Knight Rider The Movie

Εγώ πάντος θα προτιμούσα να έβαζαν αυτό το αυτοκίνητο για KITT ,αλλά και πάλι είναι προσωπική άποψης.





 
Πάρτε και αυτές τις εικόνες.









 
Αυτο το αμαξι θα το χαρεις σε αλλη ταινια ονοματι "iron man" μιας και θα ειναι το αμαξι του "Τονυ Σταρκ".

Εισαι τυχερος. :D
 
Εεεεεμμμμμ...πολύ ωραίο, δε λέω, αλλά δεν είναι muscle car...

camaro.jpg


d4b3c53d-bbba-43f5-8fc8-e8a7c6499b4e_ms.jpeg


fordmustang.jpg


windowslivewriterwhy1965-1470fgt500-quarter4.jpg


06.gt.20_(400x300).jpg


2007_chevy_camaro_concept-front_left_corner.jpg


shelby-mustang.jpg


ford-gt.jpg
 
Να και μια εικόνα του audi r8 KITT.

 
AARDVARK είπε:
Αυτο το αμαξι θα το χαρεις σε αλλη ταινια ονοματι "iron man" μιας και θα ειναι το αμαξι του "Τονυ Σταρκ".Εισαι τυχερος. :D
Φυσικά, ο Τόνυς Στάρκ είναι και δισεκατομυριούχος, ενώ το ίδρυμα του KITT έχει κομένo budget. Ξέρετε τι λαμογιές γίνονται με τις προμήθειες.:biglaugh:
 
Εντάξυ απλά μιλάμε για τον νο.1 λόγο για να αδείασει η γειτονια απο τα παιδάκια. Τρέχαμε όλοι να δούμε "Ιππότη της Ασφάλτου" και μετά ξανά έξω για μπάλα. Μια απο τις τρείς καλύτερες σειρές της δεκαετίας του 80.

Η καινούρια φαίνεται αρκετά ενδιαφέρων, αλλα περιμένω να δώ τον θεό Χάσσελχοφ. Πάντως ο αντικαταστάτης του δεν είναι και άσχημος. Προσωπικά τον περίμενα πιο φλώρο.
 
Τι έγινε ρε παιδιά, μόνο εγώ είδα τον καινούριο ΨITT;

Οσο ωραίο ήταν, άλλο τόσο πατάτα ήταν. Πως γίνεται αυτό, ενώ έχει πολλές όμορφες εκπλήξεις και τεχνολογίες, δεν λείπουν οι αμερικανιές με την κακή έννοια. Πχ. (θα το πώ χωρίς spoiler), ενώ κυνηγάνε οι κακοί τους καλούς, αυτοί κάθονται έξω από τον Val KITTlmer και χαιρετιούνται και συζητάνε. Ε όχι, αυτά έχουν σταματήσει εδώ και 15 χρόνια στα σήριαλ. Και πολλές άλλες βλακείες.

Η τελευταία σκηνή όμως είναι συγκλονιστική, για κάποιον που έβλεπε το παλιό σήριαλ. Εμφανίζεται ο φοβερός ... Η συνέχεια επί της TFT.

Υπότιτλοι Eλληνικοί υπάρχουν στο subs4u
 
Kαι εγω δε το εχω δει ακομα μιας και ειναι παντου σε hd ,αλλα συντομα.

Απο ακροαματικοτητες δεν τα πηγε και ασχημα και ναι στην τελευταια σκηνη εμφανιζεται ο ....:stfu: :headbang:
 
Οχι δεν έψαξες καλά υπάρχει από (LoL) και είναι divx σε μέγεθος cd. Εμένα μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση η αρχική λεσβιακή σκηνή ! Και το ομοφυλοφιλικό σχόλιο για τον Mike. Τοση απελευθέρωση ακόμα και στην πουριτανική Αμερική;

Σε έλλειψη των Heroes βλέπεται..... Κρίμα γιατί περίμενα περισσότερα που ίσως έρθουν στα επόμενα επισόδια.
 
Yeap την πετυχα εχτες την lol εκδοση ,ηταν αργα ομως και την αφησα για σημερα,περιμενω τα καλυτερα.

Για να δουμε τι θα δουμε.:rolleyes:
 
Για να δεις HD θελεις εργαλειο και εγω δεν το εχω .

Τουλαχιστον την Divx εκδοση θα την δω στην TV μεσω Ps3 οπως πρεπει και ουχι σε μονιτορ. :D
 
Yπερβάλλεις λίγο ρε συ AARDVARK....

Ένας οποιοσδήποτε C2D και AMD X2,παίζει HD άνετα,σε συνδυασμό με μια 8xxx/HD38xx κάρτα γραφικών.Το κόστος για τα παραπάνω είναι πλέον σχεδόν αστείο,ειδικά αν μιλάμε για (καλο)μτχ....
 
Ρε παιδια τι γινετε τελικα με την σειρα θα βγει ποτε ή μοναχα μια ταινία ηταν ;
 
Σύμφωνα με το επίσημο site του NBC η σειρά είναι προγραμματισμένη για το επόμενο φθινόπωρο.

Τώρα αν αυτό όντως ισχύει είναι λίγο αδύνατο να το ξέρει κανείς καθώς το NBC παίζει να διακόψει και άλλες σειρές όπως η Bionic Woman.
 
Συγνωμη παρανόηση , εννοούσα αυτό το Φθινόπωρο :)
 
Πίσω
Μπλουζα