IRC channel

παίζει και μετά τις 30 μέρες χωρίς να κάνεις κάτι...
 
Ωραία γιατί δεν έχω όρεξη με τέτοια ζέστη να ψάχνω :) ... Αυτή την στιγμή 5 στο κανάλι και περιμένουμε και τους βραδυνούς
 
Παιδια αυτη την στιγμη δεν εχω internet...εχω αλαξει σπιτι

και δεν εχει τηλ..Οποτε πρεπει να κανω εναρξη γραμμης και μετα

μεταφορα της γραμης του πατρικου μου στο νεο!

Παντως παιδια συντομα πιστευω να τα λεμε και απο το msn η οπου αλλου!!
 
Όταν βρω χρόνο θα αρχίσω να μπαίνω και εγώ!!
 
Γιατί όποτε μπαίνω εγώ, ο κόσμος "εξαφανίζεται";

Μάλλον πρέπει να κανονίζουμε και τα irc meeting... ;)
 
meta tis 22:00 , 22:30 olon kai kapoion tha vreis...

sorry gia tin xthesini mou apotomi eksafanisi alla me kalouse to kathikon (psiloeliwna sto oxi-retro callofduty2 sto xboxlive :| /emoticons/mellow@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )
 
Είχε δίκιο ο φίλος Keeper.... Σε ψάχναμε, σου φωνάζαμε, εγώ νόμιζα ότι τεστάρεις το Spectrumάκι σου και ο Keeper7K έλεγε ότι λιώνεις το 360!!!!

Ambu, κάθε βράδυ σχεδόν από τις 22:30 είμαστε μέσα ο Wally, εγώ, o AEON και άλλοι. Είναι η ώρα αιχμής. Ομολογώ ότι μόνο εσένα δεν σε έχω πετύχει μέχρι στιγμής.

Έχασες και τη θρυλική και σοβαρότατη συζήτησή μας με θέμα τον Μπόμπ το Σφουγγαράκη!!!

(Ε, μα τι νόμιζες, εμείς καταπιανόμαστε με σοβαρά πράγματα!!!)
 
22:30;

Από τις εννιάμιση, συνήθως με καλεί το καθήκον. (μπάνιο, γάλα, αγκαλίτσα και νανούρισμα τις μικρής).

Τώρα πάει και μέχρι μεσάνυχτα για να κοιμηθεί. Θα στρώσει όμως που θα πάει... ;)

Όχι και να χάσω την ΜΕΓΑΛΗ συζήτηση περί Μπομπ... :(
 
είχα και εγώ την απορία τι ώρα μαζεύεστε... θα περάσω μια βόλτα
 
που πηγε το καναλι μας ?????:eek:
 
συνηθως ειναι ακατοικητο...
 
Πιθανον , αλλα τωρα λεει πως δεν υπαρχει.... :(
 
μολις μπηκα για τεστ..ολα ΟΚ!
 
και εγω γιατι δεν μπαινω ?????:mad:
 
ισως διοτι μεμφεσαι το 360...
 
Αγαπητέ Τελαμώνα αναλογίσου ότι επέστρεψα 20:30 από τη δουλειά απόψε... και το ότι μπήκα στο φόρουμ μάλλον κατόρθωμα ήταν.

Πάντως αυτήν την στιγμή βρίσκομαι στο κανάλι (είμαι τρελός για δέσιμο μου φαίνεται)
 
Τελικα και μπηκα (παρα τις αντιθετες προβλεψεις του απαισιου Wally) και φτιαξαμε τα "Ελληνικα" μας και επικοινωνουμε με ανεση

in retromaniax IRC we trust !! :D
 
Ας μου στειλει ενας βουδιστης οδηγιες σε PM απο το α ως το ω

τι πρεπει να κανω για να μπω στο καναλιδι του irc!!!

Μυν προς Wally....As mou steilei enas boudisths odigeies se PM

apo to a os to v ti prepei na kano gia na mpo sto kanalidi tou irc!!!!

ΥΓ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!
 
download mIRC, install it, choose: GRNET random for server, type: /j retromaniax, enjoy
 
Πίσω
Μπλουζα