Links στο παλιό domain

Ναι ρε συ NLS, έχει μαζευτεί πολύ 360 fanboyzm εδώ μέσα. Τι περιμένεις από τέτοιους τύπους;;;; :D :D
 
Εγώ πάλι φίλε NLS θα έλεγα να μη ψάχνουμε θέματα να διαφωνούμε,αλλά αντιθέτως να συζητάμε πάνω σε όλα αυτά (και είναι πάρα πολλά) που συμφωνούμε...

Τι θέλω να πω;

Αυτό που είπε κι ο Wally ουσιαστικά,κοινώς,άραξε,χαλάρωσε,μην τσαντίζεσαι τόσο εύκολα και θα δεις ότι θα σου αρέσει εδώ τελικά....

Δε διώχνουμε κανέναν,όλους τους καλούς τους θέλουμε...
 
Ίσως δεν έγινε κατανοητό ότι δεν έχω καμία τσαντίλα με κάτι.

Η μόνη τσαντίλα μου ήταν (δεν είναι πια αφού δεν υφίσταται το θέμα) με την αδιαφορία επί μήνες των mods με ένα θέμα που όπως και να είναι κάποιους (που τους ενδιέφερε - δηλ. όχι τον Νίκο) ενοχλούσε. Με οδηγούσε μάλιστα στα συμπεράσματα που ανέφερα.

Τελείωσε το θέμα αυτό.

Από εκεί και πέρα αν υπάρχει κάποιο topic που υπάρχει και με ενδιαφέρει να συμμετέχω ή να ανοίξω εγώ, εδώ είμαστε.

BTW ωραίο το bike αλλά ελπίζω να του κάνεις τη χρήση που του πρέπει (πολύ καθαρό το βλέπω). Εγώ πάλι... άλλη μάρκα... πιο "γέρικη" (για τους άλλους που δεν το έχουν).
 
Το συγκεκριμένο θέμα δεν μπορούσαν να το λύσουν οι mods, παρά μόνο ο διαχειριστής..
 
NLS είπε:
BTW ωραίο το bike αλλά ελπίζω να του κάνεις τη χρήση που του πρέπει (πολύ καθαρό το βλέπω)
Ύστερα απο ομολογουμένως πολύ καιρό,αρχίζω να του πίνω το αίμα και πάλι τα Σαβ/κα,και πραγματικά το γουστάρω πολύ αυτό...!!

Κατά τα άλλα -και μετά και την σωστότατη διευκρίνιση του akmakas- χαίρομαι που δεν υπάρχει καμιά "τσαντίλα" εκ μέρους σου....

(Καλά,δε θα μας πεις κι εμάς τι μηχανή είναι τελικά η δική σου,μυστικό το έχεις..; :D )
 
Αν δεν την πούλησε ακόμα...

...F650GS

Το παραπάνω ήταν μια ευγενική προσφορά, από τον ρουφιάνο της γειτονιάς σας! :biglaugh:
 
NLS είπε:
Τέσπα, μπράβο και πάλι, αλλά επειδή βλέπω ένα κλίμα που μάλλον δεν με θέλει, δεν θα σας κουράσω (δηλ. δεν θα σας ενοχλώ με τα γραπτά μου). Τώρα αν θελήσω να συμμετέχω σε κάποιο thread (ή χρειαστεί να φτιάξω κάποιο) αραιά και που, τουλάχιστον ξέρω ότι ότι γράψει κάποιος μετά από αυτό, θα το δω επιτέλους χωρίς "ctrl-c, edit, ctrl-v και αν το πέτυχες οκ"...
Φίλε NLS, συνονόματε, εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με κανέναν, ούτε και θέλω, ειδικά εδώ μέσα. Εάν θέλει κάποιος, μένει, εάν θέλει φεύγει. Απλά δε θεωρώ λόγο μη χρήσης του φορουμ, το λινκ στα notifications. Και ήμαρτον πια με αυτό το ψωμοτυρι, "δε θα σας κουράσω", "δε θα σας ενοχλώ".....Βρε παιδιά δεν ήμαστε Χουντα, την κοινωνία μου μέσα.

Κανόνισε να έρθεις σε μια επόμενη συνάντηση......

(ούτε στ'όνειρό μου να σ'έβλεπα, γράφω στις 5 το πρωί!!)

NLS είπε:
BTW ωραίο το bike αλλά ελπίζω να του κάνεις τη χρήση που του πρέπει (πολύ καθαρό το βλέπω)
Η εξάτμισή του πάντως ανασταίνει νεκρούς.... :D
 
Εδώ τα πράγματα κυλούν αργά όπως το 80..παίρνεται μια απόφαση σήμερης και υλοποιήτω...εν καιρώ!!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα