Game & Watch (τα δικά μας)

Φοβερη συμβουλη...

Ελεος!
 
Τον τελευταίο μήνα εν μέσω οικονομικής κρίσης και με το 3DS να πλησιάζει αποφάσισα να αγοράσω μερικά ακόμα G&Ws. Η αλήθεια είναι ότι πλέον μου λείπουν τα πιο σπάνια (Mickey Mouse Panorama, Super Mario Bros Famicom Edition, Flagman...).

Ας κάνω λοιπόν μία ακόμα φορά το τραπέζι και η επόμενη ελπίζω να είναι όταν θα τα μαζέψω όλα (σαν τα Pokemon ένα πράγμα!).

P4050076.jpg


P4050084.jpg
 
Είναι να μην σου τρέχουν τα σάλια βλέποντας τέτοιο "τραπέζι" ?

Σου εύχομαι να βρεις και τα πιο σπάνια
 
Diddy Kong ποτε θα μας κανεις το τραπεζι; :D

μπραβο σου. αντε και με τα υπολοιπα την επομενη φορα..!! ;)
 
Πολύ όμορφα κομμάτια και σε καλή κατάσταση όλα τους.
 
Ευχαριστώ!

Άντε να στρώσουν και τα οικονομικά, να πάρω 2-3 "στολίδια" που θέλω ακόμα!!
 
Είναι κάποια από αυτά που τα είχες από μικρός ή όλα είναι νέα αποκτήματα?
 
Όλα νέα.

Είχα το Octopus μικρός αλλά "απεδήμησε" η LCD με πτώση.

Από αυτό ξεκίνησα πριν 6-7 χρόνια, το βρήκα eBay και το πήρα για να το ξανανιώσω στα χέρια μου.

Και όπως βλέπεις..κόλλησα!!
 
πιστευω αναμεσα στα στολιδια που θα θελεις να παρεις θα ειναι και το zelda ε? πιστευω θα ειναι απ τα πιο σπανια game and watch
 
ε δεν ειναι και τοσο σπανιο το zelda. αλλα ειναι πολυ καλο. το ειχα παρει απο ebay κανα 30αρι νταλαρς χωρις κουτι αλλα σε αριστη κατασταση.
 
Είναι στα "θέλω" ναί! Άλλα όπως είπε ο Ethaniel, είναι από τα σχετικά εύκολα να βρείς.
 
Η δικη μου συλλογη αποτελειται απο περιπου 40 κομματια,σχεδον σφραγισμενα,οπως ειχαν βγει τοτε.Δωστε λιγο μου λιγο χρονο και θα βγαλω μια πολυ καλη φωτο!
 
Μine ,mine,mine,mine. :D

 


attachment.php


 


attachment.php
 
Σε καλή κατάσταση το βλέπω. Άντε να βάλεις 2 μπαταριούλες και να λιώσεις στο παιχνίδι τώρα ;)
 
πω πω Aardvark αυτό το Μάριο το είχα και γω ρε συ...πω πω τι λιώσιμο είχα ρίξει....
 
Nαι ειναι αυτο που εγραφα για την ψιλοθαμπη εικονα!


Πανεμορφο ειναι ,οχι να το παινευτω.
 
Kambia είπε:
Σε καλή κατάσταση το βλέπω. Άντε να βάλεις 2 μπαταριούλες και να λιώσεις στο παιχνίδι τώρα ;)
To Δοκιμασα ηδη!!!!!! :p :D. Τι νομιζεις οτι εκανα ολο το απογευμα?. Χονδρο κολλημα παντως...
 
Το Octopus μαζι με το Parachute και το Lifeboat ειναι με διαφορα χαους τα καλυτερα Game&Watch
 
Πίσω
Μπλουζα