Ghosts'n Goblins 2: Η επιστροφή του ''Νεκροθάφτη'' !!!

Δεν το έχω ξαναδεί, πρώτη φορά το βλέπω. Μου αρέσει όμως, βλέπω δεν είναι Ghouls 'n Ghosts αλλά Ghosts 'n Goblins. Είναι σημαντικό αυτό. Φαίνεται ωραία δουλειά. Τώρα βέβαια, έξι χρόνια δεν είναι λίγα. Κρίμα πάντως να μην κυκλοφορήσει. Από την άλλη, αν δεν ολοκληρωθεί έτσι όπως το φαντάζεται ο δημιουργός του, ας μείνει ως έχει. Ωραίο long play Metalcandyman, δύσκολο πολύ φαίνεται και αυτό. Αλοίμονο που δεν θα΄τανε.
 
Δεν το έχω ξαναδεί, πρώτη φορά το βλέπω. Μου αρέσει όμως, βλέπω δεν είναι Ghouls 'n Ghosts αλλά Ghosts 'n Goblins. Είναι σημαντικό αυτό. Φαίνεται ωραία δουλειά. Τώρα βέβαια, έξι χρόνια δεν είναι λίγα. Κρίμα πάντως να μην κυκλοφορήσει. Από την άλλη, αν δεν ολοκληρωθεί έτσι όπως το φαντάζεται ο δημιουργός του, ας μείνει ως έχει. Ωραίο long play Metalcandyman, δύσκολο πολύ φαίνεται και αυτό. Αλοίμονο που δεν θα΄τανε.
Oχι απλα ειναι δυσκολο ειναι παρα πολυ δυσκολο και μαλιστα συνεβαλα και γω σαυτο με καποιες προτασεις μου γιατι οπως εχω πει μιλουσα πολυ συχνα με τον δημιουργο του παιχνιδιου.Το θεμα ειναι πως ο ανθρωπος εξαφανιστηκε εδω και εξι χρονια και δεν εχω ποια το mail του αν και σε ενα Longplay μου στο παλιο καναλι πριν κατι μηνες μου εγραψε σχολιο κατω απο το βιντεο ομως το καναλι δεν υπαρχει ποια οποτε ουτε και το σχολιο.Απλα αν μπορεσω να επικοινωνησω μαζι του και αν μπηκε τελος στο ολο project θελω να τον ρωτησω αν μπορει να με στειλει το παιχνιδι μεχρι το σημειο που το εφτιαξε γιατι πραγματικα μιλαμε θα ηταν παιχνιδαρα.Μπορει να ειναι σχεδον απιθανο να ολοκληρωθει ομως εγω θα περιμενω μπας και γινει καποια στιγμη το θαυμα.
 
Πίσω
Μπλουζα