Let's Play :). Αν ήμουν... Θα ήμουν...

Ειτε γενικως, ειτε ειδικως, ισχυει η προηγουμενη απαντηση μου. Δεν αλλαζει τιποτα.
Οσον αφορα την πολιτικη ορθοτητα, ουτε εχω, ουτε θελω να εχω καμια σχεση μαζι της.
Μαζί σου ως προς την κορεκτίλα. (Αλλά να χουμε και λίγο σχέση με black χιούμορ…)

Τέλος πάντων, αν επέλεγα θα ήθελα να ήμουν και πάλι γυναίκα.
Αν ήσουν ρετρό τηλεπαιχνίδι;
 
@Mygdala @Bambinella Ξέρετε πόσες φορές με έχουν μπερδέψει για γυναίκα λόγω άβαταρ και μου είχαν στείλει και προσωπικό μήνυμα! Πάντα δίνω την κλασική απάντηση: Χαίρω πολύ με λένε Βαγγέλη! :icon_lol:

Anyway.. Θα βρείτε πολλά μέλη στο φόρουμ μας που έχουν στο άβαταρ τους φωτογραφία της αγαπημένης τους ηθοποιού και είναι άντρες. Θα έλεγα ότι ήμαστε παθιασμένοι και μας στοιχειώνει η μορφή της ηθοποιού που έχουμε για άβαταρ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τελευταία επεξεργασία:
@Mygdala @Bambinella Ξέρετε πόσες φορές με έχουν μπερδέψει για γυναίκα λόγω άβαταρ και μου είχαν στείλει και προσωπικάλο μήνυμα! Πάντα δίνω την κλασική απάντηση: Χαίρω πολύ με λένε Βαγγέλη! :icon_lol:

Anyway.. Θα βρείτε πολλά μέλη στο φόρουμ μας που έχουν στο άβαταρ τους φωτογραφία της αγαπημένης τους ηθοποιού και είναι άντρες. Θα έλεγα ότι ήμαστε παθιασμένοι και μας στοιχειώνει η μορφή της ηθοποιού που έχουμε για άβαταρ.
Μια χαρά, κανένα πρόβλημα. Τα μηνύματα τα κράτησες στη ρετρο συλλογή; Χα,χα Προσωπικά σε πείραζα…είχα ήδη καταλάβει από ουσιαστικότερες αναρτήσεις σου ότι είσαι αγόγι (λολ)
 
Μια χαρά, κανένα πρόβλημα. Τα μηνύματα τα κράτησες στη ρετρο συλλογή; Χα,χα Προσωπικά σε πείραζα…είχα ήδη καταλάβει από ουσιαστικότερες αναρτήσεις σου ότι είσαι αγόγι (λολ)
Επί της ευκαιρίας, χάρηκα κ εγώ..Βρασίδας! Χαχαχα Μωρέ λες να με μπερδέψουν για κουζίνα;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Terminator (Arnold Schwarzenegger)

Hasta la vista baby

Και δεν συμμαζεύεται...

Αν ήσουν μπαλάντα;
 
Το δωμάτιο μου (κέντρο διερχομένων :biglaugh:) στα 80s. Εναλλακτικά θα ήθελα να ήμουν αυτό ! :wacko:

Αν ήσουν αγαπημένη ανάμνηση των παιδικών σου χρόνων;
Φθηνό μωρέ το Hercules…το νου σου γιατί μόλις πατάς στο λινκ εμφανίζει ad gov.gr (lol) μη φορολογηθούν και τα όνειρα στο τελος
 
Τελευταία επεξεργασία:
Το δωμάτιο μου (κέντρο διερχομένων :biglaugh:) στα 80s. Εναλλακτικά θα ήθελα να ήμουν αυτό ! :wacko:

Αν ήσουν αγαπημένη ανάμνηση των παιδικών σου χρόνων;
Να χορεύουμε στο δρόμο όλη η τσακαλοπαρέα (ήτοι 15 άτομα) μαζί καλοκαίρι στη Χαλκιδική το Big in Japan και άλλες 80ς επιτυχίες
Αν ήσουν αγαπημένος παλιός ραδιοφωνικός σταθμός;
 
Planet που το άκουγα το 1995 τα βράδια την εποχή των πανελλαδικών εξετάσεων, και συγκεκριμένα την εκπομπή "με ανοιχτά παράθυρα" της Νανάς Τσόγκα . Αν ήσουν κρατικό κανάλι δεκαετίας 80;
 
Planet που το άκουγα το 1995 τα βράδια την εποχή των πανελλαδικών εξετάσεων, και συγκεκριμένα την εκπομπή "με ανοιχτά παράθυρα" της Νανάς Τσόγκα . Αν ήσουν κρατικό κανάλι δεκαετίας 80;
Planet που το άκουγα το 1995 τα βράδια την εποχή των πανελλαδικών εξετάσεων, και συγκεκριμένα την εκπομπή "με ανοιχτά παράθυρα" της Νανάς Τσόγκα . Αν ήσουν κρατικό κανάλι δεκαετίας 80;
IMG_6343.jpeg
Αυτό το κανάλι είναι η πρώτη νηπιακή εικόνα που έχω..
Αν ήσουν φωτιστικό; Τί είδους θα ήσουν; (Μην πείτε πετρέλαιο, χα!)
 
Γόβα στιλέτο

Αν ησουν τραγουδι της Αλκηστις Πρωτοψάλτη;
 
Το κραγιόν.

Αν ήσουν ένα από αυτά τα φορέματα;
_d303f6e0348f5f98cd5e7a8021cc8d35.jpeg
_34254c6e21d6b39ff4ed3c886f8ed8e0.jpeg
_7360456286fa886adca942fea7333125.jpeg
 
Πίσω
Μπλουζα