Kανένας άλλος καλός ; [PS3 launch]

Maddog είπε:
Distributed computing project, το οποίο ασχολείται με "δίπλωμα" (folding) πρωτεινικών μορίων. Υποτίθεται ότι από την μελέτη αυτή μπορεί τελικά να ανακαλυφθούν νέα φάρμακα ή να γίνει καλύτερα κατανοητός ο τρόπος λειτουργίας του οργανισμού.

Thanks Doc!

Ακούγεται ενδιαφέρον, θα το ψάξω περισσότερο!!!!!!!
 
Folding results

*30,915 PS3 CPUs as responsible for 492 TFLOPS of processing.

*162,197 PCs manage some 154 TFLOPS of calculations.

Consoles FTW!! :D
 
Καλες γιορτες να εχουμε.

 


DSC02897.jpg
 
Καλοριζικο και Καλοπαιχτο!! (δεν θα σου κανει και πολυ εντυπωση βεβαια αφου εχεις NextGen απο περσι :D )

ps. Ο στολισμος μου αρεσει χαχαχα :p
 
500Gb σκληρος,Κillzone,καμερα ,δυο κοντρολια και καποια ευρω φτωχοτερος,να'σαι καλα Γιαννη!
 
Να πω κατι πρωτοτυπο? Τετοια βλεπω και με πιανει ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ NEXTGEN!!!!

ο αλλος εβαλε και τα γκι για να μου διαλυσει τη ψυχολογια....χαχαχαχαχαχα
 
Καλορίζικο! :thumbup:

Αυτά είναι!!! Ομορφιές!

Είχε ουρά απ'έξω το μαγαζί; :fafoutis:
 
Ουτε ουρες ουτε τιποτα,το πρωτο πακετο που εφυγε.


Ουτε προπαραγγελειες ουτε αγχος ουτε τιποτα.
:supergrin:
 
Aardvark είπε:
Ουτε ουρες ουτε τιποτα,το πρωτο πακετο που εφυγε.
Ουτε προπαραγγελειες ουτε αγχος ουτε τιποτα.
:supergrin:
Aυτα ειναι! :thumbup: Καλοπαικτο!Δεν μας λες??ετσι φτηνα με μια φωτο θα την βγαλεις????Unboxing δεν παιζει?????:what:
 
Καλοριζικο και καλοπαιχτο!!!! :thumbup:

Αντε ο πρωτος το πηρε....ο επομενος τωρα! :D
 
angel_grig είπε:
Aυτα ειναι! :thumbup: Καλοπαικτο!Δεν μας λες??ετσι φτηνα με μια φωτο θα την βγαλεις????Unboxing δεν παιζει?????:what:
Unboxing θα γινει το ΣΚ που θα ελευθερωθω,ξερεις τι εγκρατεια θελει απο μερους μου. :supergrin:




stayros είπε:
Καλοριζικο και καλοπαιχτο!!!! :thumbup:


Αντε ο πρωτος το πηρε....ο επομενος τωρα! :D
Kανας αλλο καλος που λεει και ο τιτλος. :D


 
Θα αντεξεις μεχρι το ΣΚ?
 
Πιστευω ναι lol,ισως κανω σημερα το πρωτο unboxing και αυριο τα σεταρισματα ,updates και τα λοιπα.
 
stayros είπε:
Αντε ο πρωτος το πηρε....ο επομενος τωρα! :D
Ο επόμενος θα πάρει το slim :D :fafoutis:

Καλόπαιχτο παιδγιά! Νομίζω ότι πλέον είναι καιρός να ανοιχτεί υποκατηγορία με τίτλο Playstation 4, για να μαθαίνουμε για τα bugs του νεου συστήματος....εεεε για να μας λέει τις απόψεις του για το νεο κονσόλι, φωτόζ, παιχνίδια, προσφορές, δωρα κλπ κλπ.
 
Ωραιος 2 ως τωρα,με γειες.


Να χουμε και καποιον να ρωταμε τι παιζεται με τα log in και τα λοιπα,με τον ιδιο λογαριασμο του PS3 θα μπαινουμε αραγε και οχι τιποτα αλλο,7 χρονια τωρα εχω ξεχασει το pass μου.
 
Να σαι καλα, επισης.Αν σου πω οτι το ιδιο προβλημα εχω...Ειχα σωσμενο τον κωδικο στο ps3 και απλα παταγα log in.Αντε τωρα να το θυμηθω...Μονο με καινουριο λογαριασμο εχουμε 14 μερες δωρεαν psn plus?
 
Δεν το ξερω αυτο για το PSN plus θα πρεπει να το κοιταξω.


Αν και για 14 μερες μονο κομματια να γινει,ισα για να παρουμε μια γευση να θελουμε και αλλο,η Μ$ με το 360 θυμαμαι εδινε ενα μηνα με την αγορα κονσολας.
 
Αντε χωστε τα στην τηλεοραση και πειτε εντυπωσεις!
 
Αυτα ειναι!! Αντε καλοπαιχτα!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα