Iron Maiden θα πάμε 2 Αυγούστου έτσι;

δεν ημουν παρων αλλα απο τα βιντεακια ειδα οτι ο bruce και ολη η μπαντα ηταν στην σουπερ φορμα τους....!!οσο για το setlist ..λυπαμαι αλλα τα ιδια και τα ιδια 8 χρονια εκτος απο rime, moonchild και sea of madness!!!!!

οσο για το alexander ξεχαστε το ,δεν τα κανει αυτα ο harris...

παραμενουν μια απο τις μπαντες που λατρευω...!!
 
picture.php


:bow:
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Τα κρατάς ρε;;; Ο καθένας τελικά έχει το βίτσιο του :D :D:D:D:D
 
Μονό τα πρώτα αλληλοσυμπληρώνουν το ένα το άλλο και φαίνονται σαν ένα ολόκληρο.

Την δεύτερη φορά παρόλο που το ζήτησα ευγενικά...η πό..η στην είσοδο τα έκοψε από την ίδια πλευρά και προχτές άσε δεν το συζητάω γιατί το γεγονός ότι κατάφερα και μπήκα στα κρυφά από τα κάγκελα (με άφησαν λόγο περασμένης ηλικίας που λέγαμε το πρωί) και έπιασα πρώτο πρώτο παγκάκι στο PL1A. Δεν μπορούσα να του πω 'E,ξέρεις θέλω να τα κάνω ένα ολόκληρο μετά....'. Προφανώς θα έπερνα κάποια απάντηση τύπου 'Τε έγενε;'

;-)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ZjlyAhQHaUs&feature=related]YouTube - Iron Maiden - Aces High Live in Athens, Greece (2/8/2008)
 
:headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:

(μισό, να ανεβάσω κι εγώ κανά δυο μισά λόγω μικρής κάρτας:mad: )
 
Kάντε μου μια χάρη σας παρακαλώ....

ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ THREAD ΤΩΡΑ! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
καλα o bruce τραγουδαει το aces καλυτερα απο το live after death....!!!!!!!

αυτα ειναι....!
 
Rygar να γυρίσεις πίσω την κιθάρα του Adrian... ;) ακούς.....
 
(Για ηρεμα, γιατί θα ποστάρω φωτογραφία της επιταγής που μου έδωσες!)
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Οριστε και τα πρωτα 3 λεπτά του Fea aaaf thaaaa Daaaaaaaak!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=BV_fD_3WsUU]YouTube - Iron Maiden@Terra Vibe 2008 - Fear of the Dark PANIC!!!

Μεγάλη μαγκιά τα 1.91cm. Βλέπεις τα πάντα, τραβάς τα πάντα, δε βλέπουν οι άλλοι πίσω σου :cool: :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εχω δει τους maiden ολες τις φορες εκτος του 1988.ημουν μικρος τοτε.ηταν η καλυτερη συναυλια που εχουν δωσει στην ελλαδα.ο dickinson αν εξαιρεσουμε το trooper και το hallowed τραγουδησε πολυ καλυτερα απο το live after death.o gers ειναι "πληγη" και επρεπε να τον ειχαν σουταρει οταν γυρισε ο smith.το setlist πολυ καλο αν και θα ηθελα τρελα να ακουσω το still life.αλλα τι να κανουμε οι maiden εχουν τοσες τραγουδαρες που θα επρεπε να παιζουν 5 ωρες για να ακουσει ο καθενας τα αγαπημενα του τραγουδια.οσο για το alexander,ημαρτον τι σας αρεσει απο δαυτο.μετριοτατο τραγουδι.χιλιες φορες to tame a land
 
Λοιπόν, το διάβασα πολλές φορές και είμαι περίεργος να μάθω:

Δια ποίον λόγον ο Gers αποτελεί πληγή προς την ομάδαν; Και ως σώφρων ανήρ διερωτώμαι, εφόσον αποτελεί πληγή, δια τί ο πόρδαξ που ήκλεψε το κιθάριον του Αντριάνου, ουκ εδύνατο ινά κλέψει το κιθάριον του Γιαννίκου ενόσω θεωρητικώς εγνώριζεν ότι ο ακόλουθος αποτελεί πληγή δια την ομάδαν;

Ταύτα... :D
 
Βασικά και εγώ την ίδια απόρια έχω με τον Νίκο. Φαντάζομαι όχι από κιθαριστικής τεχνοτροπίας αφού και gers και murray δεν παίζουν και τίποτα κιθαριστικά επιτεύματα.
 
Μάλλον οι συνάδελφοι πιο πάνω εννοούν τη σκηνική του παρουσία και όχι τις κιθαριστικές του ικανότητες.
 
To ότι συμπεριφέρεται ολίγον σαν να είναι σε τσίρκο; (εκτίμηση δική μου) Δεν ξέρω, στην περιοδία του X factor με τον Bayley στο περιστέρι, μου άρεσε ο Gers. Με αυτά που έκανε μου θύμιζε την μαιμού του τσίρκου. :D
 
ΧΑΧΑ!!! Ρε σύ πού να τον προσέξω!! Ζωη να'χουν, 4 είναι μπροστά και παίζουν κιθάρα. Στο τέλος θα κατέληγα σαν τον αλοίθωρο Μαρτιν Φελντμαν :D
 
περαν της ιλαρης σκηνικης παρουσιας εχει την ταση να "σκοτωνει" τα μερη των σολο του murray και του smith που δυστυχως τα παιζει αυτος στις συναυλιες.α και εχει και απαραδεκτο ηχο στα αλμπουμ αν και ολο το συγκροτημα εχει ασχημο ηχο στις δυο τελευταιες κυκλοφοριες
 
Εχει εκνευριστικα μουτρα. :| /emoticons/mellow@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Σηματοδοτησε την κατρακυλα τον Maiden.(φυσικα δεν εννοω οτι εχει πληρη υπαιτιοτητα)

Εχει ασχημο στουντιακο ηχο στη κιθαρα του.

Ειναι φοβερα τραγικος on stage και χαλαει το feeling.

Το μπουλουκι των 6 ατομων στη σκηνη χτυπαει ασχημα.

Δεν υποκριθηκε οτι ειναι στο κρεβατι με μαγουλαδες και δεν μπορει να λαβει μερος σε αυτη την αφιερωμενη-στο-καλο-παρελθον-των-Maiden τουρνε...
 
κλασικη maidenοκουβεντα.... :sleep: :sleep:ξεπεραστε το θεμα gers.... :wait2:
 
Πίσω
Μπλουζα