Kαινούργιο PS2

PS3 rulezzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Λοιπον για το θεμα της ταινιας

πρωτον θα μου πεις αν εχεις παρεις το addon του xbox για να βλεπεις hd-dvd (μαλλον οχι γιατι δεν θα εχεις τι να δεις η θα μου πεις οτι παιζεις παιχνιδια και δεν βλεπεις εργα) τεςπα αν ειχες θα ηξερες την απολαυση του να βλεπεις τον ROCKY σε bluray.:rolleyes:

Xωρια που το ποσα λεφτα με γλυτωσε η SONY με το ενσωματωμενο bluray αν δεν το εβαζε το χιλιαρικακι με την τρελα που με διακρινει για την εικονα δεν θα το γλυτωνα (ασε που μπορει να επαιρνα και standalone hd-dvd και να εκλαιγα τα λεφτα μου τωρα).

Ναι σου λεω "τζαμπα" το πηρα το ps3. :D
 
Οπότε έχουμε και λέμε:

PS3 = φτηνό

Wii = ακριβό.

PM me αν ενδιαφέρεστε για το τηλ. ενός καλού ψυχίατρου παιδιά.......
 
H κασελα του Aardvark ειναι το πιο συμφερον BR player...συμφωνω 100%

Η φαση ειναι να εκανε και τιποτα αλλο...
 
Δεν ξερω ποιος ειπε οτι το wii ειναι ακριβο και αν χρηζει ψυχιατρικης βοηθειας αυτο που ξερω ειναι οτι μολις βγηκε η 1.80 update του PS3 πουλησα στο καπακι το hdmi-upscaling dvd μου 150 ευρα .

Ναι σου λεω "τζαμπα"το πηρα το PS3 .:biglaugh:
 
Κανει αξιοπρεπες upscaling? (Ρωταω διοτι ξερω οτι δεν εχει scaler chip και τα αναλαμβανει ολα το RSX)
 
Ότι και να κάνει η MS την πάτησε για τα καλά με το HD-DVD.

(H)ad 2 (D)ie - DVD maybe??????
 
Κανει μια χαρα upscaling κανει αν ειναι να γλυτωσεις λεφτα. :D

Που να ερθει και καμμια αναβαθμιση με pvr δυνατοτητες (τα κανει κατι τετοια η sony οχι σαν κατι αλλες που οτι πηρατε πηρατε :D ) πουλαω το recorder μου με σκληρο στα 300 .

Βρεχει λεφτα με το PS3 λεω, ναι "τζαμπα" το πηρα. :D
 
αμάν ναι ρε ξέχασα ότι το ps3 θέλει συνέχεια αναβάθμιση firmware σαν το αποτυχημένο psp...μυαλό ορισμένες εταιρίες δεν βάζουν με τίποτα...
 
Wally είπε:
Tις κονσολες δεν τις παντρευεσαι...καθε τρια-τεσσερα χρονακια πρεπει να βγαινει καινουργια
Σε αυτή ακριβώς την νοοτροπία πατάνε οι εταιρίες και σ(μ)ας ξεσκίζουν. :mad:
 
που μπαζει ο συλλογισμος μου κατ εσε ρε doc?
 
Wally είπε:
που μπαζει ο συλλογισμος μου κατ εσε ρε doc?
Όταν κάποιο hardware ΔΕΝ έχει "στραγγιχτεί", ποιός ο λόγος να κυκλοφορεί καινούριο, ειδικά αν δεν είναι πλήρως backwards compatible;

Δεν είπα να γίνουμε Nintendo που δεν θα άλλαζε το NES μέχρι σήμερα αν δεν την είχε ζορίσει άσχημα το Genesis/Megadrive, αλλά η "αγαπητή" σου M$ σκότωσε υπερβολικά βιαστικά το XBox. IMHO πάντα...

Άρα το να ακούω από αγοραστή και όχι από τον CEO της εταιρίας ότι πρέπει να βγαίνει νέα κονσόλα κάθε 3 χρόνια (και να σκάμε και 500ρικα, αν ήταν για 200 μπορεί και να μην με πολυένοιαζε...) κάπου με χαλάει.

Fashion victims or what; Και αν δεν "χορεύεις" έτσι στον σκοπό που σου παίζει το marketing και το λογιστήριο της κάθε πολυεθνικής, τι ακριβώς κάνεις;
 
6-4-2006a.jpg


Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά το όνομα

samina.jpg
 
Έλεος ρε shock, μου στραμπούληξες τα μάτια.

Γέροι άνθρωποι είμαστε...
 
Πίσω
Μπλουζα