Ghosts'n Goblins (Review+tips+walkthrouh+video walkthrough) ultimate edition

Tι παραπανω να πω και εγω???

Τα ειπαν ολα οι απο πανω!!

:sealed:

Εκπληκτικος!
 
Shinobi είπε:
Μεγάλε δε παίζεσαι. Μιλάμε για εγχειρίδιο όχι review. Αυτό το παιχνίδι είναι απο τα απωθημένα που έχω στα arcade γιατί ποτέ δε μπόρεσα να προχωρήσω πέρα απο τη πρώτη πίστα, πανδύσκολο πραγματικά.
Αυτο ειναι το θεμα φιλαρακι οτι ολα αυτα τα εγραψα για ανθρωπους σαν και σενα που το εχουν απωθημενο οποτε αν γουσταρεις να το ξαναπιασεις στα χερια σου πιστευω να σε βοηθηση ο οδηγος αλλα και το βιντεο με το gameplay μου που ανεβασα.
 
divined είπε:
Καλά αν μαζέψεις όλα τα reviews σου εδώ μέσα, metalcandyman, γράφεις κανονικό βιβλίο με την ιστορία των video games. Μιλάμε για απίστευτη ανάλυση. Συγχαρητήρια!!
Δεν ξερω για βιβλίο διοτι δεν ειμαι εκδότης... αλλα metalcandyman αν ενδιαφέρεσε να δημιουργίσεις ιστοσελίδα με την ιστορία των video games ενδιαφέρομαι να σε βοηθήσω αφιλοκερδός.
 
seeder είπε:
Δεν ξερω για βιβλίο διοτι δεν ειμαι εκδότης... αλλα metalcandyman αν ενδιαφέρεσε να δημιουργίσεις ιστοσελίδα με την ιστορία των video games ενδιαφέρομαι να σε βοηθήσω αφιλοκερδός.
Ευχαριστω πολυ φιλαρακι αλλα δεν εχω τετοιες φιλοδοξιες το μονο που θελω ειναι να κανω την τρελα μου να γραφω κανενα review να ανεβαζω παιχνιδια οποτε εχω χρονο κλπ τιποτα παραπανω.Ευχαριστω πολυ παντως και παλι.
 
Ολα τα review σου φιλε ειναι ξεχωριστα γιατι εχουν το δικο σου ιδιαιτερο χαρακτηρα και τροπο γραφης αλλα αυτο εδω ειναι πραγματικα ο ορισμος του ΕΠΙΚΟΥ...συγχαρητηρια και θα προτεινα καποιος διαχειριστης να μαζεψει ολα τα reviews του φιλου που ειναι διασπαρτα να τα βαλει ολα μαζι σε ενα κλειδωμενο sticky thread για να μην χανονται με τον καιρο και ταυτογχρονα να ανοιξουν ενα ανοικτο θεμα που θα μπορουμε να τα σχολιαζουμε.
 
Εγώ πάντως άνετα τα φιλοξενώ στο blog μου αν θες.
 
Απίστευτο REVIEW

Πολλά συγχαρητήρια !!!
 
εισαι Θεος..φοβερο αφιερωμα..

παιχνιδαρα!
 
Πόσες ρετσίνες και πόσα σουβλάκια έφαγες όταν το έγραφες όλα αυτό ρε άρχοντα?? Πολλά respect
 
sephirothson είπε:
Πόσες ρετσίνες και πόσα σουβλάκια έφαγες όταν το έγραφες όλα αυτό ρε άρχοντα?? Πολλά respect
Ε ολο και κατι λιγα(που λεει ο λογος :p ) εφαγα :gyros: και ηπια :beer: :D :fafoutis:
 
ενταξει ρε φιλαρακι, ο,τι και να πω,λιγο θα εινα, πραγματικα..

ΕΙΣΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΩΝ ARCADES!!!!!!

τελος,δε λεω τιποτα αλλο...!!
 
Θεος τον arcades δεν ειμαι φιλαρακι μου ειμαι απλα ενας gamer που εχει ερωτα με τα arcades και ειναι η μεγαλη του καψουρα.
 
No,no,i insist!!!!

ΕΠΙΜΕΝΩ!!! ;)
 
Γεια να ειναι ολοκληρωμενο το θεμα επρεπε να καταγραψω και τερματισμο εκτος απο την ιαπωνικη makaimura εκδοση του παιχνιδιου και απο την Ghosts's n Goblins για τον υπολοιπο κοσμο αλλα λογου χρονου δεν μπορουσα.Βρηκα λιγο χρονο και το εκανα και παρακατω ειναι βιντεο με τερματισμο απο την US εκδοση του Ghost's n Goblins που ειναι μια απο της δυο πιο δυσκολες εκδοσεις του παιχνιδιου και για πολλους η δυσκολοτερη.

 
Οποιος μπορει ας μεταφερει το βιντεο κατω η πανω απο το αλλο στην πρωτη σελιδα και ας γραψει απο πανω Ghosts'n Goblins US version.
 
Στα ντουζενια σου, πρεπει να ησουν ο χειροτερος πελατης για τα ουφαδικα! :p
 
Οντως φιλε τους γυρνουσαν τα μυαλα τουσ μαγαζατορες οταν εμπαινα στα ηλεκτρονικα.Ειδικα ενας που ειχε Gosts'n Goblins,Ghouls'n Ghosts,Wonder boy in monsterland,wonder boy,Wonder boy III monsters lair και pacman με 6 κερματα μπορουσα να παιζω 8 ωρες πανω κατω με τερματισμο σε καθε παιχνιδι.Τελικα φωναζανε αυτον που εφερνε τα ηλεκτρονικα και τα εβαζε ολα στο Hard οποτε καποια απο αυτα γεινοταν δυσκολοτερα με αποτελεσμα να τα περνω στο κρανιο να γεινεται χαμος και να με διωχνουν απο το μαγαζι.Ε ρε ωραια χρονια
 
Οντως φιλε τους γυρνουσαν τα μυαλα τους μαγαζατορες οταν εμπαινα στα ηλεκτρονικα.Ειδικα ενας που ειχε Ghosts'n Goblins,Ghouls'n Ghosts,Wonder boy in monsterland,wonder boy,Wonder boy III monsters lair και pacman με 6 κερματα μπορουσα να παιζω 8 ωρες πανω κατω με τερματισμο σε καθε παιχνιδι.Τελικα φωναζανε αυτον που εφερνε τα ηλεκτρονικα και τα εβαζε ολα στο Hard οποτε καποια απο αυτα γεινοταν δυσκολοτερα με αποτελεσμα να τα περνω στο κρανιο να γεινεται χαμος και να με διωχνουν απο το μαγαζι.Ε ρε ωραια χρονια :D
 
Ωπα, πως μου ξέφυγε αυτό το review? Δηλαδή τι review, ολόκληρη εγκυκλοπαίδεια έγραψες... μόλις βρω λίγο χρόνο και όρεξη θα το διαβάσω όλο Βασίλη.
 
GregoryGR είπε:
Στα ντουζενια σου, πρεπει να ησουν ο χειροτερος πελατης για τα ουφαδικα! :p
Σίγουρα! Σαν άθλιος gamer που είμαι προσωπικά μου φαίνεται εξωγήινο να παίζει κάποιος έτσι. Και μόνο που το κοίταζα είχα χάσει 100 φορές περισσότερες :D

Απίστευτος metalcandyman και δεν το λέω έτσι απλα για να το πω!
 
Πίσω
Μπλουζα