[Mattel] Mighty Max (The Toys)

Επειδή πάει καιρός που έχω να αναρτήσω κάτι νέο για την αγαπημένη μου σειρά παιχνιδιών, παρακάτω παραθέτω φωτογραφίες από τα δύο Mega Heads τα οποία κατάφεραν μεν να φτάσουν στο στάδιο του prototyping, αλλά ποτέ στο στάδιο της παραγωγής αφού η σειρά ακυρώθηκε.

Ιδού το περιβόητο WARMONGER Mega Head και το DOOM Mega Head.

WARMONGER Mega Head

Warmonger_MGHD_01.jpg


Warmonger_MGHD_02.jpg


Warmonger_MGHD_03.jpg


Warmonger_MGHD_04.jpg


Warmonger_MGHD_05.jpg


Warmonger_MGHD_06.jpg


Warmonger_MGHD_07.jpg


Warmonger_MGHD_08.jpg


Warmonger_MGHD_09.jpg


Warmonger_MGHD_11.jpg


Warmonger_MGHD_12.jpg


DOOM Mega Head

 


Doom_MGHD_01.jpg


Doom_MGHD_02.jpg


Doom_MGHD_03.jpg


Doom_MGHD_04.jpg


Doom_MGHD_05.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ τα θυμάμαι τα mighty max ... ήταν φοβερά, δυστυχώς είχα ένα από τα mini max και παίζαμε συνεχώς με ένα φίλο στα δικά του ... χαχα ... αυτό της νεκροκεφαλής που έχεις ήταν ένα από τα αγαπημένα μου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] Δε γράφουμε greeklish. Κάνε edit και γράψε ελληνικά :) [edit] mighty max
9k=
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
α) Γράψε στα ελληνικά σε παρακαλώ και όχι σε greeklish. Απαγορεύονται από τους κανονισμούς.

β) την φωτογραφία ανέβασέ την σε άλμπουμ στο προφίλ σου και από κει κάνε copry to url της εικόνας στο ποστ [/ img]

Δες τις οδηγίες εδώ http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?17383-%C4%E7%EC%E9%EF%F5%F1%E3%DF%E1-albums-%EA%E9-%E1%ED%DD%E2%E1%F3%EC%E1-photos-%F3%F4%EF%ED-server-%EC%E1%F2
 
Πείτε και κανα 2 λογάκια για αυτά που παρουσιάζετε :D Είναι πολλοί εδώ μέσα που δεν ξέρουν από Mighty Max.
 
Ο Mighty Max Hellas λεει ακριβος τι ειναι τα Mighty Max στην αρχη.
 
Δλδ στην αρχή λέει ο Mighty Max Hellas τι είναι αυτό που φαίνεται στην φωτογραφία σου που ανέβασες? Αυτό εννοώ. Ανεβάζετε που ανεβάζετε μια εικόνα γράψτε μια πρόταση για το τι παρουσιάζετε σε αυτήν. Βλέπω μια φιγούρα αλλά ποιά είναι δεν ξέρω... :)
 
[edit] Εκτός κανονισμών [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είχα απο την πρώτη σειρά των doom zones, τη φυλακή του τρόμου.

Είναι απίστευτο το πόσες ώρες περνούσα μ' αυτό το παιχνίδι!!!

Απο τα λίγα αγαπημένα μου παιχνίδια που δεν ήταν lego.

Ευχαριστούμε mightymaxhellas για τις φωτογραφίες και τις πληροφορίες.
 
Πίσω
Μπλουζα