FAMICADE - FAMILY ENTERTAINMENT SYSTEM

ειναι σημαντικο να μην ξεκινα με αυτη τη χαζομαρα....πολυ καλο feature

εξυπνο το κολπο στον ΜΑ. θα παιξω με τον editor theme να δω τι μπορω να κανω...

ευχαριστω και παλι
 
Καλησπέρα και Χρόνια πολλά σε όλους τους φίλους

Η καμπίνα είναι έτοιμη και ο γίος μου έχει πάθει πλάκα.

Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος με το αποτέλεσμα καθώς και που κατάφερα να την έχω έτοιμη στις γιορτινές μέρες (για την ακρίβεια είναι έτοιμη από τα χριστούγεννα).

Μένουν κάποιες λεπτομέρειες σχετικά με το θέμα στο maximus πχ instraction label για το menu.

Τα πρώτα 50άρικα έχουν πέσει μέσα και έχουμε λιώσει shinobi , toki , tetris και cadilacs and dinos.

Παρακάτω βάζω φωτογραφίες. Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και τύχη.

DSCN0028.jpg

DSCN0015.jpg

DSCN0030.jpg

DSCN0036.jpg

DSCN0020.jpg
 
Πανέμορφη φίλε! Καλό λιώσιμο, ότι πρέπει για τις μέρες αυτές!!!

Χρόνια Πολλά και από εμένα σε όλους
 
μπραβο! Προλαβες τελικα!

ωραιο συναισθημα ε;;;

Ξερεις και εγω παιζω τις τελευταιες μερες με τον μικρο αλλα αντιμετωπιζω ενα θεμα με το maximus arcade που δεν το εκανε παλιοτερα και δεν ξερω τι φταιει.

Οταν παταω ESC για να κλεισω ενα παιχνιδι και να παω στη λιστα με τα παιχνιδια μου μαυριζει η οθονη και αν δεν πατησω task manager να κλεισω με το ζορι το process, δεν προχωρα καθολου.

Περιεργο..εσυ εχεις δει κατι τετοιο;
 
Με παραξενέυει ότι άρχισε να στο κάνει ξαφνικά. Μαντέυω ότι κάτι άλλαξες στις ρυθμίσεις windows η maximus και δεν κάνει exit σωστά. Πρέπει να σκεφτείς τι "πειραξες" και άρχισε να στο κάνει. Πάντως είναι θέμα ρυθμίσεων και όχι hardware.

+ μια καινούργια εγκατάσταση maximus δεν θα ήταν κακή ιδέα. Εμένα με έσωσε και μου έλυσε πολλά προβλήματα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είναι πανέμορφη η FAMICADE. Καλό λιώσιμο.
 
Τα ειπαν ολα οι προηγουμενοι. Πανεμορφο μηχανημα. Καλη διασκεδαση.
 
Λιτή και πανέμορφη καμπίνα.

Καλόπαιχτη και "καλοταϊσμένη" να είναι.
 
Πίσω
Μπλουζα