Game & Watch (τα δικά μας)

Wally είπε:
(δεν πολυσυμπαθω οσα G&W εχουν πανω απο 2 πληκτρα - πλην του Snoopy Tennis)
Μόνο και η αναφορά σε αυτό με συγκινεί! Το πρώτο μου ηλεκτρονικό...μακάρι να το ξανάβρισκα! πλέον ζητάνε ότι θέλουν για κατι τετοιο
 
http://cgi.ebay.co.uk/BOMBSWEEPER-NINTENDO-GAME-WATCH-MINT-POCKETSIZE-MIMB_W0QQitemZ150480295883QQcategoryZ50221QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DDLSL%252BSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%26otn%3D8%26pmod%3D260656491675%252B260656491675%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D5876908210803119052

Εγω αυτο ειχα και τωρα δεν ξερω που βρισκεται ... το ειχα τερματισει και το ειχα λιωσει γενικως. Ιδιως στις τελευταιες πιστες πρεπει να κινηθεις σαν τρελος!
 
Δεν θελω να σας πικαρω αλλα τα εχω και τα δυο. To Snoopy Tenis απο πιτσιρικας (μαζι με το Parachute) και το BombSweeper μου το χαρισε ο φιλος μου ο Vorlon :)
 
Ποστάρω και το Oil Panic που παρέλαβα χθές, απο δώ και πέρα επικεντρώνομαι στα handhelds και ΝΕΟ GEO:)

picture.php


picture.php
picture.php
 
@nicksofar Κουκλα το διπλακι! Εχω να παιξω Oil Panic πολλα πολλα χρονια

@daytime το πηρα προσφατα και δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα λογω χρονου. Ξεχασα να το παρω και στις διακοπες μαζι μου (ευτυχως ειχα ενα PSP και ελιωνα στο MArs Matrix)
 
Παιδες σε λιγο καιρο θα σας δειξω την συλλογη μου και θα τρομαξετε, ιδικα αμα την δει ο telios!

περιμενω απαντηση!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
spithas_1 είπε:
Παιδες σε λιγο καιρο θα σας δειξω την συλλογη μου και θα τρομαξετε, ιδικα αμα την δει ο telios!
περιμενω απαντηση!
Απάντηση από ποιον????? Αν περιμένεις από το telio μάλλον θα περιμένεις πολύ... είναι banned!!!!

Και δλδ μόνο για τον telio θα ποστάρεις την συλλογή σου?
 
Αφού περιμένεις απάντηση:

Εμείς περιμένουμε να δούμε.

Εσύ μην περιμένεις να τρομάξουμε. :p
 
spithas_1 είπε:
Παιδες σε λιγο καιρο θα σας δειξω την συλλογη μου και θα τρομαξετε, ιδικα αμα την δει ο telios!
περιμενω απαντηση!
Γιατί δε μας τη δείχνεις από τώρα?
 
Ένας δράκουλας είναι αδύνατον να τρομάξει ! LOL !
 
@geoananas Με τέτοια συλλογή εσύ δεν τρομάζεις ακόμα και αν μπεις σε computer/console history museum!!
 
divined είπε:
@geoananas Με τέτοια συλλογή εσύ δεν τρομάζεις ακόμα και αν μπεις σε computer/console history museum!!
LOLOLOLOLOL

Μου έφτιαξες την μέρα!

Ζητώ να αλλάξει και επισήμως το nickname. :D
 
:p Ο Keropi με αποκαλούσε geonas, τώρα ... geoananas μάλλον είναι καιρός να αλλάξω nick ! :D :D:p

Όντως το thread έχει πάρει πολύ τρομακτική τροπή ! ;) ;) ;)
 
μία φώτο και από τη δική μου συλλογούλα, όλα πλήρως λειτουργικά (διακρίνονται πάνω αριστερά ένα play&time και δεξιά το gorgon της epoch)

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το play & time εχει τιτλο king of cosmos;
 
Καλημέρα.

Νέος στο site..εντός των ημερών θα ενημερώσω και εγώ με την δικιά μου συλλογή.

Καλώς σας βρήκα !
 
πωπω...snoopy tennis...πόσο ζηλεύω...μακάρι να το είχα και εγώ
 
@geoanas

OLOLOLOLOLΜου έφτιαξες την μέρα!

Ζητώ να αλλάξει και επισήμως το nickname
Τώρα το είδα ότι είχα κάνει λάθος το όνομα σου. Όχι εξεπίτηδες!! Μάλλον η κεκτημένη ταχύτητα!! :) :)
 
Πίσω
Μπλουζα