[Imago] Αυτοκίνηση

kasfikis

RetroN00b
Joined
2 Οκτ 2011
Μηνύματα
36
Αντιδράσεις
7
Καλησπέρα,θυμάται κανείς,το επιτραπέζιο αυτοκίνηση;
 
Ε πες εσυ 2 πραγματα αν τα θυμασαι να μας βοηθησεις λιγο. Αν βρηκες καμια φωτο ισως, κατι σχετικο με το πως ηταν εμφανησιακα, πως παιζοταν κλπ
 
έψαξα αλλά δεν βρήκα κάποια φωτογραφία,το σενάριο ήταν περίπου "έδινες στην αρχή εξετάσεις στα σήματα και αν περνούσες ξεκινούσες το παιχνίδι,τα πιόνια ήταν αυτοκίνητα,και στην διαδρομή υπήρχαν ξενοδοχεία όπου μπορούσες να μείνεις,πληρώνοντας,υπήρχαν κάτω απο το ταμπλό του παιχνιδιού σήματα που τα μετακινούσες,προσπαθώντας να μπλοκάρεις τον αντίπαλο.

images.jpgαυτη ειναι η φωτογραφία

http://www.boardgamegeek.com/image/410635/autokinisi
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είχαμε τέτοιο παιχνίδι? :)

Κοίτα να δεις - πρώτη φορά το ακούω!

Και κατά έναν περίεργο τρόπο, ούτε την εταιρεία έχω ξανακούσει.....
 
Το είχα αγοράσει στα μέσα του ογδόντα από σούπερ μάρκετ,στην αυθεντική μορφή,και το ξανα αγόρασα κατά το 1997 από το hondos cender στη Ν.Σμύρνη,αλλά ήταν απογοήτευση,γιατί δεν μετακινόντουσαν τα σήματα κάτω απο το ταμπλό του παιχνιδιού.
 
kasfikis είπε:
Το είχα αγοράσει στα μέσα του ογδόντα από σούπερ μάρκετ,στην αυθεντική μορφή,και το ξανα αγόρασα κατά το 1997 από το hondos cender στη Ν.Σμύρνη,αλλά ήταν απογοήτευση,γιατί δεν μετακινόντουσαν τα σήματα κάτω απο το ταμπλό του παιχνιδιού.
Αν παρ' ελπίδα το έχεις κρατημένο και δε σε κάνει κόπο, θα ποστάρεις μερικές φωτός (κουτί, ταμπλώ, οδηγίες, περιεχόμενα), να το ανεβάσουμε στην Κιβωτό μας? :)

Α, δεν περνάς και μια βολτούλα από δω να σε καλωσορίσουμε κιόλας?! :)
 
δυστηχώς πρέπει να πετάχθηκε η να έμεινε αθήνα.

ψαχνω στο ιντερνετ αλλα δεν το βρείσκω σε καποιο eshop για αγορα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
kasfikis είπε:


"Δανειστηκα" τις φωτο απο το link που παρεθεσε ο kasfikis

για να παρουμε μια ιδεα για το πως και τι. ;)

71775.jpg71774.jpg71776.jpg71777.jpg

Ομολογω οτι δεν το γνωριζα το συγκεκριμενο... :eek:

Μονο και μονο που βλεπω να εχει για χρηματα τις δραχμουλες... :wub: ...πιστευω αξιζει! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα,συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση γύρω στα 20 ευρώ μου κόστισε.
 
Μπορείς να βγάλεις μια φωτό τον πίνακα με τις παραβάσεις,πρόστιμα και ποινές; Το αλλά μου λείπει μονο αυτο...ευχαριστω εκ τον προτέρων
 
Πίσω
Μπλουζα