GMT +3 / Ρολόι / Πρόβλημα με την ώρα του φόρουμ

Το διάβασα και πριν αυτό το thread.

...αλλά δεν αναφέρεται τίποτα για την διαφορά που έχει η ώρα, σε σχέση με το αν είσαι επισκέπτης ή συνδεδεμένο μέλος!

Μήπως λοιπόν, να ξηλώσουμε το δικό μου thread που έχει και ψιλοάκυρο τίτλο τελικά και να το κολλήσουμε στο παλιό;

Πριν τα spam posts όμως, παρακαλώ :biglaugh:
 
Πρόβλημα με την ώρα...

Παρατήρησα οτι σαν guest, η ώρα του φόρουμ λέει μια ώρα πίσω απ'ότι όταν έχω συνδεθεί... :xm:
 
Θα το εβαλε ο Shock επιτηδες ωστε οσοι δεν γραφονται να χανουν τα ραντεβου τους :p
 
Οταν κανεις Login, το σύστημα ορίζει την ώρα με βάση τη GMT ρύθμιση στο προφίλ σου. Αμα δε μπεις,η ώρα που θα οριστεί θα είναι με βαση ενα default GMT. Αν δεν τα λέω καλά, μην τολμήσει να με διορθώσει κανείς!
 
Εεεεετσιιιι!! Κερδιζεις μια κερασοπιτα!

 
Κοίτα να δεις που του'δωσα πάσα να σκοράρει... :rant:

Πάντως δε μου κάνει και για λογικό, να λέει λάθος ώρα έστω και σαν guest...
 
Καλά το λέει. Κανε logoff και δες κάτω κάτω στις 4 γραμμούλες που δείχνει το Copyright, η πρώτη αναφέρει GMT+2. Κάνε Login και θα δεις GMT+3, άρα όταν είσαι guest δείχνει μια ώρα πριν. Ο σέρβερ είναι προφανώς Αγγλία ή κάπου που να είναι GMT+2. Δηλαδής τί να κάμΟμε, να φέρΟμε το σέρβερ στην Ελλάδα για να φαίνεται σωστά η ώρα ως guest; :D

ΧΑ! 2-0! :p
 
Και που ξερουμε κυριε Dino μας, αν ποσταρεις απο Ελλαδα ή απο Τσεχια? Μπαινει η ωρα Κεντρικης Ευρωπης για να πιασουμε και τους τουριστες. Success story

(παει το διαλυσαμε το θεμα χαχαχαχα)
 
Το "Τσεχία" δε μπήκε τυχαία φαντάζομαι... :D

(Είχα πάει για κάτι γυρίσματα)...
 
Τα λεμε αυτα...καλουμε και καναν admin αμα ανηφοριζουμε προς τα εκει
 
Ναταλίιιιιιιιιιιιιιιι!!!! D@re!!!!!!!!

Που είστε να μας μαζέψετε!!!!

:2beers:
 
Δεν θα στειλεις κανα bug report, legendary admin ??
 
Πού να το στείλω;

Α σόρι, γραφεις admin, με ξεγέλασε το "legendary"
 
Σας βάρεσε η ζέστη ε? :p
 
Αυτό που γουστάρω κολασμένα σε αυτό το φόρουμ είναι το recursion! :p Ανά τακτά χρονικά διαστήματα, ξεθάβουμε πράγματα και τα ξανασυζητάμε, σα να 'ναι η πρώτη φορά! :biglaugh:

Έχω λιώσει με την πάρτη σας! :D

Rygar είπε:
(...) Δηλαδής τί να κάμΟμε, να φέρΟμε το σέρβερ στην Ελλάδα για να φαίνεται σωστά η ώρα ως guest; :D
ΧΑ! 2-0! :p
Κλαίω! :biglaugh: :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα