Eνα μηνυμα προς τους φιλους του καναλιου μου στο YouTube που δεν υπαρχει ποια.

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.318
Αντιδράσεις
5.879
Επειδη μπορει να υπαρχουν εδω μεσα καποιοι απο τους συνδρομητες του καναλιου μου η καποιοι που εμπαιναν απλα να δουν καποιο longplay και μπορει να παρατηρησαν εδω και λιγο καιρο πως το καναλι μου δεν υπαρχει ποια και εχει διαγραφει απο το YouTube οποτε και ισως απορησαν γιαυτο καταρχην να τους πω να μην ψαχνουν τζαμπα γιατι οντως το καναλι μου δεν υπαρχει ποια.Επειδη σεβομαι το forum και δεν μπορω να γραψω τα πραγματα οπως θελω και με της λεξεις που θελω δημιουργησα ενα νεο καναλι με το ιδιο ακριβως οναμα Metalcandyman δηλαδη και στην περιγραφη τους ενος και μοναδικου βιντεο που εχω ανεβασει μεχρι στιγμης το οποιο το εχω βαλει και σαν intro του καναλιου μπορει καποιος να διαβασει τι ακριβως εγινε και αυτη η σαβουρα που ονομαζεται YouTube διεγραψε το καναλι μου.13 χρονια και περιπου 300 longplays εγιναν αερας μεσα σε μια στιγμη και δεν ξερω αν καταφερω να εχω την ιδια ορεξη που ειχα και ανεβαζα τα longplays αλλα τουλαχιστoν θα προσπαθησω να βρω την ορεξη και να ανεβαζω ξανα Longplays.

Ευχαριστω ολους αυτους που στηριξαν το καναλι μου τα 13 αυτα χρονια και τα σχολια που ανταλαξαμε και της αποψεις στα διαφορα longplays και στα θεματα που εχω ανοιξει εδω μεσα που περιεχουν longplays απο μενα και εδω ημαστε μπορει οχι με την ιδια ορεξη αλλα δεν χανομαστε γιατι επιτρεπεται να πεσεις επιβαλλεται να σηκωθεις :headbangdude:

Link του νεου καναλιου θα βαλω παρακατω και μπορειτε να δειτε εκει το βιντεο που αναφερω παραπανω και να διαβασετε την περιγραφη και δεν βαζω απευθειας το βιντεο γιατι με διαφορες εικονες και με ηχητικη υποκρουση απο το κομματι I fucking hate you των Godsmack δειχνω την αγαπη μου προς το YouTube :bash:

 
Τελευταία επεξεργασία:
Ημoυν γραμμενος στο καναλι σου metalcandyman και εχω δει αρκετα βιντεο ωστε να δω τον τροπο που τερματιζεις τα παιχνιδια.Πολυ κριμα που δεν υπαρχει το καναλι τωρα...Τι να πεις.
 
Γεια σου ρε φιλαρακι μου milntov.Δυστηχως οτι και να πουμε δεν μπορει να αλλαξει κατι οποτε το νεο καναλακι τωρα και οποτε υπαρχει ορεξη θα αρχισω να ανεβαζω και παλι longplays αρχικα με κλασικα αγαπημενα παιχνιδια οπως Toki,Cabal,Shinobi,New zealand story κ.α.
 
Ισως να θες να τσεκαρεις καμια εναλλακτική οπως το Odysee ή το DTube. Το bitchute ειναι μεγαλυτερο, αλλα αν θες να ανεβαζεις πολλες φορες δεν λειτουργει σωστα...
 
Ο λόγος της διαγραφής;
 
Το διάβασα.
Επειδή το είχα επισκεφθεί παλιότερα εκτός από τα παιχνίδια είχες αναρτημένα κάποια αποσπάσματα από τανίες αν θυμάμαι καλά. Τώρα κατά πόσο δικαιολογούσε τη διαγραφή δεν γνωρίζω αλλά είναι μάλλον υπερβολικό. Θα μπορούσαν να διαγράψουν μόνο τα επίμαχα (αν υπήρχαν) βίντεο.
 
Έχουν νευρακια εκεί απέναντι και τους φταίνε όλα τώρα.. :biglaugh:
 
Το διάβασα.
Επειδή το είχα επισκεφθεί παλιότερα εκτός από τα παιχνίδια είχες αναρτημένα κάποια αποσπάσματα από τανίες αν θυμάμαι καλά. Τώρα κατά πόσο δικαιολογούσε τη διαγραφή δεν γνωρίζω αλλά είναι μάλλον υπερβολικό. Θα μπορούσαν να διαγράψουν μόνο τα επίμαχα (αν υπήρχαν) βίντεο.
Μα αυτο ειναι το θεμα πως δεν υπηρχαν επιμαχα σημεια δεν θα ανεβαζα καποιο βιντεο με γυμνο πχ.Τα βιντεο που ειχα ανεβασει ηταν καθαρα χιουμοριστικα μονο και μονο για της ατακες και ειχα βαλει μαυρο και διαφορα σχηματα στα παντα να μη φαινεται ουτε αστραγαλος που λεει ο λογος.Ε δεν γινετε δηλαδη να με διαγραψουν το καναλι για κατι τετοιο την στιγμη που 13 χρονια δεν ειχα ουτε μια προειδοποιηση στο καναλι.Μιλαμε για καραγκιοζηδες τι αλλο να πω δεν ξερω την στιγμη που υπαρχουν και αλλα παρομοια βιντεο οπως τα δικα μου με σκηνες που ειχα και γω μεσα αλλα αυτοι χωρις να κρυβουν κατι και ολο και κατι να φαινεται και τα καναλια εκεινα υπαρχουν κανονικα.
 
Ρε Βασίλη, νομίζω ότι το θέμα θα λύνονταν αν επικοινωνούσες μαζί τους και τους έλεγες ότι τα 4-5 βίντεο να τα κατεβάσουν και να αφήσουν τα υπόλοιπα. Μη ψάχνεις να βρεις άκρη με το YouTube. Είναι αυτό που είναι. Για στείλε τους ένα μήνυμα γιατί είναι αμαρτία να χαθεί τόσο υλικό. Προσωπικά δεν είχε τύχει να περάσω από το κανάλι σου, αλλά ακριβώς επειδή φαντάζομαι τι θα είχες, είναι αμαρτία να χαθεί τόσο υλικό.
 
Ρε Βασίλη, νομίζω ότι το θέμα θα λύνονταν αν επικοινωνούσες μαζί τους και τους έλεγες ότι τα 4-5 βίντεο να τα κατεβάσουν και να αφήσουν τα υπόλοιπα. Μη ψάχνεις να βρεις άκρη με το YouTube. Είναι αυτό που είναι. Για στείλε τους ένα μήνυμα γιατί είναι αμαρτία να χαθεί τόσο υλικό. Προσωπικά δεν είχε τύχει να περάσω από το κανάλι σου, αλλά ακριβώς επειδή φαντάζομαι τι θα είχες, είναι αμαρτία να χαθεί τόσο υλικό.
Το σκεφτηκα και γω γιατι στο mail εχουν μια φορμα να στειλω αλλα διαβασα πολλους χρηστες στο ιντερνετ πως κανενας δεν καταφερε να παρει πισω το καναλι του γιαυτο και απογοητευτηκα.
 
Το σκεφτηκα και γω γιατι στο mail εχουν μια φορμα να στειλω αλλα διαβασα πολλους χρηστες στο ιντερνετ πως κανενας δεν καταφερε να παρει πισω το καναλι του γιαυτο και απογοητευτηκα.
Θα σου πρότεινα να κανείς μια προσπάθεια, το βίντεο που έχεις τώρα δε θα σε βοηθήσει αν θες να μείνεις στο YouTube με άλλο κανάλι. Την πλάκα μας κάνουμε, μην αφήνεις το θυμό να σε οδηγεί. Στο τέλος τέλος της γραφής, ζητά τους να σου δώσουν το δικαίωμα να κατεβάσεις το υλικό σου και πως θα διαφυλάξεις με κάθε νόμιμο τρόπο τα δικαιώματα σου.
 
Το σκεφτηκα και γω γιατι στο mail εχουν μια φορμα να στειλω αλλα διαβασα πολλους χρηστες στο ιντερνετ πως κανενας δεν καταφερε να παρει πισω το καναλι του γιαυτο και απογοητευτηκα.

Σε καθε περιπτωση αξιζει να το δοκιμασεις. Αν επαναφερουν το καναλι μπορεις να κατεβασεις οτι video δες εχεις και να μην εξαρτασε απο αυτους τους #@#$@!%$@#...
 
Θα σου πρότεινα να κανείς μια προσπάθεια, το βίντεο που έχεις τώρα δε θα σε βοηθήσει αν θες να μείνεις στο YouTube με άλλο κανάλι. Την πλάκα μας κάνουμε, μην αφήνεις το θυμό να σε οδηγεί. Στο τέλος τέλος της γραφής, ζητά τους να σου δώσουν το δικαίωμα να κατεβάσεις το υλικό σου και πως θα διαφυλάξεις με κάθε νόμιμο τρόπο τα δικαιώματα σου.
Το μην αφηνεις τον θυμο να σε οδηγει πραγματικα ηταν οτι καλυτερο φιλε foutix.Δεν ειχα σκοπο να συνεχισω στο youtube γιαυτο και ανεβασα το βιντεο που ανεβασα οπως ειπες απο τα νευρα μου.Μολις το κατεβασα ομως και εστειλα και το mail μου που τους εξηγω καποια πραγματα που στην ουσια τα εγραψε ενας πολυ καλος φιλος της retro κοινοτητας που τα γραφει καλυτερα απο μενα εννοειται.Δεν πιστευω στα θαυματα αλλα το εστειλα εστω και για την μια πιθανοτητα στο εκατομμυριο που μπορει να γινει αυτο το θαυμα και να παρω το καναλι πισω.Αν οχι βλεπουμε και κανουμε για οποιαδηποτε απαντηση απο το YouTube θα ποσταρω σε αυτο το θεμα τα νεοτερα.
 
Θα σου πρότεινα να κανείς μια προσπάθεια, το βίντεο που έχεις τώρα δε θα σε βοηθήσει αν θες να μείνεις στο YouTube με άλλο κανάλι. Την πλάκα μας κάνουμε, μην αφήνεις το θυμό να σε οδηγεί. Στο τέλος τέλος της γραφής, ζητά τους να σου δώσουν το δικαίωμα να κατεβάσεις το υλικό σου και πως θα διαφυλάξεις με κάθε νόμιμο τρόπο τα δικαιώματα σου.
Κι εγω νομιζω πως αυτή πιθανώς να ειναι η πιο αποτελεσματική οδός.
Εσυ εισαι ο δημιουργός του υλικού του καναλιού και έχεις δικαιώματα πάνω σε αυτο. Ηθικά τουλάχιστο. Τωρα νομικά δεν ξέρω τι ισχύει. Πάντως αν θες να έχεις αποτέλεσμα ν9μκζω να τους πας με το μαλακό γιατι με τη google έχεις να κανεις.
 
Δυστηχως η προασπαθεια μου να παρω το καναλι πισω επεσε στο κενο γιατι οταν απευθυνεσαι σε καρναβαλια ακρη δεν θα μπορεσεις ποτε να βρεις και ολο το δικειο σου θα χανεις.Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια και πραγματικα τα λογια αυτα με εδωσαν δυναμη να αρχισω ξανα μια νεα προσπαθεια οσο δυσκολο και αν ειναι να αναπληρωσω 13 ολοκληρα χρονια και τα 300 longplays που ειχα ανεβασει ομως εδω ειμαι και θα προσπαθησω για το καλυτερο δυνατο.

Παρακατω το intro του νεου μου καναλιου αφιερωμενω σε ολους εσας και σε ολους οσους με στηριξαν στο προηγουμενο καναλι ολα αυτα τα χρονια εστω και με ενα σχολιο τους κατω απο ενα βιντεο γιατι πολυ απλα δεν ειχα κατι αλλο να κερδισω απο το καναλακι παρα μονο φιλους.

ΥΓ: To Gaming Never Dies αφιερωμενο στον Alucard :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:

 
Πίσω
Μπλουζα