καλή , και η ποιότητα του ήχου είναι παρα πολυ καλή , αξίζει να της δει κανείς
 
kossyfa είπε:
Η ποιότητα των ταινιών της finos είναι παρα πολυ καλή , και η ποιότητα του ήχου είναι παρα πολυ καλή , αξίζει να της δει κανείς
Δεν είναι οι ίδιες που είχανε κυκλοφορήσει με τη Victory από τον Τηλεθεατή? Το μενού πως είναι?
 
Οχι δεν είναι απο την victory αλλα απο την εταιρία graal , το μενου είναι φτωχο μονο εναρξη και κεφαλαία χωρις extras , αλλα η εικόνα και ο ήχος καταπληκτικα
 
Μήπως tonytony κι αυτές που ξανακυκλοφόρησαν πριν λίγο καιρό μαζί με τις καινούργιες ήταν απο την εταιρεία Graal?
 
johnnie24 είπε:
Μήπως tonytony κι αυτές που ξανακυκλοφόρησαν πριν λίγο καιρό μαζί με τις καινούργιες ήταν απο την εταιρεία Graal?
Δε ξέρω τι να σας πω...Εγώ δεν αγόρασα καμία επανακυκλοφορία. Τις είχα πάρει όλες από την πρώτη φορά.
 
Αγαπήτε tonytony σιγουρα είναι απο την εταιρεία Graal
 
Πίσω
Μπλουζα