Lara is back

Α .... και όλη αυτή η χαρά που κάνετε είναι που θα παίξετε upscaled απο 480i την Lara; :tease: :tease:
 
Καλως τα παιδια και μας λειψατε.:biglaugh:

Ολη η χαρα ειναι που παιζουμε tomb raider τελευταιο τιτλο και καποιοι αλλοι περιμενουν και περιμενουν.

Το upscaled ειναι bonus. :D

Wally είπε:
Ατιμη κενωνια :D ....ο Αardvark θα παιζει τη Lara σε 480i upscaled στα 720p με εξαιρετικο στερεοφωνικο ηχο ενω εγω ο δυσμοιρος σε native 720p,DolbyDigital,με Online content...αδικη ζωη...μου φερθηκες σκληρα! :biglaugh:
Μου ειχες και στο χωριο σου native και dolby digital που μου επαιζες "κολιτσινα" με το φαναρακι.

:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
dolby digital???

Aπο το Μαρτη του 2002... ;)
 
Nαι βρε πλακα κανω. :D

"Πρεφα" επαιζες.:biglaugh:
 
Και το πρωτο review απο το Eurogamer - 9αρι!

Αρα η ιδεα να ξεθαψουν το TR1 (11 χρονων φετος :D ) και να το βαλουν στη μηχανη γραφικων του Legends (και με το control schema του επισης) αποδεικτηκε ΦΟΒΕΡΗ!!
 
Αντε καιρος ηταν καλιο αργα παρα ποτε ,εφτασε και του 360 η ωρα.

Aν και στα γραφικα το ψιλοθαβει ,παλι καλα να λεμε που δεν ειναι 640p. :D

To θετικο ειναι οτι την εκδοση του PS2 την παρατησα επειδη το πολυ ψαξιμο το βαρεθηκα οποτε η 360 εκδοση με "καπως" καλυτερα γραφικα ερχεται πανω στη ωρα. :cool:
 
Mα και το Legend το ξεζουμισες!!!

Που βρηκες τοσα achievements εκει μεσα...(και υπομονη να το τελειωσεις τουλαχιστον κανα 3αρι φορες :D )
 
Φιλε το legend ηταν κορυφη καμμια σχεση με το anniversary ,το legend το τελειωσα και στο ps2 και μετα το ξανευχαριστηθηκα και στο "καφεκουτι" μιας και το linear gameplay και τα updated γραφικα αξιζαν τον κοπο.

Μια φορα το επαιξα. :eviltongue:
 
Anevike, epitelous kai sto "Live" oi 3-4 protes pistes tou paixnidiiou .

Ante kairo itan na to haroun kai autoi. :D

Kai gia osous to psaxnoun kai den to vriskoun einai giati o titlos tou einai "Legend" kai oxi "Anniversary". :confused:

EDIT: Kai kati pou pareleipsa na anafero einai oti ta "epeisodia" sou zitane 3Gb xoro tin fora opote opoios den exei ton 120 Gb skliro i "elite" atixise.

A kai thelei kai 15 euro tin pista.:biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα