HELP: Τα καλύτερα παιχνίδια του PS3 μέχρι και τον 12/2008

Leon είπε:
Πάντως για να καταλάβω: σκέφτεσαι να αγοράσεις PS3;
Μπα μετά από όλα αυτά σιγά μην το σκέφτομαι... :cry:

Βρε, ήδη το έχω και "στολίζει" το γραφείο μου. Πάντως μετά από όλες τις frame2frame συγκρίσεις, εκεί που χάνει κατά κράτος το 360 είναι το ΤΣΑΜΠΑ ONLINE!!! Αντουάν, δεν πάμε ένα διπλό για ζέσταμα στο bowling ή στο commando και μετά αφού σκάσει μύτη και ο Νίκος, να το γυρίσουμε στο Motorstorm για να λασπώσουμε λιγάκι; Αυτά φυσικά μέχρι να έρθει το MGS4 να λιώσουμε στο gunning?

Τα πράγματα είναι τελικά απλά. Αφού στα περισσότερα παιχνίδια δεν υπάρχουν ουσιαστικές διαφορές (και εγώ όταν παίζω δεν κάνω frame 2 frame σύγκριση), αφού τελειώσω επιτέλους την τελευταία πίστα του COD4 στο Veteran (στο 360), ίσα που θα το τσιμπήσω και στο PS3 για να το τερματίσω και εκεί και μετά να λιώσω στο multiplayer!!! Όπως τα βλέπω τα πράγματα θα μπορούσα να επιζήσω και χωρίς το PS3, αλλά αφού το έχω να μην το εκμεταλλευτώ; Θα βρω τα καλύτερα του σημεία (π.χ.: LBP) και θα το λιώσω και ας κρατήσει το 360 τα πρωτεία στην προτίμηση μου και στο πλήθος των παιχνιδιών. Χώρος υπάρχει για όλα τα μηχανήματα στο γραφείο μου (ή σχεδόν για όλα).

Τώρα για τα PC έχω φύγει τα τελευταία χρόνια από αυτά και μάλλον δύσκολα θα γυρίσω, γιατί κυρίως τα βλέπω κυρίως σαν εργαλεία που θέλουν συνεχώς αναβαθμίσεις και χρήμα, :shake: αλλά ποτέ δεν ξέρεις και για αυτό, μην λέω μεγάλες κουβέντες γιατί είμαι αδύναμος σαν χαρακτήρας, εξαιρετικά μειωμένων αντιστάσεων... :D

Ευχαριστώ πάντως για τα infos και ό,τι νεότερο έχετε (για όλα τα μέτωπα) μην ξεχνάτε να τα γράφετε και εδώ, να παίρνουμε μάτι και εμείς... ;)
 
Δεν λες που δεν μπαινεις σε ασχημα trip του τι θα πρωτοδιαλεξεις?

Εχει 3 καλα παιχνιδια.Τα αγοραζεις και εισαι ΟΚ!

Ασε εμας να βασανιζομαστε... :(

Μπουαχαχαχαχα
 
Πίσω
Μπλουζα