LEGO

stayros είπε:
Μπραβο σας ρε μαγκες...σας παραδεχομαι!!!!! :thumbup:
Μπραβο τους...και για τη σταση τους ως μουσειο γιατο δικο μας θεμα...

Ασχετο, γελασα με το "λεει ο Μάϊκολ Τέρνερ" γιατι θυμηθηκα το Μάϊκολ Νάιτ(Ιπποτης της ασφαλτου) αλλα ειδα οτι οντως τον λενε Μάϊκολ τον ανθρωπο :D λέει αστειευόμενος ο Μάϊκολ Τέρνερ...
 
Πλάκα κάνεις! :D

Πόσο cool μπορεί να είναι να πας για μπάνιο και να φεύγεις με σακκούλες Lego! :flower:
 
Αν πας να κανεις μπανιο εκει θα φυγεις με κρυοπαγηματα, οχι με Lego!
 
Τι βρήκες βρε Νέμο! :)

Ζωγράφισες πάλι λέμε! :flower:

Απίστευτη εκτέλεση!.....
 
Οταν μια δουλεια ειναι ομορφη,με λεπτομερειες,ομορφα στημενη και με μερακι οφειλω να την αναγνωριζω!!! :)

Ασχετα αν δεν ασχολουμαι με το αντικειμενο.... :D :p

LEGO CITY

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Υπαρχουν και καλα νεα... :)

Μπορει πολυ ευκολα να γινει δικη σας!!!! ;)
 
Πολυ "ζωντανη" πολη και σε τιμη χωμα... :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
stayros είπε:
Υπαρχουν και καλα νεα... :)
Μπορει πολυ ευκολα να γινει δικη σας!!!! ;)
Έχεις βαλθεί να μοιράζεις εγκεφαλικά :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: Αυτό το "πολύ εύκολα" μ' άρεσε....Πέρα απο την τιμή, έπαθα πλάκα κ με τα κτήρια. Μιλάμε για πολύ λεπτομέρεια.
 
Εντυπωσιακή η πόλη ( αν και πάντα ήμουν οπαδός του αντίπαλου δέους)... ;)
 
Ajax87 είπε:
Πολυ "ζωντανη" πολη και σε τιμη χωμα... :p
Πιο χωμα δεν γινεται.... :p

and1 είπε:
....Πέρα απο την τιμή, έπαθα πλάκα κ με τα κτήρια. Μιλάμε για πολύ λεπτομέρεια.
Ο τυπος εχει ριξει πολυ δουλεια και πιθανον πολλα ξενυχτια για να βγαλει κατι τετοιο!!! :worship:

RIO είπε:
Εντυπωσιακή η πόλη ( αν και πάντα ήμουν οπαδός του αντίπαλου δέους)... ;)
Γουστα Η' μαλλον συμπαθειες ειναι αυτες,Βασιλη! ;)
 
Φανταστικη πολη πραγματικα και χαρα σαυτον που θα την αγορασει.Τα Lego ηταν η μεγαλη μου καψουρα γιατι πολυ απλα δεν ειχα lego οπως ειχα Playmobil και γιατι δεν μπορουσα να βρω εδω που μενω αλλα και γιατι ηταν πιο ακριβα απο τα playmobil την στιγμη που ακομα και στο χωριο μου μπορουσαμε να βρουμε παμφθηνα playmobil Lyra αυτα που ηταν μια φιγουρα μεσα στο κουτακι.Τελικα σε ενα διαγωνισμο που διοργανωνε το μικυ μαους ειχα κερδισει ενα πειρατικο νησι Lego και πραγματικα το ειχα σαν το πολυτιμοτερο πραγμα του κοσμου.Αν με περισευαν τα φραγμα αυτη την πολη της φωτογραφιας την αγοραζα οχι σημερα η αυριο αλλα χθες.
 
Άκουσα τη φράση μπορεί αυτή η πόλη να γίνει δική σας για εξήγησε μας τον τρόπο θα πουλήσουμε κανένα νεφρό :p
 
Ardohoth είπε:
Άκουσα τη φράση μπορεί αυτή η πόλη να γίνει δική σας για εξήγησε μας τον τρόπο θα πουλήσουμε κανένα νεφρό :p
Τα παιδια που με ξερουν, γνωριζουν οτι ασφαλως εκανα πλακα με την φραση αυτη! :)

Για αυτο αλλωστε γραφτηκε πανω στο link ωστε να παραπεμπει στην πηγη των φωτογραφιων

και αυτοματα και στην τιμη της....ωπου εκει θα φαινοταν οτι κανω χαβαλε!!!!! :)

Ελπιζω να σε καλυψα,φιλε μου! :)
 
Αφιερωμενο σε ολα τα καρντασια του φορουμ!!! ;)

Απο την ομωνυμη σελιδα του καταστηματος στο facebook....

attachment.php
 
Πανέμορφη!!!

Βέβαια, Καρυάτιδες δεν έχει, αλλά μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας! :flower:
 
Πίσω
Μπλουζα