MEGA - The Twenty

Μήπως μπορείται να βάλετε τα χθεσινά αποτελέσματα γιατί δεν είδα την εκπομπή ;

Ευχαριστώ πολύ
 
Για άλλη μια φορά τα αποτελέσματα ήταν οικτρά. Μπράβο στην 4η θέση και Βάνα Μπάρμπα στην 15η. Νομίζω αυτό τα λέει όλα. Αυτά συμβαίνουν όταν δεν γίνονται πράγματα.

Νομίζω ότι ο Καπουτζίδης πρέπει να αλλάξει τα λόγια που λέει στην αρχή και να τα κάνει κάπως έτσι: "Καλώς ήρθατε σ' ένα ακόμα The Twenty. Την εκπομπή που φτιάχτηκε από το MEGA για σας."
 
konkar είπε:
Για άλλη μια φορά τα αποτελέσματα ήταν οικτρά. Μπράβο στην 4η θέση και Βάνα Μπάρμπα στην 15η. Νομίζω αυτό τα λέει όλα. Αυτά συμβαίνουν όταν δεν γίνονται πράγματα.
Νομίζω ότι ο Καπουτζίδης πρέπει να αλλάξει τα λόγια που λέει στην αρχή και να τα κάνει κάπως έτσι: "Καλώς ήρθατε σ' ένα ακόμα The Twenty. Την εκπομπή που φτιάχτηκε από το MEGA για σας."
Γιατί η 7η, η 6η και η 5η τι σου λένε; Αν είναι αυτές σέξι, τότε τύφλα να χει η Τζένη Μπότση (που παραλείφθηκε).

Χάρηκα που μπήκαν και κάποιες ηθοποιοί πιο... ειδικής ιδιοσυγκρασίας που τις είχα ψηφίσει 2-3 φορές όπως η Δεληγιάννη και η Ματσάγγου. α και η Ναυπλιώτου καλή. αδικία για την Αλικάκη!

Όσο για μένα, το 8 και το 17 να 'ναι καλά και όλα τα υπόλοιπα να πάνε να κάνουν παρέα στα παρτέρια!
 
Τα αποτελέσματα για την πιο σέξι πρωταγωνίστρια για μένα επιβεβαίωσαν μια εντύπωση που έχω εδώ και χρόνια: πως στις τηλεψηφοφορίες, είτε πρόκειται για talent show, είτε για reality είτε για αυτό που παρακολουθούμε τώρα η συντριπτική πλειοψηφία των ψηφοφόρων είναι γυναίκες.
 
Για όσους είδαν την σημερινή εκπομπή, θα κατάλαβαν ποιες σειρές/εκπομπές είναι αυτές που πραγματικά έγραψαν ιστορία και γιατί! Πληροφοριακά, μεταξύ άλλων, μες στις δημοφιλέστερες ήταν η συνέντευξη της Αλ. Βουγιουκλάκη στο Χατζηνικολάου, η Αναστασία, το Παρά Πέντε καθώς και οι Ψίθυροι καρδιάς (νο1).

Την ερχόμενη Κυριακή, θα παρουσιαστούν οι 50 Υποψηφιότητες με τις περισσότερες ψήφους.

(θα υπάρξει και ξεμπρόστιασμα :p )
 
Στις τηλεθεάσεις με το δίκιο τους έβαλαν μέσα Τρεις Χάριτες,Απαράδεκτους και Ρετιρέ!Αλλά τόσο μεγάλα ποσοστά δεν νομίζω να ξαναδεί το MEGA!
 
Εκτός λοιπόν από αυτήν την Κυριακή, που είπαμε πως θα παρακολουθήσουμε στην εκπομπή, τις 50 υποψηφιότητες με τις περισσότερες ψήφους, μάθαμε τι θα δούμε και την επόμενη Κυριακή, 14/3: ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΕΣ. Καταλαβαίνετε τι θα περιλαμβάνει το μενού: Μπράβο, Αίθουσα του Θρονου, Φρουροί Αχαίας, Άφρικα και πολλά άλλα. Τα περισσότερα βέβαια θα είναι από τα πρώτα χρόνια του σταθμού, να χαρούμε και εμείς λίγο! (όποιος είδε και τις τηλεθεάσεις, θα πρόσεξε πως το 70% αντιστοιχούσε σε προγράμματα αρχών 90ς).

Σχετικό άρθρο στο Tv Zapping:

http://www.tvzapping.gr/TvNews/TodayNews/?EntityID=538810c9-adab-4189-809f-7883677a5601
 
Thanks sunset89 για το link.

Καλά, το (πολυαγαπημένο μεν, αλλά...) "Είσαι το ταίρι μου" θεωρείται από τις Μεγάλες Παραγωγές του MEGA (σύμφωνα με το TV Ζάπινγκ)? Από πού κι ως που?
 
bernard.c είπε:
Thanks sunset89 για το link.Καλά, το (πολυαγαπημένο μεν, αλλά...) "Είσαι το ταίρι μου" θεωρείται από τις Μεγάλες Παραγωγές του MEGA (σύμφωνα με το TV Ζάπινγκ)? Από πού κι ως που?
Μάλλον το έβαλαν επειδή γυρίστηκε ένα μεγάλο μέρος στην Αυστραλία και αυτό, όσο να πει κανείς, στοίχησε κάτι παραπάνω! Εξάλλου, αν πρόσεξες, κυρίως στις μεγάλες παραγωγές, πάντα συγκαταλέγονται (για όλα τα κανάλια) δύο μεγάλες κατηγορίες σειρών: αυτές που έχουν γυριστεί κατά ένα μεγάλο μέρος στο εξωτερικό (Αυστραλία, Αφρική κτλ κτλ) και οι "Εποχής" που πάντα απαιτούν τεράστια ποσά για να φτιαχτούν. Κ φυσικά αυτό ισχύει για όλα τα κανάλια. Ε το Mega θα τιμήσει όλα τα "Εποχής" του (7 στον αριθμό) και αυτά που απαίτησαν γυρίσματα από ξένες χώρες (και ηπείρους!). :)
 
Η αιθουσα του θρονου βγηκε δευτερη στισ σειρεσ εποχης...η ναυπλιωτου ναι.....ειναι γεγονοσ ειναι θεα και βγηκε/τη βγαλαμε...χιιχι πρωτη...ειμαι πολυ χαρουμενη...η μονη ενσταση που εχω ειναι για τον μπουγιουρη....μα πρωτος?ελεος...και δευτερον καταλαβε κανεις σας αν θα κανουν εκπομπη για ολεσ τισ κατηγοριες?γιατι πολυ περιεργα τα λεγε ο γιωργακης...
 
Η αιθουσα του θρονου βγηκε δευτερη στισ σειρεσ εποχης...η ναυπλιωτου ναι.....ειναι γεγονοσ ειναι θεα και βγηκε/τη βγαλαμε...χιιχι πρωτη...ειμαι πολυ χαρουμενη...η μονη ενσταση που εχω ειναι για τον μπουγιουρη....μα πρωτος?ελεος.. δευτερον καταλαβε κανεις σας αν θα κανουν εκπομπη για ολεσ τισ κατηγοριες?γιατι πολυ περιεργα τα λεγε ο γιωργακης...ο οποιοσ ειπε οτι το μεγκα ειναι πολυ περηφανο για την αιθουσα...ε τοτε γιατι ποτε δε την εβαλε επαναληψη οεο?
 
Η εκπομπή ολοκληρώνεται την προτελευταία Κυριακή του Μάρτη. Αλλιώς θα τραβούσε πολύ...... Κρίμα όμως γτ φέτος ευχαριστήθηκα πολύ για μία υποψηφιότητα ηθοποιού, που κάποιοι βιάστηκαν να θεωρήσουν ότι είχε ξεχαστεί με την πάροδο των χρόνων. Δεν πειράζει. Ξυδάκι σε μερικούς.

Την επόμενη Κυριακή, μη χάσετε μία εκπομπή αφιερωμένη εξαιρετικά σε πλούσιες και πανέμορφες παραγωγές!

Άντε να δούμε τι θα προβληθεί και στην τελευταία εκπομπή του The Twenty! :) Πάντως ένα μεγάλο μπράβο στον Καπουτζίδη γιατί είναι το 90% της επιτυχίας αυτου του προγράμματος!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τίποτα το ιδιαίτερο δεν θα δούμε στην τελευταία εκπομπή, την μεθεπόμενη Κυριακή. Απλά θα προβληθούν παρασκήνια, παρελειπόμενα, πετυχημένες ενθέσεις κτλ. Ίσως και κάτι από τις 3 συνεντεύξεις που είχαν προγραμματιστεί.. (Παπακαλιάτης, Ευαγγελόπουλος, Καβογιαννη)...

Το σχετικό άρθρο:

http://www.tvzapping.gr/TvNews/TodayNews/?EntityID=27f8485e-e596-4024-a42a-0d28a028acff
 
Μακάρι να προβληθούν οι συνεντεύξεις!Πρέπει να προβληθούν οπωσδήποτε!
 
Εδώ δεν έδειξαν όλες τις κατηγορίες και θα δείξουν τις συνεντεύξεις?
 
To "twenty" όπως διαπιστώσαμε τελείωσε. Μπράβο στο Mega για αυτήν την εκπομπή και στον Καπουτζίδη για το γέλιο που μας χάρισε. Λεπτομέρειες για όλες τις ενότητες μπορείτε να βρείτε εδώ (εμπλουτίζεται):

http://www.retrodb.gr/wiki/index.php/The_Twenty
 
Πίσω
Μπλουζα