Iron Man (2008)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

telonio

Immense Cult RetroFigure
Joined
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
4.515
Αντιδράσεις
2.364
Τις παλιές καλές ημέρες που ήμουν μικρούλης, λάτρευα το περιοδικό Spiderman. Περισσότερο όμως μου άρεσαν οι ιστορίες του Iron Man. Με έκπληξη και ιδιαίτερη χαρά είδα ότι γυρίζεται η ομώνυμη ταινία. Η ταινία αναμένεται το 2008 και για το cast μπορείτε να διαβάσετε εδω: http://www.imdb.com/title/tt0371746/ Η αρματωσιά του Iron Man είναι κατα την ταπεινή μου άποψη καταπληκτική!

[edit] Dead pics [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και μονο για το τραγουδι του πρεπει να κλικαρετε.:ylsuper:

[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι πλέον διαθέσιμο επειδή ο λογαριασμός YouTube με τον οποίον σχετίζεται έχει τερματιστεί [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τρομερό teaser! Η ταινία θα έχει και την "γέννηση" της πρώτης πανοπλίας του τραυματία Tony Stark! Έξοχα! Δεν μπορώ να περιμένω!!!
 
μια απο τα ίδια και εγώ.. πρώτα δηλαδή διάβαζα της ιστορίες του iron man και μετά όλα τα άλλα...απλά τέλειο φαίνεται το movie
 
Και απο οτι βλεπω την μεταφορα της ιδεας της δημιουργιας της πανοπλιας την μεταφεραν μια χαρα στην σημερινη εποχη.

Τοτε στα κομικς τον ειχαν πιασει βιετναμεζοι τραυματισμενο και τον ειχαν σε φυλακη και τωρα τρομοκρατες μια απο τα ιδια.

Δεν ειναι κακο. :cool:
 
AARDVARK καλο το trailer, αλλα καλυτερα να μην εβλεπα ποσο ακομα πρεπει να περιμενουμε... :(
 
Η καλή ταινία αργεί να έρθει (τουλάχιστο έτσι θέλω να ελπίζω)! :D
 
και το game

[edit] Dead pics [edit]

more
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τι καύσιμο καίει αυτό το σκάφανδρο?
 
Έχω δει 4 φορές το trailer μέχρι τώρα! Μακάρι η ταινία να είναι όπως στο trailer!!
 
Δεν το πιστεύω οτι διαλέξανε τον Robert Downey Jr για αυτόν τον ρόλο...
 
Μα why ? το μουστακογενακι τον κανει πολυ αρρενωπο :biglaugh:
 
Δε μας ενδιαφέρει ποιος θα κάνει τον Τόνυ Στάρκ!Δε πα να ήταν και η Μπάμπαρα Στρέιζαντ!:nervous:

Μας ενδιαφέρει ο χαμός που θα γίνει μόλις φορέσει την τιμημένη(την πανοπλία... :diablotin: )
 
lol TallMan...ίσως η Μπάρμπαρα να ήταν καλύτερη σε αυτόν τον ρόλο :p με ύψος 1.70 δεν πάς να γίνεις super hero! ..μάλλον θα περιμένουμε να δούμε.
 
Είδα το trailer και φαίνεται πολύ καλό! Το περιμένω με αγωνία. Και γενικά ότι άλλο έχει τη λεξούλα "MARVEL":)
 
Ο σκηνοθέτης, η παρουσία του cult Downey Jr. στο κεντρικό ρόλο και το χιουμοριτικό touch με το θρυλικό τραγούδι στο trailer με κάνουν να περιμένω την ταινία να βγει πολύ καλή!

(τα SFX και το πετυχημένο design τα θεωρώ δεδομένα από τους επαγγελματίες του Hollywood, ο ανθρώπινος παράγοντας κάνει τη διαφορά)

Σημειωτέον ότι ένας επιπλέον λόγος που ταιριάζει ο Downey είναι ότι τόσο ο Tony Stark των κόμιξ όσο και ο ίδιος έχουν πιει δεξαμενές από ξύδια.
 
Παιδιά ο Iron Man δεν έβγαζε την στολή μέσα από μια τσάντα που κουβαλούσε αν θυμάμαι καλά;
 
Ναι από έναν χαρτοφύλακα συγκεκριμένα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα