Gaming News [360]

Εγώ είχα βάλει για χώρα την Αγγλία γιατί τότε μόνο έτσι μπορούσα να αγοράζω κάρτες με πόντους και να τους χρησιμοποιώ για να αγοράζω DLC. Εκείνη την εποχή στην Ελλάδα μόνο με πιστωτική μπορούσες να το κάνεις αυτό. Οπότε δεν αποκλείεται ύστερα από τόσα χρόνια να φάω κι εγώ ban. Αυτό είναι το μέλλον του digital distribution?

Αλλά τι με νοιάζει, έτσι κι αλλιώς εγώ έχω ήδη κάνει ban την Microsoft από το σπίτι μου, όπως θα έπρεπε να έχουν κάνει οι περισσότεροι κατά την άποψή μου.
 
banhammer_forecast.gif


banhammer_forecast.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν ειναι περιεργο με το βγαινουν οι Νext Gen Κονσολες αυτοματως τα αριστουργηματα που βλεπαμε ενα μηνα πριν κατατασονται αυτοματως σε μαυρα χαλια.


Change of perspective θα λεγα,σηκωνει κουβεντα..


 




 
Το τελευταιο παιχνιδι που ηθελα να παιξω στο xbox 360 ηταν το destiny για το single player που το ειχα βρει καινουγιο με 5 € αλλα μολις ειδα οτι ηθελε internet για να παιξεις ακομη και single player εννοειται δεν αγοραστηκε.Παλι καλα που το εγραφε στο κουτι γιατι αν το αγοραζα και μου ζητουσε internet για να παιξω single player στο 360 θα ειχε φυγει καρφωτο για το καλαθι των σκουπιδιων.

Θα θυμαμαι παντα το destiny ως ενα σκουπιδι για το xbox 360.
 
Πίσω
Μπλουζα