Let's Play :) Ρετρο-Θάρρος και Ρετρo-Αλήθεια!

Τι να δει ο Always..άργησε…πιο Θάρρος ή Αλήθεια απ αυτο δεν παίζει λολ
 
σιγα σιγα,δεν χρειαζεται βιασυνη
Λοιπόν; Θάρρος ή αλήθεια; (Στο τέλος θα μας βρίσουν..σου λέει επειδή εσείς έχετε όρεξη για σόου πρέπει να σας διαβάζουμε στο θρεντ; Μιλήστε πριβέ (Θεός φυλάξει!) Αν πάλι γουστάρουν σόου, μάλλον θα πρέπει να κόβουμε εισητήρια..λολ
Γεγονός πάντως είναι πως αν οι ατάκες δεν πέφτουν βροχή..ξενερώνει η φάση…
Α τουτ αλέρ..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Λοιπόν; Θάρρος ή αλήθεια; (Στο τέλος θα μας βρίσουν..σου λέει επειδή εσείς έχετε όρεξη για σόου πρέπει να σας διαβάζουμε στο θρεντ; Μιλήστε πριβέ (Θεός φυλάξει!) Αν πάλι γουστάρουν σόου, μάλλον θα πρέπει να κόβουμε εισητήρια..λολ
πριβε δεν θελω μπορει να μου την πεσετε ασχημα

ας πω αληθεια
 
τι ειναι αυτα τα πραγματα; περιεμενα τοση ωρα σαν τον 5#ρρ%^^ του λυκαυγες
 
Θα αναφερθώ στην ταινία Tιτανικός η οποία προβλήθηκε στους ελληνικούς κινηματογράφους το 1998: Xωρίς μου αρέσει ο Leonardo di Caprio, χωρίς να είναι η αγαπημένη μου ταινία, πήγα να τη δω στον κινηματογράφο (για να λέω ότι την είδα...). Όλα τα κοριτσάκια, τρελά και παλαβά με τον Leonardo di Caprio, εγώ απλά ατάραχη μπροστά σε αυτή την τεράστια λατρεία...
Μου άρεσε και με συγκίνησε η ιστορία του Τιτανικού και η ωραία ιστορία αγάπης των πρωταγωνιστών Leonardo di Caprio και Κate Winslet.
Επειδή ήμουν παιδί με μεγάλη φαντασία, πολλές φορές, ονειροπολώντας, έβαζα στη θέση της πρωταγωνίστριας, εμένα...
Μια αντίστοιχη απάθεια προς σταρ που προκαλούσαν φρενίτιδα στο κοριτσομάνι της εποχής είχα κι εγώ…Tom Cruise, Leonardo κλπ. (Πολύ bebelac)
 
Λοιπόν; Θάρρος ή αλήθεια; (Στο τέλος θα μας βρίσουν..σου λέει επειδή εσείς έχετε όρεξη για σόου πρέπει να σας διαβάζουμε στο θρεντ; Μιλήστε πριβέ (Θεός φυλάξει!) Αν πάλι γουστάρουν σόου, μάλλον θα πρέπει να κόβουμε εισητήρια..λολ
Γεγονός πάντως είναι πως αν οι ατάκες δεν πέφτουν βροχή..ξενερώνει η φάση…
Α τουτ αλέρ..

Σε ευχαριστώ για το post σου!

Ναι παιδιά η αλήθεια είναι ότι πρέπει να ηρεμήσετε γιατί έχει γίνει λίγο μπαχαλο και το φόρουμ με όλα αυτά τα εκτός θέματος posts.

Για αυτό σας παρακαλώ πολύ δική μου έκκληση να πέσουν οι τόνοι αναμεταξύ σας αλλά και γενικά και με άλλους χρήστες γιατί τώρα τελευταία αποφεύχθηκε ώστε να μην γίνει παρεξήγηση και με άλλο μέλος του φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εμ τι να σας κάμω; Κι εγώ σας περίμενα νωρίτερα και σφυρίζατε κλέφτικα. Βαρέθηκα κι έφυγα
διαμαρτυρομαι εντονως,3 λεπτα,3,το αυγο μου μεσα,τοσο ποια ανυπομονη; εγω περιμεα 48 λεπτα
 
Σε ευχαριστώ για το post σου!

Ναι παιδιά η αλήθεια είναι ότι πρέπει να ηρεμήσετε γιατί έχει γίνει λίγο μπαχαλο και το φόρουμ με όλα αυτά τα εκτός θέματος posts.

Για αυτό σας παρακαλώ πολύ δική μου έκκληση να πέσουν οι τόνοι αναμεταξύ σας αλλά και γενικά και με άλλους χρήστες γιατί τώρα τελευταία αποφεύχθηκε ώστε να μην γίνει παρεξήγηση και με άλλο μέλος του φόρουμ.
σεβομαι την ευγενικη σας παρεμβαση,δεκτο απο μενα
 
@Always Somewhere Ας ξεκινήσει το παιχνίδι με εσένα
ΘΑΡΡΟΣ ή ΑΛΗΘΕΙΑ;
(Κρίμα να σβήσει αυτό το νήμα..)
 
Πίσω
Μπλουζα