Eνα μηνυμα προς τους φιλους του καναλιου μου στο YouTube που δεν υπαρχει ποια.

Βασίλη, 13 χρονια και 300 long plays είναι πολλά ρε γαμώτο για να τo αφήσεις έτσι. Κάνε μια προσπάθεια επικοινωνίας ακόμα. Δεν ξέρω τι να πω. :cry:

Έκανα εγγραφή στο κανάλι σου.
 
Που είναι η περιγραφή?, sorry δεν την βρίσκω.
Φιλος δεν υπαρχει περιγραφη ποια κατεβασα και το αρχικο βιντεο που ειχα ανεβασει απο τα πολλα νευρα και την απογοητευση μου για να το παιξω οσο να ναι καλος γιατι οντως προσπαθησα να επικοινωνησω με το youtube αλλα οι ανθρωποι απλα ειναι καρναβαλια.Τους εξηγησα τα παντα πως δεν ειχα καμια προειδοποιηση πως τα βιντεο μου τα 4 ηταν χιουμοριστικα τα καταλαβαιναν μονο ελληνες λογο γλωσσας και δεν φαινοταν ουτε αστραγαλος ομως δεν εγινε απολυτως τιποτα περα απο καμια δεκαρια συγνωμες που εγραφαν και πως μαλον διαγραφηκε λογο λαθους το καναλι και στο τελος μαλιστα πεταξαν και την λαλακια τους μηπως κανω και λαθος και δεν υπηρχε ποτε το καναλι και το link του καναλιου που τους εστειλα ηταν απο καναλι που δεν υπαρχει.Μιλαμε απλα για ηλιθιους δεν μπορω να πω κατι αλλο.Δεν περιμενα παντως να σε πω την αληθεια να παρω το καναλι πισω εδω διαβαζα ατομο στο Reddit που του εσβησαν το καναλι με χιλιαδες συνδρομητες που εβγαζε και φραγκα απο αυτο και τελικα μετα απο μηνες του εδωσαν πισω το καναλι με 0 συνδρομητες και με κανενα βιντεο μονο της εγγραφες του ειχε και ο ανθρωπος του σκυλοβρισε και το παρατησε.Τελως παντων οτι εγινε εγινε δεν αλλαζει κατι οποτε εκανα μια νεα αρχη οπως λεω και στο intro video του καναλιου και συνεχιζουμε.
 
Έτσι όπως μου το γράφεις (δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω) είναι ακατανόητο. Θα έπρεπε να υπάρχει μια προειδοποίηση, αδελφέ έχεις κάνει παρατυπία διόρθωσε το γιατί υπάρχει πρόβλημα με το κανάλι. Ξαφνικά σου κλείνω τον διακόπτη, είναι απαράδεκτο. Έστω και από λάθος να δεχτείς πως συνέβη, πρέπει να υπάρχει μια δικλείδα ασφαλείας από την μεριά τους για επαναφορά του υλικού. Σίγουρα υπάρχει backup.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Έτσι όπως μου το γράφεις (δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω) είναι ακατανόητο. Θα έπρεπε να υπάρχει μια προειδοποίηση, αδελφέ έχεις κάνει παρατυπία διόρθωσε το γιατί υπάρχει πρόβλημα με το κανάλι. Ξαφνικά σου κλείνω τον διακόπτη, είναι απαράδεκτο. Έστω και από λάθος να δεχτείς πως συνέβη, πρέπει να υπάρχει μια δικλείδα ασφαλείας από την μεριά τους για επαναφορά του υλικού. Σίγουρα υπάρχει backup.
Eγω ειμαι ανθρωπος της πλακας και του χαβαλε πανω απο 10 χρονια εδω μεσα ολοι το ξερουν πολλοι καλα αυτο οποτε και τα 304 βιντεο που ειχα ηταν 300 longplays και 4 βιντεο με ατακες απο ελληνικες τσοντες να γελασουμε και να κανουμε την πλακα μας.Δεν ειμαι βλακας να ανεβασω στο YouTube σεξουαλικο περιεχομενο και τα βιντεο που ανεβασα με τα λιγα πραγματα που ξερω απο editing δεν αφησα να φαινεται το παραμικρο και αν υπηρχε προβλημα με τα βιντεο 6 χρονια που ηταν ανεβασμενα ολο και καμια προειδοποιηση θα με εκαναν ομως δεν εκαναν το παραμικρο και μεσα σε μια νυχτα διεγραψαν το καναλι ειμαι σιγουρος απο μακακια τους δυστηχως ομως δεν υπαρχει επιστροφη αυτο ειναι το θεμα και την πατησα εγω και οχι το YouTube.
 
Δεν είχα δει ποτέ το κανάλι σου, αλλά λυπάμαι για την ατυχή κατάληξη. Θα ήθελα πολύ να δω πώς να περάσω την 72 πίστα του Bubble Bobble. Ποτέ δεν πήγα παρακάτω. :) Επίσης, πολύ θα ήθελα να δω πώς προχωρείς το Pac Man. Επίσης, ποτέ δεν πήγα πέρα από 10 πίστες κι αυτό δηλαδή στο Ms. Pac Man. Το μόνο παιχνίδι που έχω τελειώσει στην καριέρα μου αρκετές φορές, είναι το Arkanoid. Αυτό ήταν η μεγάλη μου λατρεία.
 
Δεν είχα δει ποτέ το κανάλι σου, αλλά λυπάμαι για την ατυχή κατάληξη. Θα ήθελα πολύ να δω πώς να περάσω την 72 πίστα του Bubble Bobble. Ποτέ δεν πήγα παρακάτω. :) Επίσης, πολύ θα ήθελα να δω πώς προχωρείς το Pac Man. Επίσης, ποτέ δεν πήγα πέρα από 10 πίστες κι αυτό δηλαδή στο Ms. Pac Man. Το μόνο παιχνίδι που έχω τελειώσει στην καριέρα μου αρκετές φορές, είναι το Arkanoid. Αυτό ήταν η μεγάλη μου λατρεία.
Επ, εδώ είμαι μάστερ !
Το τερμάτισα με 1 credit (όχι ένα κανονάκι, είπαμε δεν είμαι ο Metalcandyman). Μάζεψα διαμαντόπιστες, πήρα 20άρα ομπρέλα, ότι μπορούσα. Βέβαια σε διπλό έτσι, με τον μπλέ εγώ η γυναίκα μου με τον πράσινο να χάνει με αυτοθυσία για να μην χάσει ο μπλέ κλασικά. Δεν είναι τόοοοοοσο δύσκολη η High-Tec (72). Οι τελευταίες 10 με ζορίζουν πάντα. Τώρα για το Arkanoid, δυσκολεύομαι να περάσω και την 1 πίστα ακόμα. :fafoutis:
 
Είδες? Έκαστος στο είδος του! :D Μα σε αυτή την πίστα 72 δεν μπορώ να ανέβω πάνω στις φουσκίτσες για να προχωρήσω. Μέχρι εκεί πάω άχαστη. Μετά χάνω όλες τις ζωούλες μαζί σε αυτή τη ρημαδοπίστα. Κάτι κάνω λάθος, αλλά δεν μπορώ να το καταφέρω.
 
Δεν είχα δει ποτέ το κανάλι σου, αλλά λυπάμαι για την ατυχή κατάληξη. Θα ήθελα πολύ να δω πώς να περάσω την 72 πίστα του Bubble Bobble. Ποτέ δεν πήγα παρακάτω. :) Επίσης, πολύ θα ήθελα να δω πώς προχωρείς το Pac Man. Επίσης, ποτέ δεν πήγα πέρα από 10 πίστες κι αυτό δηλαδή στο Ms. Pac Man. Το μόνο παιχνίδι που έχω τελειώσει στην καριέρα μου αρκετές φορές, είναι το Arkanoid. Αυτό ήταν η μεγάλη μου λατρεία.

O τίτλος του Billy Mitchell που έχει βάλει απο παλιά ο @Wally για τον Metal δεν είναι καθόλου τυχαίως... Καθώς ο Βασίλης είναι Master στο pacman σε παγκόσμιο επίπεδο.

Θυμάμαι ότι είχε πάρει μέρος σε κάποιο διαγωνισμό απο όλο το κόσμο και έκανε το καλύτερο high score στο pac man!

Σα να βλέπω εκεί στις Σέρρες τον Βασίλη να ξεκινάει να παίζει ξανά bubble bobble..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Είδες? Έκαστος στο είδος του! :D
Και να πεις οτι δεν το έχω παλέψει. Έχω όμως μια θεωρία. Κάτι διαφορετικό παίζει με τον γυναικείο εγκέφαλο σε τέτοιου είδους παιχνίδια (Arkanoid, Tetris, κ.α). :)

Σα να βλέπω εκεί στις Σέρρες τον Βασίλη να ξεκινάει να παίζει ξανά bubble bobble..
Ανυπομονώ να το δω αυτό (εκεί στόχευε το κείμενο μου).
 
Δεν είχα δει ποτέ το κανάλι σου, αλλά λυπάμαι για την ατυχή κατάληξη. Θα ήθελα πολύ να δω πώς να περάσω την 72 πίστα του Bubble Bobble. Ποτέ δεν πήγα παρακάτω. :) Επίσης, πολύ θα ήθελα να δω πώς προχωρείς το Pac Man. Επίσης, ποτέ δεν πήγα πέρα από 10 πίστες κι αυτό δηλαδή στο Ms. Pac Man. Το μόνο παιχνίδι που έχω τελειώσει στην καριέρα μου αρκετές φορές, είναι το Arkanoid. Αυτό ήταν η μεγάλη μου λατρεία.
Respect και μονο για το Arkanoid που μπορει να μην ειναι το ποιο δυσκολο παιχνιδι ομως ο χειρισμος του ειναι αυτο που αυξανει την δυσκολια του.Οσο για το PAC-MAN ειχα στο καναλι βιντεο με patterns για ολες της πιστες αλλα το ποιο σημαντικο ηταν τα δυο βιντεο που ειχα οσον αφορα το παιχνιδι αυτο με το ποιο σημαντικο πραγμα στο παιχνιδι πως να μαθει καποιος να κανει γκρουπακια τα φαντασματα οποτε θελει οποιος ξερει ειναι το ποιο σημαντικο.Καποια στιγμη θα τα ανεβασω ξανα.
 
Και να πεις οτι δεν το έχω παλέψει. Έχω όμως μια θεωρία. Κάτι διαφορετικό παίζει με τον γυναικείο εγκέφαλο σε τέτοιου είδους παιχνίδια (Arkanoid, Tetris, κ.α). :)


Ανυπομονώ να το δω αυτό (εκεί στόχευε το κείμενο μου).
Μολις τελειωσω με καποια αλλα που θελω θα ανεβασω και τερματισμο του Bubble Bobble και με το true ending μαλιστα οχι απλα τερματισμο παιζοντας δηλαδη με το super game για να γινει αυτο το πραγμα γιατι αλλιως δεν υπαρχει true ending.Φυσικα θα ξεκινησω διπλο οποτε να χασει ο πρασινος σε μια δυο πιστες και μετα να μεινω εγω με τον μπλε.
 
Γενικά το youtube είναι απαράδεκτο στην επικοινωνία του με τους δημιουργούς των καναλιών και σε ό,τι αφορά τα δικαιώματα. Οποιοσδήποτε μπορεί να βρεθεί ξαφνικά διεγραμμένος χωρίς ουσιαστική αιτία και μετά απλά δεν βγάζεις άκρη. Πριν μερικούς μήνες παραλίγο να κλείσουν ένα ξένο κανάλι που ασχολούνταν με anime και manga επειδή έκανε απλά μια αναφορά η γιαπωνέζικη μητρική εταιρεία. Και μιλάμε για μεγάλο κανάλι με 700.000 συνδρομητές, κανονική επιχειρηση με δικηγόρο και υπαλλήλους!!!
 
Γενικά το youtube είναι απαράδεκτο στην επικοινωνία του με τους δημιουργούς των καναλιών και σε ό,τι αφορά τα δικαιώματα. Οποιοσδήποτε μπορεί να βρεθεί ξαφνικά διεγραμμένος χωρίς ουσιαστική αιτία και μετά απλά δεν βγάζεις άκρη. Πριν μερικούς μήνες παραλίγο να κλείσουν ένα ξένο κανάλι που ασχολούνταν με anime και manga επειδή έκανε απλά μια αναφορά η γιαπωνέζικη μητρική εταιρεία. Και μιλάμε για μεγάλο κανάλι με 700.000 συνδρομητές, κανονική επιχειρηση με δικηγόρο και υπαλλήλους!!!
Φαντασου εμεις δηλαδη που ημαστε ενα τιποτα μια σταγονα στον ωκεανο.Αυτο που με εξοργισε ειναι που στην επικοινωνια που ειχα με ζητησαν χιλιες φορες συγνωμη πως πιθανοτατα εγινε απο λαθος και στο τελος με δουλευαν κιολας πως το Link του καναλιου που τους εστειλα ωστε να το ξανακοιταξουν το θεμα μπορει να ηταν λαθος η το καναλι να μην υπηρξε και ποτε.Μιλαμε για τραγικες καταστασεις και δεν φτανει αυτο αλλα σε ενα παλιο android κινητο που εχω ακομα εκεινον τον λογαριασμο συνδεδεμενο ακομα ερχονται ειδοποιησεις απο της εγγραφες που ειχα στο παλιο καναλι και αυτη την στιγμη εχουν γινει καμια 500αρια και συνεχιζουν.Αφου ρε μπαγλαμαδες με το εχετε διαγραψει τι στο διαολο ερχονται αναφορες εγγραφων απο ενα καναλι που δεν υπαρχει ποια.
 
Βασίλη καταλαβαίνω την οργή σου. Έτσι την έπαθα και εγώ το 2012 όταν μου κλείσανε το κανάλι. Έλεγα ότι δεν θα ανοίξω άλλο κανάλι ...
Καλή αρχή στην νέα σου προσπάθεια.
 
Βασίλη καταλαβαίνω την οργή σου. Έτσι την έπαθα και εγώ το 2012 όταν μου κλείσανε το κανάλι. Έλεγα ότι δεν θα ανοίξω άλλο κανάλι ...
Καλή αρχή στην νέα σου προσπάθεια.
Πςςς…παει μια δεκατία; Θυμάμαι που σε ρώτησα εδώ αν έκλεισες το κανάλι..περνάνε τα χρόνια ρε γαμωτο.

Βασίλη metal, αυτό που υποπτεύομαι πως συνέβη είναι ότι: κάποιος τρίχας έστειλε αναφορά για τα 4 αυτά βίντεο στον σωλήνα, Είτε αυτόματα είτε κάποιος, συνεκτιμώντας την επισκεψιμότητα του καναλιού και τους εγγεγραμμένους έκανε χαρακίρι και το έκοψε. Και τώρα έχεις μπλέξει με έναν τυπακο που προσπαθεί να καταλάβει τι συμβαίνει κτλ.

Αν ήμουν στη θέση σου, θα έγραφα ένα τελευταίο μήνυμα σα να απευθυνόμουν σε γιώτα (I5) και παράλληλα θα συνέχιζα,κρατώντας προσωπικά Μπακ απ, να δημοσιεύω στο νέο κανάλι εντελώς καινουργία βίντεο και επιλεκτικά κάποια νέα βίντεο με παλιό περιεχόμενο.
 
Πςςς…παει μια δεκατία; Θυμάμαι που σε ρώτησα εδώ αν έκλεισες το κανάλι..περνάνε τα χρόνια ρε γαμωτο.

Βασίλη metal, αυτό που υποπτεύομαι πως συνέβη είναι ότι: κάποιος τρίχας έστειλε αναφορά για τα 4 αυτά βίντεο στον σωλήνα, Είτε αυτόματα είτε κάποιος, συνεκτιμώντας την επισκεψιμότητα του καναλιού και τους εγγεγραμμένους έκανε χαρακίρι και το έκοψε. Και τώρα έχεις μπλέξει με έναν τυπακο που προσπαθεί να καταλάβει τι συμβαίνει κτλ.

Αν ήμουν στη θέση σου, θα έγραφα ένα τελευταίο μήνυμα σα να απευθυνόμουν σε γιώτα (I5) και παράλληλα θα συνέχιζα,κρατώντας προσωπικά Μπακ απ, να δημοσιεύω στο νέο κανάλι εντελώς καινουργία βίντεο και επιλεκτικά κάποια νέα βίντεο με παλιό περιεχόμενο.
Και εγώ αυτό πιστεύω πως κάποιος έστειλε αναφορά!! Έτσι έγινε και με μένα.
 
Βασίλη καταλαβαίνω την οργή σου. Έτσι την έπαθα και εγώ το 2012 όταν μου κλείσανε το κανάλι. Έλεγα ότι δεν θα ανοίξω άλλο κανάλι ...
Καλή αρχή στην νέα σου προσπάθεια.
To θυμαμαι πολυ καλα το καναλι σου και παρακολουθησα πολυ πραμα σε αυτο και πραγματικα ειναι μεγαλη βλακεια απο καποιον η καποιους κομπλεξικους που μπορει να κανουν αναφορα για το δικο τους κομπλεξ να κινδυνευει ενα ενα καναλι που μπορει να εχει εκατονταδες η χιλιαδες συνδρομητες και να εχει ριξει τρελη δουλεια αυτος που το εχει.Εγω ουτε τους χιλιαδες; συνδρομητες ειχα ουτε φραγκα εβγαζα απο αυτο ομως 304 βιντεο ειχα 13 χρονια που ειχα το καναλι που εγιναν με πολυ κοπο και Upload στο youtube για ωρες το καθε βιντεο με την ανυπαρκτη συνδεση ιντερνετ του χωριου που μενω.Ευχαριστω παρα πολυ για την καλη αρχη και πλεον το παω πολυ χαλαρα και οπου παει και τουλαχιστων τωρα κραταω το καθε βιντεο που ανεβαζω γιατι ποτε δεν ξερεις με τους βλακες του Youtube.
 
Πςςς…παει μια δεκατία; Θυμάμαι που σε ρώτησα εδώ αν έκλεισες το κανάλι..περνάνε τα χρόνια ρε γαμωτο.

Βασίλη metal, αυτό που υποπτεύομαι πως συνέβη είναι ότι: κάποιος τρίχας έστειλε αναφορά για τα 4 αυτά βίντεο στον σωλήνα, Είτε αυτόματα είτε κάποιος, συνεκτιμώντας την επισκεψιμότητα του καναλιού και τους εγγεγραμμένους έκανε χαρακίρι και το έκοψε. Και τώρα έχεις μπλέξει με έναν τυπακο που προσπαθεί να καταλάβει τι συμβαίνει κτλ.

Αν ήμουν στη θέση σου, θα έγραφα ένα τελευταίο μήνυμα σα να απευθυνόμουν σε γιώτα (I5) και παράλληλα θα συνέχιζα,κρατώντας προσωπικά Μπακ απ, να δημοσιεύω στο νέο κανάλι εντελώς καινουργία βίντεο και επιλεκτικά κάποια νέα βίντεο με παλιό περιεχόμενο.
Αυτο ακριβως κανω πλεον κραταω μπακ απ ολα τα βινετο που ανεβαζω και αποκλειστικα πλεον Longplays απο παιχνιδια και ειμαι σιγουρος πως καποιος κομπλεξικος μπαγλαμας την εκανε την δουλεια με καποια αναφορα γιατι ενα απο τα αλλα 4 χιομουριστικου περιεχομενου που ειχα φαινεται πως ενοχλησαν γιατι τα βιντεο αυτα ειχαν 60 και 70 χιλιαδες views ασχετα που εγω δεν ειχα καποιο κερδος απο αυτα δεν μπορουσα να βγαλω λεφτα απο αυτα απλα ειχαν αρεσει στον κοσμο.Επειδη ομως τετοια βιντεο με ατακες κλπ υπαρχουν και απο αλλους στο YouTube της πλακας ομως καμια σχεση με την τρελη δουλεια που ειχα ριξει εγω μαλον σε καποιον η καποιους δεν αρεσε το ποσο δημοφιλη ηταν τα βιντεο μου λες και ειχα κανα καναλι με χιλιαδες συνδρομητες και φοβηθηκαν οποτε και επεσε η αναφορα γιατι αλλη εξηγηση πραγματικα δεν υπαρχει για την διαγραφη του καναλιου.
 
Πίσω
Μπλουζα