Knight Rider The Movie

Δεν ντρέπεστε ρε, έτσι φέρονται στον ήρωα των παιδικών μας χρόνων;:biglaugh:

(αν και ο ήρωας ήταν ο ΚΙΤΤ)

Ευτυχώς που φροντίζουν κάποιες να του σηκώνουν το ηθικό.

[yt]wn3-O17f4tg[/yt]
 
Ω ρε φιλε και μονο που ακουω την μουσικη τρελαινομαι. :icon_cry:
 
Και εγώ!!!! :D

11165949kb7.jpg
 
To καλο με την επανοδο της σειρας ειναι οτι θυμηθηκαν τον original "knight rider" και τα καναλια .

Καθε μερα στις 4 το απογευμα εκτος σαββατου και κυριακης.

Ηell yeah

Που;

Στο ΜΒC action στις 7west ελευθερα παρακαλω.

Ακομα να βαλετε δορυφορικη. :D
 
maxouli είπε:
Δεν ντρέπεστε ρε, έτσι φέρονται στον ήρωα των παιδικών μας χρόνων;:biglaugh:(αν και ο ήρωας ήταν ο ΚΙΤΤ)

Ευτυχώς που φροντίζουν κάποιες να του σηκώνουν το ηθικό.

[yt]wn3-O17f4tg[/yt]

Πω,πω,πραγματικά,ανατριχίλα με πιάνει με το που ακούω τη μουσική....!!!

Όσο για το βίντεο αυτό,δύο πράγματα έχω να πω:

-Ο David Hasselhoff μου είναι πραγματικά εξαιρετικά συμπαθής,θα έλεγα πολύ περισσότερο τώρα πλέον,απ' ότι παλιά...

-Η κοπελιά αυτή αποδεικνύει με τον καλύτερο τρόπο ότι και κορμί........σύγχρονου μοντέλου να μην έχει μια γυναίκα,αρκεί τελικά πάνω απ' όλα να ξέρει να το κουνάει στον ρυθμό της μουσικής...
 
καλησπερα!!

τι εγινε βρε παιδια και δεν το πηρα χαμπαρι τοοοοσοοοοο καιρο??

ταινια knight rider????

ωραιαααα!!!

αλλα κατι με χαλαει(με τον κιτ)

δεν ξερω αν αυτη η μοντερνα εκδοχη του θα μου κανει να ξεχασω τον original kitt

ελπιζω επισης να ανταποκριθει στις απαιτησεις του ρολου και ο νεος ηθοποιος

που θα υποδηθει το μαικλ ναιτ

για να δουμε!!
 
Και ταινία θα γυριστεί mdelon12 -με τον Hasselhoff αυτή ευτυχώς- αλλά και νέα σειρά με τον νέο αυτό ηθοποιό....
 
Και μια διαπιστωση που εκανα τωρα τελευταια μιας και ξαναθυμηθηκα τα original επεισοδια απο την δορυφορικη.

Μην διαβασεις λεει κακα πραγματα για την original σειρα. :D

Spoiler παιδικων dreams

""Θελει γερα νευρα για να τα ξαναδεις ,σεναριο απλοικο,εφε της πλακας,να φαινεται ο stundman ,και αλλα ,δηλ. αν εξαιρεσεις κανα 2 επεισοδια κορυφαια με kitt vs goliath vs karr,""

H σειρα την θελει την ανανεωση.

Θα μου πεις "ντααα μεγαλη ανακαλυψη" αλλα ......
 
AARDVARK είπε:
Και μια διαπιστωση που εκανα τωρα τελευταια μιας και ξαναθυμηθηκα τα original επεισοδια απο την δορυφορικη.
Μην διαβασεις λεει κακα πραγματα για την original σειρα. :D

Spoiler παιδικων dreams

""Θελει γερα νευρα για να τα ξαναδεις ,σεναριο απλοικο,εφε της πλακας,να φαινεται ο stundman ,και αλλα ,δηλ. αν εξαιρεσεις κανα 2 επεισοδια κορυφαια με kitt vs goliath vs karr,""

H σειρα την θελει την ανανεωση.

Θα μου πεις "ντααα μεγαλη ανακαλυψη" αλλα ......
Εχω πάρει την πρώτη σεζόν από το play.com κανένα χρόνο τώρα.

Το γέλιο που έχω ρίξει δεν λέγεται. Για παράδειγμα:

Κάποιος προσπαθεί να ανοίξει τον ΚΙΤΤ και φυσικά δεν μπορεί. Απ' τα νεύρα του βαράει μια μπουνιά στην πόρτα και κάνει βαθούλωμα.

Στο κυνητητό ΚΙΤΤ και KARR κάποια στιγμή ο KARR εμφανίζεται τρακαρισμένος. Μετά από λίγο όλα οκ. (πρέπει να είχαν ένα φαναρτζίδικο μόνο για τους ΚΙΤΤδες)

Κάποια στιγμή και αφού σπάσανε μερικά αυτοκίνητα, στα άλματα του ΚΙΤΤ έβαλαν ένα πλαστικό αυτοκίνητο κούφιο που έβλεπες τα πάντα μέσα.

Ο stundman με την περούκα που κοίταγε αλλού για να μην πολυφαίνεται.

Ο ΚΙΤΤ με στρογγυλό τιμόνι, δευτερόλεπτα μετά το space τιμόνι. (μετά από λίγα επεισόδια, ο David έμαθε να οδηγάει και με το κομμένο)

Το καλύτερο το κράτησα για το τέλος. Στα πρώτα επεισόδια οταν ο ΚΙΤΤ πάει μόνος του, φαίνεται καθαρά ένας οδηγός που φοράει ένα κάλυμα καθίσματος.

Αν δεν βαριέμαι αύριο, θα βάλω screenshots.
 
Αμ κατι φοβερα 5λεπτα με κατι ασχετους συμπρωταγωνιστες που μονο με fast forward βλεπονται. :D
 
maxouli είπε:
Στα πρώτα επεισόδια οταν ο ΚΙΤΤ πάει μόνος του, φαίνεται καθαρά ένας οδηγός που φοράει ένα κάλυμα καθίσματος. Αν δεν βαριέμαι αύριο, θα βάλω screenshots.
Ειδικά αυτό θέλω να το δω!
 
Το κάθισμα έβγαλε χέρια.

bscap0000lw5.jpg


Τι να πείς εδώ.

bscap0001ix3.jpg


Εδώ το κάθισμα έχει βάθος.

bscap0003om9.jpg


Ο κούκλος μας.

bscap0002ou4.jpg
 
πω!!πω!! γα...ες φωτογραφιες!!

γιαυτο και ετσι μας αρεσει!!!

ρετρο και παλι ρετρο!!!
 
Ο maxouli βέβαια,όπως καταλαβαίνετε,μόλις έβαλε "υποψηφιότητα" για ban,λόγω απόπειρας εξευτελισμού ενός παιδικού μας ήρωα....!!! :D

Αλλά τον Michael Knight δεν τον ακουμπάει τίποτα ρεεεεεεεέ...!!!! :biglaugh:
 
Την δεκαετία του 80 ,υπήρχαν κάποια φωτάκια τα οποία τα έβαζες πίσω από τη μάσκα του αυτοκινήτου σου, για να θυμίζει το αυτοκίνητο σου ΚΙΤΤ (μάλλον Kitsch καλύτερα!). Τα είχα δεί όταν ήμουνα μικρός σε κάτι Datsun 720(αγροτικά)!
 
Παρόμοιες σκηνές είδα στα επισόδεια του Μαγκάιβερ . Η διπλούρα του ήταν για τα μπάζα !
 
...

To sigekrimeno autokinito to opio einai o neos KITT einai to SHELBY GT 500KR..

Anafero pos to sigekrimeno autokiniro einai 630 IPPON kai den einai dioloi argo kai einai kai pisokinito.

Episis einai to 2o ever 500KR to opio exi kataskeuasti..

Pio itan to proto?

8imase to teleuteo asimi autokinito pou pire o Nicolas Cage sto gone in 60 sec kai elege ELEANOR?

Auto itane to 1o

Kai epitelous...den eimaste sto 1982 alla sto 2008..

Alloste h tainia KNIGHT RIDER pou einai gia ton cinema 8a vgei to 2010...

Prosopika to autokinito mou aresi...kai 8a to protimousa apo to Pontiac Trans'am tou 82 me tous 230 ippous...
 
KITT είπε:
Kai epitelous...den eimaste sto 1982 alla sto 2008..
Η "ταμπέλα" έγραφε retromaniax.gr,σε περίπτωση που δεν το πρόσεξες....

KITT είπε:
Prosopika to autokinito mou aresi...kai 8a to protimousa apo to Pontiac Trans'am tou 82 me tous 230 ippous...
Mάλιστα...

Ξαναλέω λοιπόν κι εγώ,εδώ δεν είμαστε ούτε το 4troxoi.gr,ούτε το automoto.gr,ούτε κι εγώ δε ξέρω τι άλλο,άρα μάλλον,αν όχι για όλους,για τους περισσότερους εδώ μέσα δε μετράνε τόσο τα αλόγατα φίλε μου,όσο άλλα πράγματα,όπως η Trans'am αυτή καθ' αυτή και το τι σημαίνει για τον καθένα....
 
Den katalaves ti i8ela na po profanos gia auto 8a dieukriniso...

To oti to Trans am einai status kai symbol simfono vevea mias kai oloi to agapisame (edo mou tin eipane stin doulia pou to exo san metaliko montelo...nai kai pai pera-do8e to fotaki)..apla apantisa se parapano post gia to pio 8eorite san kalitero amaksi..thats all:)
 
Πίσω
Μπλουζα