Eoρταστική κλήρωση By angel_grig

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

angel_grig

KAT Resurrector
Joined
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.161
Αντιδράσεις
470
Αν και λιγο καθυστερημενα,θα ηθελα να προσφερω ενα κουτατο famicom/NES clone,το οποιο το εχω ανοιξει μονο για να το τεσταρω και περιλαμβανει 22 παιχνιδια.Λεω να βαλω ως ημερομηνια συμμετοχης την 27/12/16 ετσι ωστε να το αποστειλω στις 28/12 μηπως και προλαβουμε την πρωτοχρονια.

Ακολουθουν φωτοζ:



Οσοι θελουν ας δηλωσουν συμμετοχη πιο κατω και οι υπευθυνοι του φορουμ ας κανουν την κληρωση..

Συμμετοχές:

1. ariadni

2. Dino

3. Ajax87

4. Kambia

5. circleag

6. θανος

7. stayros

8. Lord Makro

9. geoanas

10. atrus42

11. Uskoke
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κύριε! Κύριε! :happyjump:

Εξαιρετική κίνηση Γρηγόρη! :thumbup:

Ευχαριστούμε! :thanx2:
 
Nice!! και εχω 2 κιτρινες κασσετες για clones χωρις να εχω nes clone πια... αφου τα ειχα χαλασει απο την χρηση! :p

Ευχαριστουμε Γρηγορη :)
 
Οοοοοοοοοοοο Τί ωραίο δωράκι είναι αυτό; Ευχαριστούμε πολύ Γρηγόρη.

Σηκώνω και γω χεράκι :D
 
Πςςςς... Απίθανο δώρο!!! :thumbup:

Γρηγόρη ευχαριστούμε πολύ, :bow: Χρόνια πολλά και καλές γιορτές να έχεις!!!

Δηλώνω και εγώ συμμετοχή στον διαγωνισμό. :ave2
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θα σηκωσω και εγω χερι στο συγκεκριμενο σαν famiclone fan καλη επιτυχια σε ολους
 
Κινηση ματ απο τον Mr. Resurrector!!! :award: :bow: :happyjump:

Μεσα κι εγω επισης!!!! :ave2
 
Δηλωνω κι εγω συμμετοχη....

καλη επιτυχια!!!!

:flower:
 
Άντε... να μπω κι εγώ??? #)

Καλά αυτή κι αν είναι κίνηση!!! Μπράβο Γρηγόρη !!!

::)
 
ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την αξιέπαινη και συγκινητική πρωτοβουλία σας...!!!

Θα ήθελα παρακαλώ να δηλώσω κι εγώ συμμετοχή στην κλήρωση.

Εύχομαι ολόψυχα "ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ" σε όλα τα μέλη του forum με προσωπική και οικογενειακή υγεία & ευτυχία!
 
Γρηγορη πολλη γεναιοδωρη η πραξη σου να χαρισεις τετοιο δωρο. Μπραβο σου. Δεν θελω να λαβω μερος στην κληρωση διοτι απο κονσολες ειμαι καλυμενος απλα ηθελα να σε συγχαρω γιατι κι εγω εχω λαβει ως χαρισμα μια κονσολα απο ενα μελος του φορουμ και πραγματικα φανταζομαι πως θα αισθανθει αυτος που θα την κερδισει. Για αλλη μια φορα φαινεται η ποιοτητα των ανθρωπων που αποτελουν το φορουμ. Συγχαρητηρια και παλι. Καλα Χριστουγεννα και καλη χρονια.
 
johnny19818 είπε:
Γρηγορη πολλη γεναιοδωρη η πραξη σου να χαρισεις τετοιο δωρο. Μπραβο σου. Δεν θελω να λαβω μερος στην κληρωση διοτι απο κονσολες ειμαι καλυμενος απλα ηθελα να σε συγχαρω γιατι κι εγω εχω λαβει ως χαρισμα μια κονσολα απο ενα μελος του φορουμ και πραγματικα φανταζομαι πως θα αισθανθει αυτος που θα την κερδισει. Για αλλη μια φορα φαινεται η ποιοτητα των ανθρωπων που αποτελουν το φορουμ. Συγχαρητηρια και παλι. Καλα Χριστουγεννα και καλη χρονια.
Σε ευχαριστω πολυ johnny ,οπως ευχαριστω και ολους για τα καλα τους λογια!
 
Μπράβο κι από μένα Γρηγόρη εξαιρετική χειρονομία καλά Χριστούγεννα χρόνια πολλά σε όλους! Θα ήθελα κι εγώ να συμμετάσχω στην κλήρωση.
 
Oποιος μπορει απο τους διαχειριστες (Ναταλι?Σταυρος?) ας κανει την κληρωση...
 
angel_grig είπε:
Oποιος μπορει απο τους διαχειριστες (Ναταλι?Σταυρος?) ας κανει την κληρωση...
Γρηγορη, το σωστο και δικαιο ειναι να κανεις εσυ την κληρωση! :)
 

Συγχαρητήρια στον νικητή της κλήρωσης 1@atrus42[/USER] και ένα μεγάλο ευχαριστώ και πάλι στον Γρηγόρη.

Καλές γιορτές σε όλους.

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα