Gears of War 2 - Hardcore κιμάς σε HiDef

Ειναι απιστευτο.Take my word for it ;)
 
Εάν κάποιος πάει να αγοράσει το bundled πακέτο κονσόλα - παιχνίδι που έχει βγεί μπορεί να το παίξει και από σήμερα :D Γ@μw+0 Μήπως πρέπει να πάρω και άλλο;;; :D :D :D
 
gears2wall.jpg


H επισημη ;) E-day εφτασε!

Πριονια λαδωμενα,τελαμονες ( :D ) γεματες,ηθικον ακμαιοτατον...εχουμε ενα ολοκληρο ανθρωπινο ειδος να (ξανα)-σωσουμε... :)

C u on Live!
 
Καλά βρε γουώλη... είδα τις πόζες που έβαλες αλλού από το παιχνίδι σε προτζέκτορα... από ήχο τί κάνεις; Βάζεις το home cinema; Τα γυναικόπαιδα τί τα κάνεις; Πες μου και εμένα please... :cry: Θέλω να σείεται ο κόσμος από τους πυροβολισμούς και τις κραυγές και ή θα έχω την μία να διαβάζει ή την άλλη να κοιμάται. Με ασύρματα ακουστικά την βγάζω, έχει ψηθεί ο εγκέφαλος μου (καμένος που λένε). :D

picture.php

ΘΑ ΣΑΣ ΛΙΩΣΟΥΜΕ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!




back to your hole, you m...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δρας κατα περισταση.Στα επειγοντα στελνεις γυναικοπαιδα στη πεθερα και ειναι ολοι ευτυχεις (εκτος απο τους γειτονες :) )
 
Review του εγκυρότατου (και μονίμως μακροσκελέστατου) Action Button. ;)

Αν δεν βαρεθείτε ρίχτε μια ματιά (και περάστε να δείτε και το review του Halo μετα)
 
Ωραιος Τακη!Οταν κανει review o Tim Rogers "πασα αρχη παυσατω"!

Kαι μιας και ανεφερες και τον "Βασιλια" (ναι,ναι το Halo3 ,ακομα να το μαθετε? :) ) θα παραθεσω το τρελο quote του Rogers

If you die, you kind of start back just seconds before you died. The game doesnʼt have “extra lives”, and it doesnʼt ever ask you if you want to continue. It knows, at all times, that the fact that the consoleʼs power is engaged means that the player is willing to play. It leaves the decision to stop playing entirely outside the realm of its menus and on-screen prompts.
:headbangdude:
 
Πολύ ενδιαφέρον review.

Μόνο που στο τέλος ξέχασε να βαλει και τα εξής:

Testosterone

Growth Hormone

Nandrolone

Methandrostenolone κλπ κλπ

γιατί με κρεατινούλα μόνο και BCAA, Μάρκος Φοίνικας δε γίνεσαι :cheers:
 
Ποιος ειπε οτι τα κονσολοgames γιναν pcοπαιχνιδα.

Patch για το Gears2 την επομενη φορα που θα παιξετε στο live.

Released earlier this morning (3:40AM pacific to be exact), the Gears of War 2 patch or "title update" will be insta-downloaded the next time you pop in your Gears 2 disc while connected to Xbox Live. The biggest change the update will bring is a fix to the long matchmaking wait times that were overkill, especially for one and four player parties. Epic's Rod Fergusson is optimistic that today's patch will squash Gears 2's online multiplayer problems, saying that he hopes "the matchmaking issues we've seen up till now are a thing of the past." Amen to that.

We're also informed that the Gears 2 patch will improve how stats are collected for GearsofWar.com and fixes the problem where some players couldn't access campaign when Xbox Live is down.

Gears of War 2 patch.
 
Σε συνέχεια του από 23-10-08 δημοσιεύματος μου, να σας ενημερώσω ότι το δεύτερο τεύχος του Gears of War κόμικ βρίσκεται ήδη στα περίπτερα... περισσότερη "δράση" σας περιμένει στις σελίδες του, οπότε κρίνω ως άστοχο το να κάθεστε ακόμη.

Ένα μικρό δείγμα από το χιούμορ του:



Κάποιος ζήτησε κιμά για την πίτα του;



Βάζω να υπάρχουν τα εξώφυλλα των δυο πρώτων τευχών:
 
Και τα μυαλα στα καγκελα. :headbangdude:
 
Κυκλοφορεί και το 3ο τεύχος του κόμικ...
 
Στην New York Comic-Con στις 7 Φεβρουαρίου 2009, ανάμεσα στον Carlos "Dom" Ferro, να αναπαριστά ζωντανά τον ίδιο του τον χαρακτήρα και να λέει για όλα τα υπέροχα συλλεκτικά της σειράς που έχει ο ίδιος στην κατοχή του... ανάμεσα στις συζητήσεις για το κόμικ που γεφύρωσε το κενό ανάμεσα στα δύο παιχνίδια, έσκασε και μία (ή και παραπάνω θα έλεγα) ενδιαφέρουσα πληροφορία.

"You will not be disappointed in the next ten years"

"It's a ten-year plan. Gears is long-term. The lancer is the new lightsaber."

Τάδε έφη Joshua Ortega, ο οποίος είναι ο υπεύθυνος για το σενάριο του GoW2. Η αναφορά για δεκαετές πλάνο βάζει φωτιά στις ορέξεις των απανταχού οπαδών της πετυχημένης σειράς, ενώ η αντίστοιχη για το lancer αφήνει υπονοούμενα (τα οποία δεν διαψεύστηκαν σε αντίστοιχη ερώτηση) για ένα prequel που θα δώσει λίγες επιπλέον πληροφορίες γύρω από το saga του Gears.

Σε νέα ερώτηση στον Ortega για πιθανό DLC με επιπλέον υλικό για Single Player Campaign...

"Keep watching," ήταν η απάντηση του "You won't be disappointed."

Ψήνεστε;
 
Νεο expansion ονοματι "Dark Corners" μετα απο κατι "χιονια" που ειναι ηδη στο προγραμμα. :xm:



gears2dlc.jpg


The wonderfully twisted passages of the internet have unearthed an Asian product page advertising an April release for a Gears of War 2: Dark Corners add-on.


The image, posted on Joystiq, was discovered by a Gears of War forum user in a now defunct thread, fueled by former Kotaku guest editor Geoff Keighley's Twitter entry regarding Gears of War 2 level announcements. If the rumor holds true, this would see two Gears of War 2 add-ons released within a month of each other, with Snowblind due out on March 31st. It doesn't seem like a wise idea, releasing more maps while people are still getting used to the last batch, so this could very well be an extension of the single player campaign as well.


Hopefully we'll find out more as the Game Developers Conference continues. Until then, strictly in the realm of rumors.



Rumor: Gears of War 2 'Dark Corners' DLC to be revealed this week [Joystiq]
 
Μολις τελειωσα το Gears of War 2 τι να πω, ακομη μια απιστευτη παιχνιδαρα του 360 περασε απο τα χερια μου, ωραιο σεναριο,φοβερα εφε,και ολα τα λεφτα οι ατακες που λενε στο παιχνιδι και απο γραφικα, αριστουργημα! και ενα φοβερο συν! το online του, εχει πολλους τυπου παιχνιδιου να επιλεξεις αλλα το πιο ωραιο ειναι το Horde πρεπει να αντεξεις 50 levels απο bots,το ελιωσα με τους φιλους μου και μπορω να πω οτι το game σε single αλλα και online ειναι τρελα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άντε να δούμε,αργεί να βγει στο PC.... :p :p
 
manos426f είπε:
Άντε να δούμε,αργεί να βγει στο PC.... :p :p
Αφού δεν ανακοινώθηκε στην Ε3, δεν το βλέπω...Βέβαια υπάρχει και η Leipzig Games Convention στις 31 Ιουλίου. Δεδομένου και του ΠιΣιτραφούς Γερμανικού κοινού ίσως να υπάρξει ανακοίνωση εκεί. Αν δεν γίνει και 'κει...μάθε να παίζεις shooter με joypad. :(
 
Μανο σιγουρα θα το δεις...

μεσα απο τρυπητο μακαρονι, κατα προτιμηση MISKO No2 :p
 
Πίσω
Μπλουζα