El Greco - Lyra

Να'στε καλά!

Θα'χει και συνέχεια... ;)

pardalotzatziki είπε:
!!!!! Μεγεια. Με τον Κυνηγο για αβαταρ, δεν περιμεναμε κατι λιγοτερο :D
Να μας πεις το μερος μονο για να παμε και εμεις με το τοξο μας...
Καλόοο!!!!! :thumbup:
 
Το είχα αυτό! :(

Το είχα αυτό! :(

Το είχα αυτό! :(

Τυχερέέέέέ!.......
 
Καλοτάξιδο!!!

Εγώ είχα τον ΚΙΤ με το κιβώτιο ταχυτήτων στην οροφή του!!!...

Μπράβο και πάλι DINO!
 
Thanx Ιωάννη πρώτε!!!

Έχω και τον ΚΙΤΤ της Darta, από μικρός...

Το είχα αυτό! Το είχα αυτό!

Το είχα αυτό!

Τυχερέέέέέ!.....
Αφιερωμένες οι φωτογραφίες σε σένα τότε! :)

Ναι! Μας υποχρέωσες, πέσε... :D
 
'Σ' ωραίος βρε Ντινάκο! :flower:

Μόλις βρω την φωτό από το Χριστουγεννιάτικο δέντρο που απεικονίζει το εν λόγω παιχνίδι, θα την ποστάρω! :)
 
ΩΩΩ!!! Αυτό θα είναι μαγικό!!!
 
τώρα διάβασα για Χριστουγεννιάτικο δέντρο και έφαγα φλασιά θυμήθηκα τον Άη Βασίλη στο Μινιόν...! του είχα ζητήσει το κάστρο των playmobil και μου το έφερε!... να ναι καλά οι γονείς μου!

Μπορεί να βρώ το τρένάκι μου της Λύρα να σας ποστάρω αύριο!!! (Σώθηκε!!!)
 
Τρενάκι ΛΥΡΑ

Καλημέρα παιδιά, χθες έγινε χαμός στο σπίτι με το τρενάκι μου της Λύρα! Ο Γιώργος (4ων) το πήρε έστησε τις ράγες το έβαλε πάνω και άρχισε να το τσουλάει... ευτυχώς δεν υπήρξαν απώλειες ή θύματα όταν στο παιχνίδι μπήκε και η Ειρήνη (2ετών) αρχίζοντας να ξεμοντάρει τις ράγες... από την μια άκρη ο ένας έφτιαχνε και από την άλλη η μικρή τα χαλούσε... εγώ με την Μαίρη αγωνιούσαμε μη φαγωθεί κανένα κομμάτι! Το αστείο είναι ότι ο Γιώργος άρχισε από την αρχή να το αποκαλεί "το τρένο μου"! Τελικά το ξαναβάλαμε στο κουτί του και το τυλίξαμε γιατί είπαμε ότι πρέπει να πάει στον ειδικό μάστορα για επισκευή αφού δεν δούλευε η μηχανή του! "Μα αφού εγώ είμαι μάστορας και έχω και τα εργαλεία μου", έλεγε ο Γιώργος και προσπαθούσε να μας πείσει με το ηλεκτρικό κατσαβίδι του ότι μπορεί να το διορθώσει!...

2014-09-14 18.12.40.jpg Παραμένει όμορφο και ας πέρασαν τόσα χρόνια!!!

2014-09-14 18.11.06.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και μόνο που έχει το σήμα "LYRA" επάνω, το κάνει να διαφέρει από τα άλλα της εποχής! :thumbup:

Τώρα...

Εγώ ξαναβγήκα να κυνηγήσω...

[video=youtube;XZ-EOg38t1o]

Παρακάτω βλέπετε τα αποτελέσματα...

.

.

.

.

..

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Thanx Ναταλί... :)

Δεν τα πάω και άσχημα, όμως πάντα θα με στοιχειώνουν τα "Κάστρα και Πολιορκητές" και το "Fort Union"...

Για να δούμε...
 
Εύχομαι σύντομα να τα "πετύχεις" :)
 
DINO είπε:
Και μόνο που έχει το σήμα "LYRA" επάνω, το κάνει να διαφέρει από τα άλλα της εποχής! :thumbup:
Τώρα...

Εγώ ξαναβγήκα να κυνηγήσω...
Καλό κυνήγι φίλε Ντίνο! Αν τα βρεις διπλά σφυριξε μου και μενα να σαλτάρω!!! Από τα κάστρα και πολιορκητές έχω βρεί μόνο ένα σημαιάκι και έναν από τους Βίκινγκ μου... το Fort Union το είχε ο κολλητός μου φίλος ο Μπάμπης... μεγάλο απωθημένο μου που δεν τα απέκτησα ποτε...!... ακόμα ως τώρα! στο μέλλον μπορεί να το αποκτήσω! ποτέ δεν είναι αργά! ή μπορεί να φτιάξω ένα από κομμάτια...

καλό βόλι!
 
Να'στε καλά παίδες... :)

Εύχομαι να βρεθούν και στο δικό σας δρόμο...
 
Πολύ ωραία συνέντευξη!

Αναφέρει και το retromaniax, αρκετές φορές!

Ωραίος! :thumbup:
 
Το Super turbo από την El-greco...

IMG_0697.jpg

IMG_0693.jpg

IMG_0695.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα