Let's Play! Πρότεινε...

δειτε ξανα,σε μενα απαντατε,εχετε τσιμπησει το δικο μου ποστ και το γραψατε
 
δειτε ξανα,σε μενα απαντατε,εχετε τσιμπησει το δικο μου ποστ και το γραψατε

Δεν πήγαινε η απάντηση ειδικά σε σένα φίλε Λεωνίδα αλλά γενικά σε όλους. Ενημέρωση προς όλους μας έκανε η Bambinella και το ξεκαθάρισε αυτό. Άλλωστε γιατί να πει κάτι τέτοιο μιας και δεν έχει κανείς κάτι προσωπικό μαζί σου και τόσο καιρό όλα είναι μια χαρά.

Αν θέλετε μπορούμε να το κάνουμε πιο χαλαρό χωρίς κανόνες δηλαδή έτσι απλά να προτείνει ο ένας στον άλλον κάτι. Κανένα πρόβλημα ότι θέλετε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν πήγαινε η απάντηση ειδικά σε σένα φίλε Λεωνίδα αλλά γενικά σε όλους. Ενημέρωση προς όλους μας έκανε η Bambinella και το ξεκαθάρισε αυτό. Άλλωστε γιατί να πει κάτι τέτοιο μιας και δεν έχει κανείς κάτι προσωπικό μαζί σου τόσο καιρό και όλα είναι μια χαρά.

Αν θέλετε μπορούμε να το κάνουμε πιο χαλαρό χωρίς κανόνες δηλαδή να προτείνει στον άλλον κάτι έτσι απλά για να μην υπάρχει κανένα θέμα. Κανένα πρόβλημα ότι θέλετε.
επειδη ειμαι γιος στρατιωτικου και τα λεω τσεκουρατα,το ειδα δεκα φορες και δεν το δεχομαι
αλλα επειδη η καρδια μου ειναι πιο μεγαλη και απο την πελοπονησο θα το ξεχασω σαν να πηρα λωτο
 
@Λεωνιδας σουλης Εδραξα την ευκαιρια απο το χαριτωμενο σχολιο σου για να απαντησω σε ολους. Μελη που επαιξαν και μελη που θα παιξουν.
βασικα εχει μπερδεψομπουταστει αυτο το νημα...
Ξεκαθαριζω και παλι πως δεν υπηρχε προθεση παρατηρησης ειδικα σε εσενα. Και γιατι να υπηρχε αλλωστε;
Αφου ομως, εστω και αθελα μου, εγινα η αιτια να στεναχωρηθεις και να νιωσεις θιγμενος, τοτε σου ζητω ΣΥΓΓΝΩΜΗ και ελπιζω να την δεχτεις.

Το ακουσες φανταστικε τροχονομε; :D
 
@Λεωνιδας σουλης Εδραξα την ευκαιρια απο το χαριτωμενο σχολιο σου για να απαντησω σε ολους. Μελη που επαιξαν και μελη που θα παιξουν.

Ξεκαθαριζω και παλι πως δεν υπηρχε προθεση παρατηρησης ειδικα σε εσενα. Και γιατι να υπηρχε αλλωστε;
Αφου ομως, εστω και αθελα μου, εγινα η αιτια να στεναχωρηθεις και να νιωσεις θιγμενος, τοτε σου ζητω ΣΥΓΓΝΩΜΗ και ελπιζω να την δεχτεις.

Το ακουσες φανταστικε τροχονομε; :D
προφανως και θα την δεχτω ,δεν το συζητω
ειναι πολυ σημαντικο να ζητα κανεις συγνωμη και λεει ευχαριστω
ισως και εγω υπερεβαλα,με κατηγρουν συχνα για υπερβολη
απλα ειμαι αντρας με παθος
 
Παίζει ρόλο ο τρόπος που διατυπώνονται κάποια πράγματα και θα συμφωνήσω με τον κ. @Λεωνιδας σουλης
Παιχνίδι είναι και σαφώς έχει κανόνες. Ωστόσο δεν χρειάζεται τόση αυστηρότητα λες και θα λύσουμε το Μεσανατολικό. Ο καθένας εδώ συνεισφέρει το χρόνο και το μεράκι του με καλές προθέσεις. Άλλο η καθοδήγηση, η εποικοδομητική κριτική, η ενημέρωση κλπ. και άλλο η τάση επιβολής και παθητικής επιθετικότητας. Αν δεν πρόκειται για φόρουμ ουσιαστικά ενήλικων τα κουβαδάκια μας και σ άλλη παραλία. Ο ελεύθερος χρόνος είναι πολύτιμος για να αναλώνεται σε μικροπρέπειες. Αρκετά ζοφερή είναι η καθημερινότητα όλων μας, ας μείνει και μια βαλβίδα δημιουργικής εκτόνωσης.
 
Υστερα απο τις αλλεπαλληλες εξηγησεις που εδωσα, εαν κανεις εξακολουθει να μην καταλαβαινει και να ειναι τοσο μυγιαγγιχτος, τοτε αυτο μονο ωριμοτητα και ενηλικιωση δεν δειχνει.
 
Τελευταία επεξεργασία:
@Λεωνιδας σουλης @Mygdala @Bambinella Σας προτείνω να δείτε ξανά την γνωστή ελληνική ταινία με τους Φουρτουνακηδες και τους Βροντακηδες. Το παρακάτω βίντεο απο την συγκεκριμένη ταινία διακωμωδεί χιουμοριστικα την διαφορά που έχετε μεταξύ σας :


:biglaugh:

Χαμογελαστε και μην δώσετε άλλο συνέχεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Υστερα απο τις αλλεπαλληλες εξηγησεις που εδωσα, εαν κανεις εξακολουθει να μην καταλαβαινει και να ειναι τοσο μυγιαγγιχτος, τοτε αυτο μονο ωριμοτητα και ενηλικιωση δεν δειχνει.
απο μενα το θεμα εχει λυθει εντελεως και ασκαρδαμυκτι
το πολυ πολυ να σας βγαλω και τις 3 για φαγητο ενα βραδυ
 
@Λεωνιδας σουλης @Mygdala @Bambinella Σας προτείνω να δείτε ξανά την γνωστή ελληνική ταινία με τους Φουρτουνακιδες και τους Βροντακιδες. Το παρακάτω βίντεο απο την συγκεκριμένη ταινία διακωμωδεί χιουμοριστικα την διαφορά που έχετε μεταξύ σας :


:biglaugh:

Χαμογελαστε και μην δώσετε άλλο συνέχεια.
πολυ καλο,ειναι και ο νικολας εδω καλα να ειναι ο ανθρωπος,ταλενταρα
 
απο μενα το θεμα εχει λυθει εντελεως και ασκαρδαμυκτι
το πολυ πολυ να σας βγαλω και τις 3 για φαγητο ενα βραδυ

Παλικάρι ελπίζω μόνο να μην σε τρομάξει η φάτσα μου.. Βαγγέλη Σκανταλάκη με λένε εμένα... Μπου ααα χαχ χαχ!! (Όπως γελάει και ο Καλογήρου)

MV5BNWM0ZmZlODUtNjVhMi00YzViLTkzYmUtYzA1ZjUzNDlmN2FjXkEyXkFqcGdeQXVyNDE5MTU2MDE@._V1_.jpg


:biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:
απο μενα το θεμα εχει λυθει εντελεως και ασκαρδαμυκτι
το πολυ πολυ να σας βγαλω και τις 3 για φαγητο ενα βραδυ

Θα μπορούσα να έρθω καί εγώ σε αυτό το τραπέζι???
Αν η απάντηση είναι ναι , δημοσιεύω και μια φωτογραφία μου για να με γνωρίσετε!!!! ( Λίγο παλιά είναι ...) :)
 

Συνημμένα

  • IMG_20240623_163853.jpg
    IMG_20240623_163853.jpg
    72 KB · Προβολές: 1
Θα μπορούσα να έρθω καί εγώ σε αυτό το τραπέζι???
Αν η απάντηση είναι ναι , δημοσιεύω και μια φωτογραφία μου για να με γνωρίσετε!!!! ( Λίγο παλιά είναι ...) :)
ολοι οι καλοι χωρανε,μεσα
 
Πίσω
Μπλουζα