GLORY, MAJESTY, UNITY (ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΤΑ ΟΠΛΑ - ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΑΝΟWAR - 4 AΠΡΙΛΙΟΥ 2007)

AEON

Retromaniax Founder
Διαχειριστές
Joined
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.797
Αντιδράσεις
1.769
Το παρόν μήνυμα-διάγγελμα-προσκλητήριο απευθύνεται μόνο στους άρρωστους χεβυμεταλλάδες του GRM. Οποιαδήποτε απόπειρα να ερμηνευτεί / αποκωδικοποιηθεί από αλλόδοξους είναι καταδικασμένη να στεφθεί με πλήρη αποτυχία. :D

Αδέρφια του Ατσαλιού, Αγέρωχοι Πολέμαρχοι και Πολεμιστές στην Ζωή και στον Θάνατο,

 


Η Ιστορική Ημέρα, η πολυπόθητη Ιερή Στιγμή που ο Αθάνατος Πολεμικός Άνεμος θα πνεύσει στην Χώρα των Θεών και των Ηρώων επιτέλους απέχει μια ανάσα μόνο μακριά.


 


Οι Μεγάλοι
Μan0waR, οι ακλόνητοι και ανυπέρβλητοι Βασιλιάδες του Μέταλ, θα βρίσκονται μαζί μας στην Τρίωρη Μυσταγωγική Λειτουργία της Μ. Τετάρτης που θα λάβει χώρα στο Ολυμπιακό Στάδιο Ξιφασκίας για να βουλώσουν ένθρονοι και ένδοξοι στο όνομα του Στέμματος και του Δακτυλιδιού μια για πάντα το στόμα κάθε θλιβερού και τιποτένιου αμφισβητία.

 


Το Σύμβολο του Σφυριού θα πιεί αχόρταγα το Αίμα των Εχθρών μας αυτήν την ημέρα του Ιερού Πολέμου, κι ο Ύμνος των Αθάνατων Μαχητών θα ανέβει στα Πέρατα του Κόσμου ως τα Βουνά της Δόξας, κι ακόμα Ψηλότερα, ως την Βαλχάλλα και τον Μονόφθαλμο Όντιν. Το Μεταλλικό Εκκλησίασμα 10.000 και πλέον Πιστών του Σπαθιού, ενωμένο σαν μια σιδερένια γροθιά θα βροντοφωνάξει στον αέρα και θα δονήσει Ουρανό και Γη με την Διαχρονική Προσευχή-Όρκο:


 


GODS OF WAR I CALL YOU,


MY SWORD IS BY MY SIDE



I SEEK A LIFE OF HONOUR



FREE FROM ALL FALSE PRIDE


 


I SHALL CRACK THE WHIP



WITH A BOLD MIGHTY HAIL



COVER ME WITH DEATH



IF I SHOULD EVER FAIL


 


GLORY, UNITY, MAJESTY



HAIL, HAIL, HAIL!


B000MQ3U5O.01._SS500_SCLZZZZZZZ_V44573055_.jpg


Η Συναυλία για την οποία θα (παρα)μιλά όλος ο κόσμος για την επόμενη 10ετία είναι Προ των Πυλών. Ρίξτε τα Τείχη! Έρχονται οι Manowar!


DEATH TO THE FALSE ONES! HEAVY METAL KAI TA MYAΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ!
 
Στρατιωτικό Προσκλητήριο:

  • Wally,
  • keeper7k,
  • exetlaios,
  • Alucard,
  • Joey,
  • Guardian Steel,
  • Omenforever
κι όσοι Πιστοί...


JOIN THE LEGION!


Αύριο θα ανέβουν πληροφορίες για χρόνο και χώρο συνάντησης, καθώς και τον εξοπλισμό που θα φέρουμε μαζί μας (ξίφη, spiked clubs...εεε ήθελα να πω φωτογραφικές μηχανές, συσκευές ηχογράφησης / μαγνητοσκόπησης κλπ).

P.S: Κeeper αν διανοηθείς να μην εμφανιστείς (επειδή διαδίδονται κάτι περίεργες φήμες τελευταία), το username σου την επόμενη της συναυλίας θα μετονομαστεί σε "TheFalseKeeperGuyWhoDidntGoToTheManowarLive" και ο τίτλος σου σε "Cloven Hoof Suck Eggz"! :D
 
δεν εχω τιποτα να προσθεσω... :headbangdude:
 
Βάλτε μέσα και Μaddog Pooky...με το ζόρι αν δεν θέλουν για να ξαναθυμηθούν τις ρίζες τους... :D :headbang:
 
exetlaios ... ΠΑΡΩΝ !

( μην ξεχάσουμε να τονίσουμε και τους κοιλιακούς μας,

με τη βοήθεια αερογράφου ! )
 
Παιδιά καλά να περάσετε εγώ θα είμαι νοερά μαζί σας.
 
Call to Arms λοιπόν.

Ήμουν πανέτοιμος πριν ακόμη έρθει το φύλλο πορείας (εισιτήριο) στα χέρια μου.....
 
March 30, 2007Demons, Dragons and Warriors Tour 2007 in Moscow, Russia, April 7th

The Moscow, Russia, April 7th performance of MANOWAR has been cancelled due to technical difficulties that are beyond the band's control. More details will follow.

Those who have purchased tickets should contact the location where they were purchased.

April 1, 2007

Problems solved! Moscow show confirmed!

Through the aide of our Russian promoter and sponsor, all technical issues have been quickly resolved allowing MANOWAR to confirm their show for Moscow. MANOWAR will perform on Saturday April 07, 2007 as planned.
............... no comments
 
Keeper οι απειλες του ΑΕΟΝ επιασαν τελικα τοπο... :D :D
 
Βασικά, ήταν να έρθω, αλλα τελικά έβγαλα μια ανακοίνωση που λέει οτι δεν θα μπορέσω , αλλα ίσως σε κανα-δύο μέρες να ξαναμπορέσω.... :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Ποιος ξέρει , ίσως και να έρθω τελικά :tease: :tease:
 
LOL που τα βρίσκεις αυτά τα avatar?? :biglaugh:
 
home-made ;)

Aς ειναι καλα το Easy GIF Animator
 
AEON είπε:
Στρατιωτικό Προσκλητήριο:
  • Wally,
  • keeper7k,
  • exetlaios,
  • Alucard,
  • Joey,
  • Guardian Steel,
  • Omenforever
κι όσοι Πιστοί...


JOIN THE LEGION!


Αύριο θα ανέβουν πληροφορίες για χρόνο και χώρο συνάντησης, καθώς και τον εξοπλισμό που θα φέρουμε μαζί μας (ξίφη, spiked clubs...εεε ήθελα να πω φωτογραφικές μηχανές, συσκευές ηχογράφησης / μαγνητοσκόπησης κλπ).

P.S: Κeeper αν διανοηθείς να μην εμφανιστείς (επειδή διαδίδονται κάτι περίεργες φήμες τελευταία), το username σου την επόμενη της συναυλίας θα μετονομαστεί σε "TheFalseKeeperGuyWhoDidntGoToTheManowarLive" και ο τίτλος σου σε "Cloven Hoof Suck Eggz"! :D
Περιμένουμε περρισότερες πληροφορίες πρόεδρε! :headbangdude:
 
ΒΥ SUNLIGHT WE RIDE...

Έχουμε και λέμε λοιπόν... επειδή πρόκειται για φεστιβάλ και θα παίξει πολύς λαός σε 2 διαφορετικές σκηνές, οι συναυλίες ξεκινούν από τις 12 το μεσημέρι. Καθώς θέλω το 50άρικο να πιάσει τόπο, αλλά κι επειδή είμαι αδειούχος αυτήν την εβδομάδα λόγω Πάσχα, θα βρίσκομαι με την Ladyhawke από το ξεκίνημα σχεδόν εκεί.

Έτσι σε πρώτη φάση , και για την καλύτερη οργάνωσή μας, με ενδιαφέρει να γνωρίζω:

Α) Πόσοι από εσάς μπορούν από νωρίς για να συναντηθούμε κάπου κεντρικά στην Αθήνα και να 'κατηφορίσουμε' μαζί.

Β) Πόσοι διαθέτουν μεταφορικό μέσο μέχρι πόσα άτομα διατίθενται να εξυπηρετήσουν.

Γ) Πόσοι διαθέτουν compact φωτογραφική και πόσα MegaPixels ανάλυση έχει (για να δούμε ποιά θα διαλέξουμε να τρυπώσουμε στην ζούλα!). Η συσκευή πέρα από τον προφανή της προορισμό, θα χρησιμεύσει και για την λήψη αναμνηστικών φωτογραφιών για το φόρουμ!

Θα έχω μαζί μου διακριτική συσκευή ηχογράφησης υψηλής ποιότητας και χρονικής χωρητικότητας για να φτιαχτεί ένα καθωσπρέπει bootleg, οπότε το συγκεκριμένο κομμάτι μη σας απασχολήσει καθόλου.

Όλοι ανεξαιρέτως που επιθυμούν να συναντηθούμε και δεν μου έχουν στείλει μέχρι στιγμής το κινητό τους, ας το κάνουν εγκαίρως μέσω pm. Ακόμα κι αν έρθουν κάποιοι αργότερα, θα φροντίσουμε να συναντηθούμε μέσα (σε κάποιο χαρακτηριστικό σημείο που θα οριστεί εκείνη την ώρα και θα αποσταλλεί μέσω sms, μια και η πρότερη πείρα λέει ότι δύσκολα να γίνει φωνητική συνεννόηση μέσα στην βαβούρα).

Εννοείται ότι τυχόν απορίες ή προτάσεις είναι κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτες.
 
Α) Σκοπεύω να έρθω με άλλα 2-3 άτομα, αλλά αν αποφασιστεί ξεκινάμε και νωρίτερα όλοι μαζί από το κέντρο της Αθήνας. Δεν με δεσμεύει τίποτα...

Β) Δεν είχα στα υπόψη να κατέβω με αυτοκίνητο. Ίσως να πάω και γονατιστός σαν τις γριές στην Τήνο :biglaugh:

Γ) Δεν διαθέτω τέτοια φωτογραφική μηχανή.
 
Εγω θα ερθω με τον StormWatch αλλα μαλλον οχι απο πολυ νωρις.

Θα την κανω καμια ωρα νωριτερα απο τη δουλεια οποτε με βλεπω κατα τις 17:30.

Θα σε παρουμε τηλεφωνο ωστε να βρεθουμε στην αρενα
 
AEON είπε:
Α) Πόσοι από εσάς μπορούν από νωρίς για να συναντηθούμε κάπου κεντρικά στην Αθήνα και να 'κατηφορίσουμε' μαζί.Β) Πόσοι διαθέτουν μεταφορικό μέσο μέχρι πόσα άτομα διατίθενται να εξυπηρετήσουν.

Γ) Πόσοι διαθέτουν compact φωτογραφική και πόσα MegaPixels ανάλυση έχει (για να δούμε ποιά θα διαλέξουμε να τρυπώσουμε στην ζούλα!). Η συσκευή πέρα από τον προφανή της προορισμό, θα χρησιμεύσει και για την λήψη αναμνηστικών φωτογραφιών για το φόρουμ!
Είμαι αδειούχος εκείνη την ημέρα.

Δηλώνω διαθέσιμος από ΠΟΛΥ νωρίς.

Προτείνω να βρεθούμε σταθμό τρένου ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ και να πάρουμε ΤΡΑΜ.

Φωτό, μέσω κινητού με δύο-μίζερα mega-pixel !
 
Πίσω
Μπλουζα