Gamecube : Άλλο ένα μηχάνημα γλιτώνει τη χωματερή!

Χμ. Φίλε nikolaras ξέρεις αν το "console club" έχει και μεταχειρισμένα παιχνίδια για άλλες κονσόλες;

Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα 360 και PS3, μια και θα προστεθούν στη συλλογή μου λίαν συντόμως. Ειδικά το 360 ΔΕΝ θα το πειράξω, με ενδιαφέρουν ελάχιστα παιχνίδια που θα τα ήθελα πρωτότυπα.
 
Φυσικα και εχει σου λεω το μαγαζακι τα σπαει!Τα Παντα ολα εχει!
 
Κάποιος του έχει κάνει hijack το account, δεν εξηγούνται αλλιώς οι πρόσφατες συμπεριφορές του... :p
 
Μένω σχεδόν δίπλα στο Console Club και επιβεβαιώνω πως πουλάει μεταχειρισμένα παιχνίδια για πάρα πολλές κονσόλες.Έχει μέχρι και jaguar!Είναι λίγο ακριβούτσικος όμως.
 
Maddog είπε:
Κάποιος του έχει κάνει hijack το account, δεν εξηγούνται αλλιώς οι πρόσφατες συμπεριφορές του... :p
Κάτι είχε ο καφές που με κέρασε προχτές ο Ambu..... :) :) :)

Λέω να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία........ :D :D
 
Εγω παντως μια χαρα θα το παρω το Zelda TP για Game Cube καινουργιο φυσικα!Οποιος θελει τηλεφωνο ας μου πει να του στειλω pm
 
Pooky είπε:
Λέω να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία........ :D :D
ΟΚ,αλλά έχεις Wii,δεν έχεις ;

Ε,μετά τι ψάχνεις στις κονσόλες της γενιάς αυτής ;;; ;) :diablotin: ;) :diablotin:

Όχι τίποτα άλλο,αλλά σε τζάμπα "αγόρασε-πούλα" διαδικασίες θα μπλέξεις ! :p


(Σε λίγο θα μας πεις ότι πουλάς τα Dreamcast,έτσι όπως πας....)
 
ο πσεφτις κσερω γω...ειπε οτι θα βαλει και φωτο ο πσεφτης..ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΟΤΟ???

σιγα μην το πηρες και 50 λεπτα ρε εκσιπνε εμο
 
α και νικολαρα ι οποσ αλλιοσ σε λενε το κινητο λολ το θε δεν το θε 100 ευρ0 λολ bMW, πιργος του αιφελ φανης πσεματα, πολλα πσεματα, σμακ νταουν και καλα το θελει αλλοσ παπαγαλλοσ TO GAME CUBE TA SPAEI
 
Nikol@r@s είπε:
The Console Club φιλε μου!Απο εκει πηρα Zelda TP πριν ενα μηνα!Εχει τα παντα αν θες τηλεφωνο του μαγαζιου στειλε pm!
ρε νικολαρα σε πληρωνουν αυτοι στο κλαμπ γιατη με τοσι διαφημισιμ που τους ριχνεισ πρεπει να σε πλιρονουν ι να σε εχουν πιασει κοτσο και κοτσιφα μη σ πο λλολ
 
Τελικά θα μας δείξεις τις φωτογραφίες από το Cube που έσωσες?
 
Zelda : The Wind Waker

απλά για κάψιμο :D
 
Nikol@r@s είπε:
Τελικά θα μας δείξεις τις φωτογραφίες από το Cube που έσωσες?
Επ! Που το ξετρύπωσες αυτό το thread;

Και έλεγα... Τι μου έχει διαφύγει; :D

Θα ποστάρω φωτό ASAP!
 
Με σημαντική καθυστέρηση, τελικά, να και το Gamecube, σαν καινούργιο (κάπου χαμένο μέσα στα υπόλοιπα):

picture.php
 
Dino δικα σου ειναι ολα αυτα;

Θα παρω τον XL και τον XE!!
 
Πως φαίνεται ο άνθρωπος που έχει γούστο! :thumbup:

Ξέχασες το XEGS... :D
 
DINO είπε:
Με σημαντική καθυστέρηση, τελικά, να και το Gamecube, σαν καινούργιο (κάπου χαμένο μέσα στα υπόλοιπα):
picture.php
Να σου κανω μια ερωτηση σε παρακαλω?Αυτο το μηχανημα στην κατω σειρα,το δευτερο απο αριστερα τι ειναι?Ειναι καποιο που τα παιχνιδια του ειναι παραλλαγες το Pong?Γιατι αν ειναι αυτο ειναι η πρωτη κονσολα που μπηκε στο σπιτι μου..Αν και αν θυμαμαι καλα αυτο που ειχα εγω ειχε λιγοτερα κουμπια.Τα κουμπια οταν τα πατας ειναι σαν το PLAY σε κασετοφωνο?
 
Πίσω
Μπλουζα