Helene et les garcons


1@stratosb[/USER]

:flower: κι εγω μαζευα αποκομματα απο περιοδικα για τη σειρα αυτη...

βλέποντας τις φωτογραφιες, θυμηθηκα οτι ειχα, απο την πρωτη εικονα, τη δευτερη φωτογραφια των πρωταγωνιστών σε μικρή αφισα, ειχα επισης τη φωτογραφια της Ελέν με το Νικολά και την καρδουλα κολλημενη σε τετραδιο...

από τη δευτερη εικονα, ειχα την πρωτη φωτογραφια με την Ελεν και το Νικολά και την τεταρτη εικονα σε μεγάλη αφισα...

Επίσης, θυμαμαι οτι ειχε κυκλοφορησει και αλμπουμ με χαρτακια-αυτοκολλητα από τη σειρά και στο εξωφυλλο ειχε την πρωτη φωτογραφια με την Ελεν και το Νικολά, από τη δευτερη εικόνα παραπανω...

σχετικό θεμα

https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j...Py-SXuG3KkCio2

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα αποκόμματα αυτά τα μάζευε η γυναίκα μου και τώρα δεν τα θέλει.

Οπότε όποιο άτομο ενδιαφέρεται του τα δίνω ευχαρίστως.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η σειρά αυτή αν και παίχτηκε ένα καλοκαίρι μόνο εδώ, απέκτησε φανατικούς οπαδούς και είχε υψηλή τηλεθέαση. Είχα μια ξαδέρφη από Αθήνα που ήταν φανατική της σειράς και ειδικά ταυτίζονταν με την Τζοάννα (της έφερνε και πολύ εμφανισιακά αλλά και στην ωραία τρέλα που κουβάλαγε). Ατελείωτες συζητήσεις για αυτή την σειρά εκείνο το καλοκαίρι στο χωριό όταν βρεθήκαμε αλλά και με τα άλλα παιδιά που είχαν έρθει στο χωριό τύχαινε να το έβλεπαν φανατικά και εκείνα. Μετά όμως από Σεπτέμβριο η σειρά ξεχάστηκε απότομα,οι επόμενοι κύκλοι δεν έλεγαν και πολλά,νομίζω πως αρχές Σεπτεμβρίου του 94 το σταμάτησε ο Σκάι.
 
Πίσω
Μπλουζα